Jump to content

Moto Zajednica

Beograd u nedelju po podne

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Pozdrav drugari! Bilo mi je prijatno iznenađujuće da napokon vidim da nas ima na ulicama (8 došao sam na ideju da možda skupimo ekipu ljudi koja bi se provozala u nedelju po podne oko 15:00 ili 16:00 nekih sat do dva, čisto opuštene, ležerne gradske vožnje u grupi. Otvaranje 2016 se zahuhtava, uskoro ćemo svi biti na asfaltu. Eto, bilo bi mi drago da se bilo ko od vas odazove ukoliko nema obaveza i hoće u vožnju. Možemo grupno da se dogovorimo oko detalja. Ja sam u principu tip vozača koji nije inspirisan brzinom, sa druge strane, volim krivine, iako je za njih možda malo rano i ne tako toplo. Svakako, 50ak kilometara oko grada mi nikako ne bi škodilo. Ko god da je za, ajde da planiramo da nas vidi sunce. Mislim da će biti toplo i bez padavina za vikend, bar tako kaže hidrometeorološki zavod. U slučaju provale oblaka, možemo lako da odložimo. Pa ko bi da se pridruži, neka se javi ovde i bleja  :hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

U principu nisam imao ništa striktno u glavi, ali svaka ideja je sa moje strane podržana. Da, mislio sam na urbanu vožnju. Otprilike moja ideja može da izgleda ovako: nađemo se u gradu, odemo preko Kneza Miloša i obilaska do Košutnjaka, izvozimo jedan krug po šumi, spustimo se dole do pruge, preko Rakovice i manastira Beogradskom obilaznicom do E75, na bubanj potoku nazad u grad, pa gde udarimo... Ustanička, bulevar, negde dalje, gde god se dogovorimo 8) otvoren sam za bilo koju vrstu predloga... na kraju vožnje može na koka kolu pola čuke da se zgotivimo  :vlajko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Hmmm, jes' da sam zilion puta vozio tuda, ali, zar nije lepše odvoziti do Ralje avalskim putem, popiti pićence i onda se vrnuti nazad, eventualno svratiti do Avale u povratku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

A šta kao do Ralje nisi nikad vozio, pa aj tamo (8 meni je svejedno u principu. Ja samo radim u nedelju do 3 i biću u 3:15 u gradu gde se dogovorimo. Možda bi mi malo bilo cimanje do Ralje, ali ako ostali hoće, nagazićemo ga i do tamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Nisi razumeo, napisao sam da sam zilion puta vozio do Ralje... :) A pošto živim u Rakovici, Košutnjak mi je na 4 minuta udaljenosti i to ako 2 minuta zagrevam motor :D U svakom slučaju, pošto si ti pozvao na vožnju, slobodno preseci i odaberi neku rutu koja pre svega tebi odgovara (zbog obaveza, raspoloženja itd), navedi mesto i vreme okupljanja i to je to - ko došao, dobro došao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Ok, ajmo onda ovako, imamo 2 opcije, nađemo se, pa kako nam dune u nedelju. Možda još neko predloži nešto (8 ima nas za sad četvorica ako sam dobro izračunao, još jedan moj drug eventualno u nedelju može da se pridruži, ostavićemo otvorenu temu do subote uveče. Nađemo se u 15:15 negde gde nam bude odgovaralo, to be updated.

 

-SharkY

-icatenej

-Nemanjahh

-Aggro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

U principu nisam imao ništa striktno u glavi, ali svaka ideja je sa moje strane podržana. Da, mislio sam na urbanu vožnju. Otprilike moja ideja može da izgleda ovako: nađemo se u gradu, odemo preko Kneza Miloša i obilaska do Košutnjaka, izvozimo jedan krug po šumi, spustimo se dole do pruge, preko Rakovice i manastira Beogradskom obilaznicom do E75, na bubanj potoku nazad u grad, pa gde udarimo... Ustanička, bulevar, negde dalje, gde god se dogovorimo 8) otvoren sam za bilo koju vrstu predloga... na kraju vožnje može na koka kolu pola čuke da se zgotivimo  :vlajko:

 

Meni je ovo OK plan...jedna napomena...pošto sam pušač, neka navika mi je da na Košutnjaku stanem i izduvam jednu pljugu...jet to ok sa ostatkom ekipe? :D

A posle vožnje, ja sam -za- da sednemo negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

U principu, ja ne pušim, ali naravno da možemo da napravimo stajku negde zbog vas zavisnika, najmanji problem (8 uzgred, ako još neko ima neki deo Beograda gde bi voleo da se izvozi, slobodno dajte još predloga. Ica i ja smo dali ideju za neke standardne rute, ako neko želi nešto da predloži, slobodno!

 

u dodatku:

-SharkY

-icatenej

-Nemanjahh

-Dzoni1991 (možda)

-Darko Mihajlovic

-Malenov

-Aggro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Verovatno cu vam se prikljuciti i ja ako ne odem do Sremske Mitrovice da pogledam neki motor. Pratim temu u svakom slucaju i javljam sutra vece da li dolazim. Sto se mene tice marsuta nije bitna, cisto neka voznjica malo da se pocne sezona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 854 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja sam planirao voznjicu u nedelju svakako ,taman lepo sto si ovo pokrenuo :takoje:


 


-SharkY


-icatenej


-Nemanjahh


-Dzoni1991 (možda)


-Darko Mihajlovic


-Malenov


-Aggro


-Punisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Ok, onda ovako, imamo preliminarnu listu svih nas. Ne znam ko je u kom delu grada, ali kontam da svi možemo da se nađemo negde po gradu gde nam svima odgovara. Hoćete da se uparkiramo ko Indijanci na Slaviji ispred hotela? Ima dovoljno mesta da se svi parkiramo... Nađemo se u 15:15

 

https://www.google.rs/maps/@44.8022746,20.4668008,3a,75y,88.75h,76.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQxfl0SNpnnG1VwwY0a2meA!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

 

javite ako nekome ne odgovara ili predlaže nešto drugo (8

 

dopuna:

-SharkY

-icatenej

-Nemanjahh

-Dzoni1991 (možda)

-Darko Mihajlovic

-Malenov

-Aggro

-punisa 16

-tatkonadjeza (možda)

-bocca_bastard

-Skiboban (možda)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 854 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Hahah ajmo Borise da otvorimo sezonu. samo ja moram da stajem na sve stanice gsp-a :) tako da mi slavija odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07
  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250
  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Moj predlog je da se nadjemo ranije, tipa ok 1,pola 2. Ako mislite da sednemo negde na piće da sednemo negde gde gde ima bašta dok je sunce još a u 5 već mrak pada. Ali mi odgovara koji god termin,ovo je samo predlog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja