Jump to content

Moto Zajednica

Daelim pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav svima.Pretrazivao sam po forumu vezano za motor Daelim VT 125ccm, ali nisam mogao nista konkretno da nadjem o njemu. Pa bih vas zamolio ako mozete da mi pomognete, jer planiram da kupim jednog ovih dana. Vasa misljenja,kakvog je kvaliteta , da li ima delova itd . Cuo sam da su kvalitetnije odradjeni od sprinta pa da li je to istina i da li vredi kupiti takav motor. Gledam da prodjem sa sto manje para , jer sl. godine moci cu da vozim nesto ozbiljnije. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Па сад, "Даелим" је корејска, а не кинеска марка... ;)

 

Сећам се да је нека фирма увозник пре о-хо-хо година имала штанд на Сајму аутомобила, али то је било тада и никада више нисам видео ни један "Даелим" уживо. Делова у иноземству сигурно има, али сумњам да их има и код нас.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Da,da znam da je korejska.Znaci moze biti problem oko delova koliko vidim, ne znam da li neko zna da li pasuju mozda neki delovi od drugog motora(honde npr). Naisao mi je za manje pare, i ako su uglavnom skuplji od princa npr,ali eto i koliko su stariji,a nema ni trunke rdje, dok princeva sam vidjao poprilicno,a mladji jedno 8 god.Bolji hrom,plastike,vrv i ostatak motora. Poredjujem princa i daelima samo iz razloga sto sam hteo princa da uzmem :) Nadam se da ce neko znati da mi odgovori na pitanje ko ima Daelima kako se on snalazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja