Jump to content

Moto Zajednica

SLOVENIJA, MALO DO AUSTRIJE - 2016

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Bled, SLO
  • Motocikl: Stelvio. Još u proizvodnji.

Samo info. Planira se rekonstrukcija ceste preko prelaza Vršič. U planu su delimicno i potpuno zatvaranje. Vise informacija, kada bude jasno, kako i kada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Bled, SLO
  • Motocikl: Stelvio. Još u proizvodnji.

U novinama stoji, da ce biti potpuno zatvaranje od 10.4 do kraja juna i od pocetka septembra do kraja godine (ili dok ne padne sneg).Delimicno zatvoreno ce biti u julu i augustu...semafori i tako nesto.

 

Ali....gradonacelnici Kranjske gore i Bovca več su ulozili žalbu, jer ne prihvacaju zatvaranje prelaza za skoro pola godine. Ako bude sta novo...JAVIM!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

U novinama stoji, da ce biti potpuno zatvaranje od 10.4 do kraja juna i od pocetka septembra do kraja godine (ili dok ne padne sneg).Delimicno zatvoreno ce biti u julu i augustu...semafori i tako nesto.

 

Ali....gradonacelnici Kranjske gore i Bovca več su ulozili žalbu, jer ne prihvacaju zatvaranje prelaza za skoro pola godine. Ako bude sta novo...JAVIM!!!!!

Zna li se jesu krenuli radovi ima li promena u dinamici zatvaranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja sam po pretrazi našao odatke da se radovi izvode uz jednosmeran saobraćaj. Pa nisam razumeo iz kog smera ili naizmenično.I da li cela deonica ili po delovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo da održim obećanje da ću posetiti Sloveniju ove godine.

Jedino što to neće biti motorom već kolima.

Idemo do Beča, na jedno 3 noćenja, Pa sam rešio da svratim i obiđem malo teren za dolazak motorom.

Planiramo minimun 4 noćenja u Sloveniji. To zavisi od posete Luisu i Pandorfu. Za sada rezervisan smeštaj u Kobaridu jer mi drugarica isti dan dolazi u Bovec kod rodbine pa da budemo tu u blizini i zajedno da se vratimo za BGD.

Od lokacija su zacrtane - Bled, Vintgar, Bohinj, Bovec sa okolinom, Most na Soči, Mangart, Vršič. Možda skoknemo malo i do Italijana na izviđanje.

Obećali klincu da ga vodimo u Beč i motor otpada tako da mora ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Kumodraž
  • Motocikl: Mrka kapa, za sada...

Samo mali predlog apropo Beča i Parndorfa (iako nije direkt vezano za putovanje) - meni su bili predložili Shopping City Süd kao alternativu Parndorfu. Nije dizajnerski outlet, nego regularan tržni centar / outlet - standardne marke su u pitanju, ali je odnos cena-kvalitet mnogo bolji nego kod nas (naravno). Pošto ja ne vodim preterano računa o odeći, za mene je to bio raj :P

 

Tako da - neka ostane negde info da imaš i tu alternativu ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Hvala na predlogu, ja sam planirao da prvo svratim u Pandorf ujutro u dolasku da uzbegnem gužvu i produžim za Beč.

U Beču ću biti sa prijateljima koji tu žive pa ću ih pitati za taj centar kakve su cene u odnosu na Pandorf.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja