Jump to content

Moto Zajednica

Novi ljubimac- Yamaha TDR 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Top, tacno tako, ali je zvuk fantastican.. Fabricki top je sve ispucao odozdo, ja umesto da napravim novi, odnesem kod majstora on doda jos okolo lim i oteza ga i posle malo jace voznje po losim putevima, polomio se od drzaca.. Pre nedelju dana sam odneo uzorak da se napravi od nerdjajuceg celika, pa ce da vidimo koliko ce trajati!!!

Ma sredice se to..

Nego reci mi oko masine jesi radio nesto do sada, kako odrzavas, sta koristiš od ulja?

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Ima 15 500 km i nista nije dirano ni oko masine, ni oko menjaca, samo osnovno odrzavanje, ulje u menjacu, filter vazduha, svecice, akumulatori, poneka sijalica i to je to.. Ulje za mesavinu, sam sipao sve i svasta, u smislu sta mi je bilo dostupno, poslednje dve sezone idem na iponovo, neznam sto bas njega, ali OK je (bez arome jagode :) )

Veoma zahvalan sto se odrzavanja tice.. Ako se budes duze zadrzao na njemu, videces koliko je extra motor.. U zdravlju da te sluzi bolje nego mene :):):)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Hvala, stvarno lepi motori, planiram jedan da uzmem u narednom periodu. Bitno mi je da moze malo van puta posto planiram malo i po planini da idem ali ne uz sume i potoke, nego sumskim putevima i lovadama znaci nista preterano zahtevno. Najbotnije mi je da je pouzdan.

Ma moze sve, samo da ubodes dobar primerak i uzivas :)

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Ima 15 500 km i nista nije dirano ni oko masine, ni oko menjaca, samo osnovno odrzavanje, ulje u menjacu, filter vazduha, svecice, akumulatori, poneka sijalica i to je to.. Ulje za mesavinu, sam sipao sve i svasta, u smislu sta mi je bilo dostupno, poslednje dve sezone idem na iponovo, neznam sto bas njega, ali OK je (bez arome jagode :) )

Veoma zahvalan sto se odrzavanja tice.. Ako se budes duze zadrzao na njemu, videces koliko je extra motor.. U zdravlju da te sluzi bolje nego mene :):):)

Hvala, nadam se iskreno da ce lepo da služi!

Na koliko obrtaja ti otvara ypvs i jel se oseti bas razlika kad otvori, ja nekako ne osetim nesto bas da cimne kao na apriliji rs i cagivi mito, ali da ide bolje posle 6-7000 obrtaja ide

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Koliko para koštaju vaši primerci?

Možda bih ženi uzeo tdr, varadero...

Ja sam moj platio 1200e čoveku bilo hitno, ali mislim da mogu za 1400 da tražim za ovakvo stanje, ali imas od 700-800 do 1400-1500 sve zavisi od stanja

A varadero u ok stanju je 400-500 e skuplji, mnogo je ekonomicniji 4t masina dva cilindra, dosta pouzdan motor po mom misljenju.

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

 

Ima 15 500 km i nista nije dirano ni oko masine, ni oko menjaca, samo osnovno odrzavanje, ulje u menjacu, filter vazduha, svecice, akumulatori, poneka sijalica i to je to.. Ulje za mesavinu, sam sipao sve i svasta, u smislu sta mi je bilo dostupno, poslednje dve sezone idem na iponovo, neznam sto bas njega, ali OK je (bez arome jagode :) )

Veoma zahvalan sto se odrzavanja tice.. Ako se budes duze zadrzao na njemu, videces koliko je extra motor.. U zdravlju da te sluzi bolje nego mene :):):)

Hvala, nadam se iskreno da ce lepo da služi!

Na koliko obrtaja ti otvara ypvs i jel se oseti bas razlika kad otvori, ja nekako ne osetim nesto bas da cimne kao na apriliji rs i cagivi mito, ali da ide bolje posle 6-7000 obrtaja ide

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Otvara se posle 6000, takodje ne cima, ali nemozes uporedjivati Cagivu i Apriliu sa duplo vise KS-a, za ovoliko konja koliko ima TDR sasvim lepo ide posle otvaranja ventila.. Pogotovo zvuk... :):)
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Koliko para koštaju vaši primerci?

Možda bih ženi uzeo tdr, varadero...

Provalio sam te Mrle, ovi motoru mogu i za muskarce :):):)
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Uh, jel moze dva laksa pitanja?? :):)

Mislim da je Mikuni u pitanju, ali ne garantujem 100%..

Haha

Čini mi se da ti malo vise troši pa zbog toga pitam

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja