Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem skuter do 49ccm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Kupujem skuter do 49ccm, prednost cetvorotaktni modeli iskljucivo u očuvanom stanju bez padova, kvarova i sl.

Kako sam ja iz Kikinde, prodavac ne bi valjalo da je udaljeniji od nekih 200km od mog mesta.

Okvirni budzet mi je 600e s tim da bih se ispruzio jos koju stotku za neki dobar primerak.

Snaga skutera je najmanje presudna, bitnija je izdrzljivost i samo stanje jer ce se skuter koristiti za fast food dostavu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

Za takve poslove ja od free-a ne znam za bolje, koristimo ga u firmi za distribuciju reklamnog materijala, znaci kuca do kuce, na -25 do +42 vec 6 godina nikad nijedan problem.Mozda liberty 50

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Fazer,Transalp...

S obzirom da sam radio sa bratom dostavu hrane neko vreme,najbolja opcija je Piagio Free.Mi smo radili sa Kinezom od 150 ccm,ok je to ali,motor se nenormalno haba,svaki dan se prelaze solidne kilometraze,tako da mislim da ce ti Free raditi posao.Oni su se u Italiji i koristili za takve stvari,za Postare prevashodno itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Hvala na info.

Covek mi je ponudio konkretan skuter, malo je problem sto je 2000 god. ali po njegovim recima perfektan,Ima li jos neko nesto da ponudi?

Inace radi se o modeli Peugeot  vivacity .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Free je odlican skuter sa istim sam presao 49000km bez problema.Jedino sto je svaki presao dosta,dosta km i tesko je naci dobar primerak.Ali sa njim nema greske :-) Prelazi kao da je honda :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd

Borhez  prodajem Kymco agility sport 50 prva registracija septembar 2010,ja sam prvi vlasnik,presao je 5084km,imam sve racune papire,registrovan do 10.2016,  trosi oko 2litre,4taktni motor, cena 900 e,vredi pogledati odlican skuter,ima kofer,   Batajnica  0641653196

IMG_1449.jpg

IMG_1448.jpg

IMG_1450.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd

Kymco je firma koja postoji jos od 1960god. i pravila je agregate dugo godina za Hondu,i posle je samostalno pocela da pravi skutere,  eto to nesto govori o Kymcu,da se ne misli da je kineska marka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Upoznat sam sam Kymcom, nemam zamerki na marku, ipak sam odlucio da mi budzet bude okvirno 600e posto sam nasao dosta solidnih ponuda. Hvala u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Daj ponudu ako te ne mrzi, uzimam sve u obzir.Kao sto rekoh ne bih nesto mnogo prelazio cifru od 600e a krajnji rok za nabavku skutera je za 2 - 3 nedelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

pa vidi,ja sto imam trenutno sada je sprint venus 2007. god.4t,to ti je onaj kao vespa,imao sam do neki dan onaj crni sto je na oglasima bio prodao sam ga,nije iskljuceno da necu u toku sl.nedelje imati jos koji,ovaj skuter je sad u ovakvom stanju 180 evra,potrebno mu je farbanje i sredjivanje kojekakvih sitnica,trajno registrovan,brojevi se svi slazu i sve je ok sto se toga tice,za nesto bolje ja ti javljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Potreban mi je skuter bez ulaganja, sedi i vozi....a o dosta bi prelazio tako da mi ceste posete majstoru ne igraju ulogu.Ako moze koja slika ovde ili na viber. 063/492-951

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Moje misljenje je da je cena malo jača....

Borhez  prodajem Kymco agility sport 50 prva registracija septembar 2010,ja sam prvi vlasnik,presao je 5084km,imam sve racune papire,registrovan do 10.2016,  trosi oko 2litre,4taktni motor, cena 900 e,vredi pogledati odlican skuter,ima kofer,   Batajnica  0641653196

IMG_1449.jpg

IMG_1448.jpg

IMG_1450.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Skuter Peugeot tweet 50  kubika 4 takta  . Veliki tockovi 16 coli ide do 70 km trosi oko 3,1 litre bezolovnog registrovan za dvoje .nadji sliku na netu Kvalitetan agregat SYM tajvanski .Uvoznik Verano bgd ima ih na oglasima cena novog oko 1400 1500 eura .Ja vozim takav 4 god bez ikakvih kvarova samo servis na 2500 km i to je to svaka preporuka.Moj presao zasad 7600 km ne bih ga dao ispod 850 eura sa koferom gornjim ,crne boje nemam sliku ali ko iz fabrike je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Skuer rezervisan do sutra Kymco agility sport 50 , godiste 2011,  ako nekoga interesuje cena :500e

Bio bih zahvalan za svaku vrstu informacije vezano za ovaj skuter, koliko sam ja cuo dosta je pouzdan.

Ponude su aktuelne do sutra, u suprotnom se pzari Kymco :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Skuer rezervisan do sutra Kymco agility sport 50 , godiste 2011,  ako nekoga interesuje cena :500e

Bio bih zahvalan za svaku vrstu informacije vezano za ovaj skuter, koliko sam ja cuo dosta je pouzdan.

Ponude su aktuelne do sutra, u suprotnom se pzari Kymco :)

odlican je kimko,malo skuplji delovi al ne kvari se 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja