Jump to content

Moto Zajednica

Kamere za brzinu

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Da vas obavestim da su u Valjevu pored kamere za crveno svetlo (raskrsnica Karađorđeva - Sinđelićeva) postavljene još TRI kamere za brzinu.

Kamere se nalaze na tri ulaza u grad.

Iz pravca Beograda kod Pablik-a (velika tamno siva zgrada na dugom pravcu duplih traka - 200-300m pre Petrol pumpe)
Iz pravca Šabca kod Sezama (supermarket)
Iz pravca Loznice kod parka Pećina

Ono što je interesantno je da ne opraštaju ni sami sebi. Kada vas kamera snimi dobijete poziv u SUP Valjevo gde vas čeka SUDIJA za prekršaje. Jedino pitanje koje vam postave je - Da li ste vi vozili?

Ako niste, potreban vam je dokaz o prodaji ili ako ste nekome pozajmili vozilo njegovo priznanje.


p.s. Apsolutno su imuni na sve fore za izvlačenje!

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3496 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Da vas obavestim da su u Valjevu pored kamere za crveno svetlo (raskrsnica Karađorđeva - Sinđelićeva) postavljene još TRI kamere za brzinu.

Kamere se nalaze na tri ulaza u grad.

Iz pravca Beograda kod Pablik-a (velika tamno siva zgrada na dugom pravcu duplih traka - 200-300m pre Petrol pumpe)

Iz pravca Šabca kod Sezama (supermarket)

Iz pravca Loznice kod parka Pećina

Ono što je interesantno je da ne opraštaju ni sami sebi. Kada vas kamera snimi dobijete poziv u SUP Valjevo gde vas čeka SUDIJA za prekršaje. Jedino pitanje koje vam postave je - Da li ste vi vozili?

Ako niste, potreban vam je dokaz o prodaji ili ako ste nekome pozajmili vozilo njegovo priznanje.

p.s. Apsolutno su imuni na sve fore za izvlačenje!

A jel snimaju u dolaski ili u odlasku ili u obe pozicije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

u cacku na ulazima u grad su samo za crveno svetlo...

Ne znam da li si upoznat da je skorije postavljeno oko 80 novih kamera, raznih namena, koje pokrivaju i deo magistrale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Baš tako. Uzmi još u obzir da je povećan broj presretača, u KG policija dobila 10 skutera, slično je i sa drugim gradovima. Prolazi vreme opuštene vožnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Enduro

Što bi bilo dobro da na jednom mestu imaju objavljene pozicije i vrste tih kamera i za ostale gradove kao što je to slučaj za BG i NS.

Ne vidim razlog da to bude top sicret. Ljudi bi poštovali pravila jer znaju da su tu kamere, što je faktički i njihova svrha.

Mada i ovo što ima za BG i NS nisam siguran da je potpuno.

 

http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_google&view=standard&id=5&Itemid=198

 

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zum5kmenns88.kGwMGY5L52Ug&hl=en

 

http://www.registracija-vozila.rs/2013-08-29-14-51-28/2013-10-16-13-07-09/policijske-kamere-kontrola-brzine-i-prekrsaji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Mala ispravka,na ulasku u Valjevo iz pravca Beograda jos nije postavljena(provozao se pre sat vremena),ali su postavljeni nosaci i instalacija i bice sigurno ovih dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Mala ispravka,na ulasku u Valjevo iz pravca Beograda jos nije postavljena(provozao se pre sat vremena),ali su postavljeni nosaci i instalacija i bice sigurno ovih dana.

 

Još uvek razvlače optiku, trebalo bi da bude za desetak dana gotovo.

 

Pravac za Šabac -  kamera su postavljene i nalaze se na jako nezgodnom mestu. Kada se dolazi u grad, kamera hvata sam izlazak iz blage krivine na nizbrdici.

Tako da je potrebno dobro kočiti na samoj nizbrdici da bi se pred kameru stiglo sa samo 50km/h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1699 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

na inkviziciju odgovoriti anarhijom-dignes nazadnjaka pa sa 120 prodjes kroz crveno i nemogu da te identifikuju

To ce tesko,50metara posle kamere pesacki prelaz ulaz u park Pecina,mnogo dece i porodica se tu nalazi pa i bez kamere je problem voziti brzo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2829 postova
On 28.2.2016. at 2:14, neskez je napisao:

Snimaju u oba smera na sva tri mesta.

Uleteo sam malo brže u kameru kad sam ulazio u Valjevo iz pravca šabca. Čim sam uočio kameru spustim na 40 i tako prođem stub na kojoj stoji. Onda dođem u vidno polje one što snima u odlasku.

 

Da li sigurno snima u odlasku i da li snima i mene koji sam ušao sa propisnom brzinom u odlazak a nepropisnom u dolazak.ILi sam snimljen samo odnapred

Ima li šanse da se izvučem

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja