Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f

Ja sam ipak za KG. Do dole auto putem a u povratku nesto interesantnije do BGa. Sve dalje na jug bi se svelo na autoput u oba pravca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f

Na sastanku je dogovoreno da se trazi blagoslov za posetu Hilandaru u prvoj polovini septembra. Grupa trenutno broji 5 motora. Svako ko zeli da se naknadno prikljuci je dobrodosao. Plan je da put sveukupno traje 5 dana. Dogovorena je ruta BG - Ouranoupoli. Povratna ruta ce biti naknadno definisana.

 

ruta, 1. dan

ruta, 2. dan

 

PozZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Drug je planirao ovo ljeto da posjeti Svetu goru,ali mu odgovorise da je prvi slobodni termin za posjetu tek krajem oktobra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Hilandar 2017

Da pomerim ovu temu na početak i vidimo ko bi bio zainteresovan za Hilandar 2017-e. S obzirom da nismo bili "dobrodošli" ove 2016-e godine. Rekoh, da im pošaljemo molbu za blagoslov nekih 4-5 meseci ranije. Ove godine smo im poslali čini mi se 2 meseca ranije i odbili nas.
Ako ima zainteresovanih a siguran sam da ih ima, moj predlog je da odemo u zadnjih par dana Maja ili sam početak Juna meseca. Rutom kojom bismo išli možemo  kasnije usaglasiti meni lično  je skroz nebitna.. Koliko bismo se zadržali i to možemo usaglasiti kasnije. Dakle prvo spisak ko hoće zasigurno. Da bi molbu sa sve nas poslali sredinom Januara, prijave i premišljanja da krenu sada.



1. Saša-Srbija

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja i sin smo zainteresovani, ali pod uslovom da se ne krece pre 24 maja (kraj skolske godine je 23-eg) i da nismo na putu 31 maja (moj rodjendan). Takodjje, ja ne bi da spavamo po kampovima.

Za sve ostalo (ruta, broj dana itd) nam je potpuno svejedno.

 

1. Saša-Srbija

2. Lucky Vladano

3. Custi

4.

5.

6.

7.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

 

1. Saša-Srbija

 

2. Lucky Vladano

 

3. Custi

 

4. Dankan (dolazim isz Istanbila pa se nadjemo negde)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

1. Saša-Srbija

 

2. Lucky Vladano

 

3. Custi

 

4. Dankan (dolazim isz Istanbila pa se nadjemo negde)

5.razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

1. Saša-Srbija

2. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja)

3. Custi

4. Dankan (dolazim isz Istanbila pa se nadjemo negde)

5. velvetwolf (Zainteresovan!)

6. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika)

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

 

 

 

@Lucky Vladano: Ja nemam ništa protiv da krenemo tada samo da u vreme kada predajemo molbu polovinom Janura obratimo  pažnju na vreme koje će možda biti a možda i neće blagonaklono nama. Ako je ikako i moguće predvideti kakvo će vreme biti tada. Uostalom 24-i je kraj Maja.

Lično nemam razloga da se previše zadržavam na toj strani ali računam da ako odemo 24-og sigurno bi se vratili do kraja meseca.

Inače moj predlog je da odemo pravo tamo a kasnije ko kako hoće. Hoće na neku stranu sa nekim ili ćemo se svi vratiti zajedno stvar dogovora pre ili u toku puta. Put možemo podeliti u dva dana ili možemo izjedared. Da vam dam ideju, od Niša do tamo preko Bugarske ima nekih 600 kilometara.
Početkom ove godine je bilo ozbiljijih od mene koji su razradili plan puta pa računam da će se neko od njih javiti i da odradimo putovanje po tom planu. Da sad ja ne pravim nikakve planove niti da previše izvoljevamo. Dakle, vozimo do tamo u cugu, spavamo i posle sve kako treba ili podelimo put u dva dana do tamo.

Ah da, da ne bude zabune, onih 600 kilometara koje pomenuh to je ako se ide auto putem. Ako ćemo drugim putevima gospodnjim onda sigurno treba da razdelimo put na 2 dana.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Svakako negde mora da se spava jer u Uranopoli luci za polazak broda mora da se bude oko 8 ujutro ako se ne varam. Tako da spavanje moze u negde usput 100 ili 150 km do Uranopoli-a. Naravno treba definisati gde ostavljamo motore. U luci ima parking, moze se parkirati pored cuvara koji je tu 24h, mi prosli put uz simbolocni cast dobili full servis cuvanja.

Koja je ta ruta ok 600 km?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Zamolio bih kolege koje su skoro(prošle godine ili ove) išli da mi kažu kolika je cena "vize" za ulazak na svetu goru? Pitam jer sam na više mesta pronašao različite informacije. Hvala!

P. S. Zamolio bih i kolege da mi kažu još nešto. Primer: podnosimo zahtev januara sa svim potrebnim dokumentima i uplatom, posle toga čekamo da nam odobre dan kada možemo doći i koliko noćenja možemo ostati, jel tako ili sam nešto pobrkao? I to sve mora da bude 3~4 meseca unapred?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja