Jump to content

Moto Zajednica

AGV K5

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Despotovac
  • Motocikl: Honda CBR 929rr

Nosi je moj brat, na oglasu je njegova. U sustini zadovoljan je, udobna je i tiha i dosta stabilna na vecim brzinama, ali postoji jedan nedostatak. Od 100km/h pocinje da susti oko usiju i to malo iritira. Jos uvek nije uspeo to da otkloni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Našao novu za 135e, u radnji je više nego duplo skuplja. Jel bi dao buraz da je probam jedan krug? Plaćam pivu, kvas, klaker po volji :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Italia(FC)
  • Motocikl: R1 Big Bang YZF R6

Nosim ja agv k5 ali model hurricane 2015 16 i prezadovoljan sam kao i sa prethodnim modelima k4 i k3, pravi broj i udobnost je zagarantovana a buka ili sustanje krece sa nekih 250 260 kmh na Ru koje je podnosljivo i normalno 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

To bi i mene zanimalo, kada sam bio moto deda mraz stradala mi je kaciga nazalost...pa moram kupiti novu..a gledajuci cene i kvalitet..agv mi dodje kao najbolja stvar :) posebno K5 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Despotovac
  • Motocikl: Honda CBR 929rr

Nadji na sajtu kupujem prodajem Alabaja iz KV-a u rubrici kacige, kontaktiraj ga, mozda ima on nesto od AGV-a u ponudi, dosta je jeftiniji od MAss-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Iskrslo je da cu ici do Italije, pa mozda i posetim tu radnju za K-3 SV kacigu ako budu radilli i ako uspem, ali sam nasao nerealno dobar outlet moto shop... K-3 SV kaciga vas izadje 140e i to bez povracaja PDV-a...naravno zavisi od model, od toliko pa navise idu..svakako i vise nego duplo jeftinije nego kod nas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Usled kucanja totalno sam i prevideo da nisam stavio link...ja preciziram na k3-sv :) https://www.outletmoto.eu/
 

Kratak edit: Pored kacige, u ovom shopu je nerealan broj ostalih proizvoda koji su po vise nego nizim cenama, plus je moguce uz neki kod FEB161 dobiti jos 10% popusta, a uz sve to ako racunamo na povracaj pdv-a, po izuzetno niskim cenama se dobija brda opreme :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Despotovac
  • Motocikl: Honda CBR 929rr

Ja sam kupio novu k5 bele boje za 100e, bilo nekoliko komada sve otisle brzo. Inace, i ja bih rekao da je prilicno bucna preko 100km/h... :neznam:

Probaj da skines vizir, tamo gde se kaci ima po jedan sraf na obe strane, probaj da popustis ili da dotegnes, mozda to malo pomogne.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Ja sam kupio novu k5 bele boje za 100e, bilo nekoliko komada sve otisle brzo. Inace, i ja bih rekao da je prilicno bucna preko 100km/h... :neznam:

Jel orginal agv? Pitam posto sam se nagledao kopija kod nas (cak je drugar kupio jednu i zajebao se,naseo na povoljnu cenu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja