Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Spisak ljudi koji planiraju da idu. A ko zaista želi odnosno može, potvrdiće posle nove godine kada predamo našu molbu. Dan kada idemo ne možemo mi definisati već će to biti dan koji nam bude bio odobren za posetu. Mi izrazimo žellju kada bi (od-do) a oni nam daju jedan dan. Ko nije fleksibilan sa datumum koji zavisi isključivo od sveštestva sa Hilandara a ne od nas bajkera, teško da će se uklopiti.
Ova tema je samo razmena naših razmišljanja i želja ka ostvarenju jednog cilja.
Hvala svima koji učestvuju u njoj.

 

Hilandar 2017

 

 

01. Saša-Srbija

02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) primljeno k znanju i imam ideju šta bi mogli da  uradimo. Otom potom.

03. Ćusti ( zavisi od škole)

04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)

05. velvetwolf (Zainteresovan!)

06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika)

07. AdrenalinSpeed

08. Bruno

09. King_julien & father

10. KILEbg

11.Srdjan_Zr

12.

13.

14.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

 

 

Hilandar 2017

 

 

 

01. Saša-Srbija

02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) primljeno k znanju i imam ideju šta bi mogli da uradimo. Otom potom.

03. Ćusti ( zavisi od škole)

04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)

05. velvetwolf (Zainteresovan!)

06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika)

07. AdrenalinSpeed

08. Bruno

09. King_julien & father

10. KILEbg

11.Srdjan_Zr

12.Krmco + 1

13.Nikos

14.

 

Послато са HTC One X+ уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Motocikl: Yamaha TW200 (1987), Honda Africa XRV 750 (1993), Yamaha TW125 (2001), Yamaha XT660X (2004), NSU Super Max (1957), NSU Pretis (1968)

Hvala svima koji su se dodali na spisak.
Proces  izgleda ovako. Dostavimo im spisak ljudi koji žele da posete Hilandar. Tog odobrenog dana odemo na Hilandar, tamo se prespava pa se sledećeg dana vratimo. Ono pre i ono posle Hilandara možemo da usklađujemo po želji većine. Jedino datum posete odredi lice zaduženo za to, mi na to ne možemo da utičemo. Onaj ko nije fleksibilan sa datumom možda je bolje i da ne šalje  molbu. ne bi bilo smisla da nam odobre recimo za svih 10 poslatih a da se neko predomisli pa ne pođe.
Moj predlog je da se traži dan u Junu mesecu. Računam da je manja šansa da pada kiša tada, nego kraj Maja meseca. Dakle pošaljemo molbu sa spiskom i kažemo da bi grupa želela da poseti Hilandar od 1.Juna do 30 Juna na dan koji nam odobre.

 

 

Potrebni podaci su:

- Ime i prezime

- Broj pasoša

- Zanimanje

- Telefon i email za kontakt

 

Kada posle nove godine se izjasne oni sigurni, mi sastavimo taj spisak sa podacima i pošaljemo im to. Ako je neko radio ovo pre mene (Bruno jeste recimo), može da se prihvati tog posla. A ako ne, javljam se dobrovoljno da ja to odradim. Lice koje bude slalo molbu, njemu ćemo dostaviti sve ove podatke. Nema potrebe da se to razmenjuje na forumu javno.

 

Imam još jednu ideju koju mogu da iznesem. Ja ću sigurno poslati molbu polovinom Januara i tražiti bilo koji dan u Junu pa kome to odgovara može da mi se pridruži. Ko ima želju da ode a nije fleksibilan sa bilo koji danom u Junu ili ima neku drugačiju želju, uvek može da se formiraju dve nezavisne grupe. Iskoristi se ovaj spisak ljudi koji imaju želju da odu pa oni koji neće samnom, mogu da formiraju još jednu grupu i traže drugačiji termin ili neki određeni dan za posetu. Pa ko kako prođe. Ovo nikako nije zlonamerno da delim ljude već da ako ne možemo zbog obaveza da se uskladimo svi u jednoj grupi, onda napravimmo dve nezavisne. Nadam se da do ovog neće doći jer lepše je da odemo svi mi ovde zajedno.

 

 

 

 

 

 

Hilandar 2017



01. Saša-Srbija
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)
05. velvetwolf (Zainteresovan!)
06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika)
07. AdrenalinSpeed
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr
12. Krmco + 1
13. Nikos
14. cipotm

15.  

16. 

17. 

18. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800

Boze zdravlja sto bi rekao Velvet i ja idem. Jun mi je OK, ... Samo mi javite kome da ostavim podatke i to pre 25.12,... Tamo gde idem nema telefona a ni interneta :na_glavi: !!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

I meni bi odgovarao jun mjesec,pa kad god u dobri je cas,bice sigurno lijepo vrijeme i ne bas toliko toplo,pa da lagano cepamo zajedno :moto2:

Pre i posle Hilandara cu da budem poslednji u koloni i da vas pratim,u prevodu sasvim mi je svejedno kakvu god rutu da napravite samo da nam finalna destinacija naravno bude Hilandar,sve ostalo prepustam svima vama i slazem se sto god da vecina odabere  ;) 

Veliki pozdrav iz Juzne Koreje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova

Ako još uvek ima mesta, evo da se i ja prijavim . Zainteresovan i 99% siguran, osim ne daj Bože neke više sile.

 

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Заинтересован сам за ову вожњу,нисам мотором ишао на ту страну никад,каква је рута? Аутопут?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Spisak je sve veci,po upustvu sa sajta je mozda bolje sve to malo ubrzati i poslati koliko je moguce u drugoj polovini decembra..Ne znam kolika se grupa smatra pod vecom i manjom,ali svakako je bolje poslati sto prije da bismo dobili odgovor i Blagoslov za odredjeni termin..

 

 

Најава посете манастира је неопходна због ограничених смештајних капацитета. Пребивање и камповање ван манастира нису дозвољени. За појединце се одобрава углавном једно, а изузетно два ноћења, док се за посете већих група одобрава искључиво једно ноћење. За посету већих група манастиру потребно је јавити се у другој половини децембра, како би се могао направити план за наредну годину и извршити резервација места. За појединачне и посете мањих група потребно је извршити најаву најмање два месеца раније. По пријему молбе за благослов ради посете манастира Хиландара, гостопримац ће, уколико је у могућности, резервисати смештај и дати благослов за посету манастира. Уколико није у могућности да резервише смештај у термину који је тражен, понудиће неки од првих следећих слободних термина.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

I ja sam saglasan da se molba posalje u ovom mesecu i da se trazi termin u okviru 20ak dana u junu mesecu.

Ako je neko neodlucan u ovom mesecu mozda ce dobiti i u januaru blagoslov za trazeni termin. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Prijavljujem jos jednog druga.

 

 

Hilandar 2017

01. Saša-Srbija
02. Lucky Vladano (pod uslovom da se ne krece pre 24 maja) (Na sina i mene (02 i 03) ne racunajte ako se ide u maju.) 
03. Ćusti ( zavisi od škole)
04. Dankan (dolazim iz Istanbila pa se nadjemo negde)
05. velvetwolf (Zainteresovan!)
06. peratrap (razmisljam odavno pa mozda je ovo prilika)
07. AdrenalinSpeed
08. Bruno
09. King_julien & father
10. KILEbg
11. Srdjan_Zr
12. Krmco + 1
13. Nikos
14. cipotm

15. Nemanja KO

16. 

17. 

18.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / DE
  • Motocikl: Pravi- Momacki

Ааууу бре па вама је потребан цео конак

 

хвала богу ја добих благослов за почетак маја,

чеко сам пуни месе дана, позурите не оклевајте много има вас доста.

 

Поздрав

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ajde Sasa, :)  prebroj nas jos jednom, da potvrdimo casnom recju pa da saljemo molbu u toku ove nedelje.

Covek  bi trebalo ispitati sebe da li je duhovno spreman i dostojan da poseti ovo mesto gde duže od osam vekova traje molitva i post hilandarskih monaha, a ne samo prebrojte nas i idemo,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800

 Za upoznavanje je OK ali za to imamo vremena do juna. Ako zakasnimo sa dobijanjem blagoslova cekacemo jun ali 2018. Za grupe se teze dobija blagoslov a iskreno se nadam da su svi svesni na kakav put se ide i kakvo sveto mesto se posecuje!!!!  Mislim da pocinjemo da sirimo temu  i da teglimo, od prostog pravimo komplikovano! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

 

Ajde Sasa, :)  prebroj nas jos jednom, da potvrdimo casnom recju pa da saljemo molbu u toku ove nedelje.

Covek  bi trebalo ispitati sebe da li je duhovno spreman i dostojan da poseti ovo mesto gde duže od osam vekova traje molitva i post hilandarskih monaha, a ne samo prebrojte nas i idemo,

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Podrzavam vasu ideju o grupnoj poseti Hilandara , idite, vidite , oslusnite ... ali da bi ste osetili duh , mir i snagu tog mesta morate otici sami ili u pratnji eventualno jednog prijatelja.  Ja cu se potruditi da ove godine povedem sina (12 god) i traziti blagoslov bar za dve noci i tako mu ispuniti zelju. Prosle godine sam bio ali dobio blagoslov na jednu noc, to sveto mesto jednostavno te vuce da se uvek iznova vracas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja