Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

nazalost iskrsle obaveze u tom periodu ,izvinite na otkazivanju

01. Saša-Srbija
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)
05. velvetwolf (Zainteresovan!)
06.
07. AdrenalinSpeed
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr
12. Krmco + 1
13. Nikos
14. cipotm

15. Nemanja KO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

 

Ajde Sasa, :)  prebroj nas jos jednom, da potvrdimo casnom recju pa da saljemo molbu u toku ove nedelje.

Covek  bi trebalo ispitati sebe da li je duhovno spreman i dostojan da poseti ovo mesto gde duže od osam vekova traje molitva i post hilandarskih monaha, a ne samo prebrojte nas i idemo,

 

Da li si bio u Hilandaru ili nisi? Da li ces ici ili neces?   ...... ili se samo pravis pametan, neozbiljni decace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Ako se do 20.og decembra konacno ne odredi ko ce ici a ko nece,i ako se ne posalje spisak..ja i kolega odustajemo pa cemo sami sve iskombinovati.

Mnogo je ljepse kad nas je vise sa istim ciljem ali izgleda da ce se to oduziti pa kasnije biti dobro je to,sledeca godina je tu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800

Meni se sve cini da su se ovde malo pomesale babe i zabe,... Svakome treba da bude jasno da je put do Hilandara i nazad, jedna prica a poseta samom Hilandaru druga prica. Ja za sebe znam zasto tamo idem a verujem i svi koji su se prijavili da imaju svoja jaka verovanja i ubedjenja. A to dali sam ja ili bilo ko drugi, dostojan posete Hilandaru o tome odlucuje onaj gore a ne neko od nas,... Da ne gnjavim, mislim da sam put moze biti veoma zabavan u grupi, pre i posle Hilandara! Mozda i gresim. U svakom slucaju, cekam do kraja decembra a posle ako ne bude nista od ovog, podnosim samostalno.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Pridruzujem se cekanju do 20. decembra, i slanju molbe 21.dec.

Grupno ili pojedinacno, kako god. Naravno, iz puno, svima poznatih razloga, vise bih voleo da bude grupno. Sto se mene tice, ja cu u junu odvojiti minimum 7 dana za to putovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Kopiram svoj post za one koji su ga prevideli. Izvinjavam se što ne posećujem forum češće ali tu sam.

 

Hvala svima koji su se dodali na spisak.
Proces  izgleda ovako. Dostavimo im spisak ljudi koji žele da posete Hilandar. Tog odobrenog dana odemo na Hilandar, tamo se prespava pa se sledećeg dana vratimo. Ono pre i ono posle Hilandara možemo da usklađujemo po želji većine. Jedino datum posete odredi lice zaduženo za to, mi na to ne možemo da utičemo. Onaj ko nije fleksibilan sa datumom možda je bolje i da ne šalje  molbu. ne bi bilo smisla da nam odobre recimo za svih 10 poslatih a da se neko predomisli pa ne pođe.
Moj predlog je da se traži dan u Junu mesecu. Računam da je manja šansa da pada kiša tada, nego kraj Maja meseca. Dakle pošaljemo molbu sa spiskom i kažemo da bi grupa želela da poseti Hilandar od 1.Juna do 30 Juna na dan koji nam odobre.

 

 

Potrebni podaci su:

- Ime i prezime

- Broj pasoša

- Zanimanje

- Telefon i email za kontakt

 

Kada posle nove godine se izjasne oni sigurni, mi sastavimo taj spisak sa podacima i pošaljemo im to. Ako je neko radio ovo pre mene (Bruno jeste recimo), može da se prihvati tog posla. A ako ne, javljam se dobrovoljno da ja to odradim. Lice koje bude slalo molbu, njemu ćemo dostaviti sve ove podatke. Nema potrebe da se to razmenjuje na forumu javno.

 

Imam još jednu ideju koju mogu da iznesem. Ja ću sigurno poslati molbu polovinom Januara i tražiti bilo koji dan u Junu pa kome to odgovara može da mi se pridruži. Ko ima želju da ode a nije fleksibilan sa bilo koji danom u Junu ili ima neku drugačiju želju, uvek može da se formiraju dve nezavisne grupe. Iskoristi se ovaj spisak ljudi koji imaju želju da odu pa oni koji neće samnom, mogu da formiraju još jednu grupu i traže drugačiji termin ili neki određeni dan za posetu. Pa ko kako prođe. Ovo nikako nije zlonamerno da delim ljude već da ako ne možemo zbog obaveza da se uskladimo svi u jednoj grupi, onda napravimmo dve nezavisne. Nadam se da do ovog neće doći jer lepše je da odemo svi mi ovde zajedno.

 

 

 

 

 

 

 

Hilandar 2017



01. Saša-Srbija (idem sigurno)
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)
05. velvetwolf poslao podatke
06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika) - otkazao
07. AdrenalinSpeed poslao podatke plus drug njegov
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr poslao podatke
12. Krmco + 1
13. Nikos
14. cipotm poslao podatke

15.  dusko011

16.  VR46

17. Nemanja KO

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

 

 

 

 

Po predlogu kolega sa foruma nemam ništa protiv da pošaljemo zahtev  do 20-25-og decembra. Poslao bih molbu do tada i s tim u vezi molim da svi drugari sa ovog spiska koji su i dalje zainteresovani za Hilandar 2017 u terminu koji odgovara većini a to je 1. Jun do 20. Jun pošalju mi u privatnoj poruci:

 

- Ime i prezime

- Broj pasoša

- Zanimanje

- Telefon i email za kontakt

 

Da ponovim, mi ne određujemo tačan dan. To će odrediti sveštenik zadužen za to. Mi možemo samo da kažemo, odgovara nam od-do pa vi odobrite jedan. Ko nije fleksibilan i ko misli da će otkazati put iako dobije blagoslov, možda je ružno s moje strane ali zamolio bih ga da pokuša da dobije blagoslov nezavisno od grupe. Oni koji bi možda radije u septembru recimo, mogu da iskoriste ovaj spisak, verovatno će se još neko javiti i pošalju molbu za septembar.

Krajnji rok za slanje ličnih podataka meni u inbox kako bih objedinio sve i poslao molbu  je 20. decembar. Kako dobijem od nekoga podatke, staviću  na ovom spisku napomenu da je poslao. Tako da možete videti  ko je bio ozbiljan a ko ne.

Ove godine sam upoznao tri fenomenalna člana sa ovog foruma sa kojima sam prošao 2000 km po susednim zemljama i stvarno bih želeo da mi odnosno nam, se to dogodi i sledeće godine.

Pa... Srećno nam bilo.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Krajnji rok za slanje ličnih podataka meni u inbox kako bih objedinio sve i poslao molbu  je 20. decembar. Kako dobijem od nekoga podatke, staviću  na ovom spisku napomenu da je poslao. Tako da možete videti  ko je bio ozbiljan a ko ne.

 

Potrebni podaci:

- Ime i prezime

- Broj pasoša

- Zanimanje

- Telefon i email za kontakt

 

 

 

Hilandar 2017



01. Saša-Srbija (idem sigurno)
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)
05. velvetwolf poslao podatke
06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika) - otkazao
07. AdrenalinSpeed poslao podatke
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr poslao podatke
12. Krmco + 1 poslao podatke
13. Nikos
14. cipotm poslao podatke

15.  dusko011 poslao podatke

16.  VR46

17. Nemanja KO poslao podatke

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Za sada nas ima deset. Molbu šaljem u sredu 21.XII. Do tada ko pošalje podatke, poslao je. Danas sam razgovarao sa sveštenikom na temu Hilandar koji mi je napomenuo stvari koje ja lično već znam. Poseta Hilandaru nije poseta jedne turističke odrednice. Nadam se da smo svi saglasni oko toga. To je duhovni hram u kome vladaju stroga pravila ponašanja. Oblačenje, obraćanje, cigarete... To su neki detalji na koje veoma treba obratiti pažnju. Stvarno bih voleo da dobijemo blagoslov za posetu i onda da ostavimo dobar utisak. Verujem da sve ovo već znate i ne uzmite mi za zlo što to i napisah. Shodno zanimanjima kojima se bavimo, vidim da smo svi ozbiljni ljudi.

 

 

 

Hilandar 2017



01. Saša-Srbija (idem sigurno)
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde) poslao podatke
05. velvetwolf poslao podatke
06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika) - otkazao
07. AdrenalinSpeed poslao podatke
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr poslao podatke
12. Krmco + 1 poslao podatke plus suvozač
13. Nikos
14. cipotm poslao podatke

15.  dusko011 poslao podatke

16.  VR46

17. Nemanja KO poslao podatke

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Hilandar 2017



01. Saša-Srbija (idem sigurno)
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde) poslao podatke
05. velvetwolf poslao podatke
06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika) - otkazao
07. AdrenalinSpeed poslao podatke
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr poslao podatke
12. Krmco + 1 poslao podatke plus suvozač
13. Nikos poslao podatke
14. cipotm poslao podatke

15.  dusko011 poslao podatke

16.  VR46

17. Nemanja KO poslao podatke

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Drugari, za sada nas ima 11. Napominjem da ću u sredu 20/12 preko dana poslati molbu. Ako još neko želi da se priključi, dobrodošao je. Ako se neko predomislio neka kaže.

Deo molbe glasi ovako: "Želja je da poseta bude na dan koji Vi odredite u periodu od 01. VI 2017.  -  20. VI 2017."

 

 

 

 

 

 

 

Prepravka - Sreda 20/12/2016

 

 

Poslato za sledeće ljude:

 

01. Saša-Srbija
04. Dankan
05. velvetwolf
07. AdrenalinSpeed

09. king_julien plus još jedan član
11. Srdjan_Zr
12. Krmco + 1  plus suvozač
13. Nikos
14. cipotm

15. dusko011

17. Nemanja KO

 

 

Ukupno 13

 

Srećno nam bilo...

 

 

 

 

 


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

do polaska pola ce vas odustati iz svakojakih razloga, kako to vec obicbo i bude u praksi. u svakom slucaju sretno vam bilo, kako si i rekao, a meni je žao da ne mogu sa vama a planiram Hilandar vec nekoliko godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 954 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Ja ne planiram hilandar godinama pa možda zato hoću sad da idem.

Samo napred Sale

 

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ici cemo nego sta! Ja cu ipak ako sve bude kako treba sa ekipom poci iz Srbije!

Ipak je to pravi osecaj, a i bice mi potreban onaj mir i spokojstvo, makar na jedan dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Srecno nam bilo dobri ljudi

Dace Bog pa cemo svi dobiti Blagoslov

Bice to jedan divan putopis koji ce mnogi sa uzivanjem citati i gledati fotografije

Pozdrav iz Meksika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Ja sam veome lepo sročenu molbu poslao. Ne znam ali već četvrti dan nema nikakvog odgovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Mi smo dobili poziv na telefon prosle godine sutradan nakon slanja maila ili dan posle, nisam siguran. Moguce je posto smo velika grupa da pokusavaju da nas negde uklope pa to traje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800

Sale ne brini, desice kad bude trebalo da se desi. Znam coveka koji je sest meseci slao molbu i nista. Nakon mesec dana od poslednje molbe su mu se javili,... Samo strpljenje i bice to OK!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

O podeli grupe u 2 dana sam i ja razmišljao. Ali ajde, neka se jave prvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja