Jump to content

Moto Zajednica

vf1000r Pomoc za delove

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ratkovo
  • Motocikl: Honda VF-1000R

potrebni delovi ako je ikako moguce naci ista u srbiji potreban alnaser pase sa bilo kog vf 1000 modela  doduse nema ih puno medjutim dali upuceniji majstori  znaju dali bi mogao staviti  starter mozda od vf 750 motor sam dobio i ima alnaser ali nije odgovarajuci   jer prilikom startanja jednostavno kad treba da satavi nemoze da prebaci komresiju novi sam u vasem sokaku slika ce biti uskoro u fazi je reparacije u fabricku boju  ;)

post-39012-0-53209200-1456170163.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Imao sam takav motor,pokusaj prvo postojeci da popraviš odnesi kod nekog auto elektičara da vidi možda su četkice otišle samo pošto je to elektro motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Obozavam ovaj motor, nadam se da ces ga uspeti dovesti u red  :takoje: Jos davne 2007 godine sam video jedan primerak na Novosadskom moto sajmu, bio izlozen unutra na standu moto kluba Classic Wheels Futog

, mozda neko zna ciji je bio ili jos uvek je, pa se povezete.

post-4596-0-58309600-1456172780.jpg
post-4596-0-88707900-1456172828.jpg

post-4596-0-72665400-1456172859.jpg

post-4596-0-48448100-1456172880.jpg

Vidi se da je novosadska registracija 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ratkovo
  • Motocikl: Honda VF-1000R

taj motor na slici ns table je bio u oglasima pre oko god dana na prodaju i bila je neka cjena oko 1400 500 evra  nema ga vise u oglasima odavno ne njega nego nema nijednog  alnaser je  sa cetri cetkice  u njemu madjutim  njegov oridjidji je sa dve cetkaje i vjerovatno je od 500 kubika zato sto je to se vudi nekako budzeno dekle  te od alnasera on je radio misim radio palio na neki zajeb a pali ko mina  motor inace pali  ja sam poskido plastike  i vracam u fabriku  u tri boje  preso 46 000 sto mislim da nije nest puno a bas ocu taj motor da sredim jer ga nem  i kad sednes brate prazan je 236 kg  ladja  svega ima na ebay u al alnasera ne ima od vf750 isti su skoro mala razlika je dekle sto se srafi jako male bi bile prepravke al dali bi on mogao da ga pali nije bitno kolko kosta  bitno je da kupim pa on neradi mislim da nemoze da ga alnasuje  ja ga na gurku sam tesko  da pali jos pasulja trebam da jedem  sam da ga palim motor je u ispravnom stanju mislio sam da nije frajlauf  al nije sad je doslo da stvarno mi treba pomoc jer se mucim vise od godinu dana 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ratkovo
  • Motocikl: Honda VF-1000R

Imao sam takav motor,pokusaj prvo postojeci da popraviš odnesi kod nekog auto elektičara da vidi možda su četkice otišle samo pošto je to elektro motor.

 uradjen ja licno  cetkice i lezaice i prednji i zadnji ma hteo novi al oko 300 dolara plus porez plus carina  plus dostavjbg izace mnogo 

a plovnog nemogu naci sam rotor kod1000 je masivniji po slikama i ima samo 2 cetkice  aovaj ima 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Ratkovo
  • Motocikl: Honda VF-1000R

nadam se da neko zna da ima u srbiji neki interceptor za delove  il vf1000f jer se on radio do 89 a vf1000r od 84 do 86  masine potpuno iste  interceptor je imao razvodni lanac  od radilice preko bregaste a vf1000r ima razvod preko zubcanika  u osnovi je sve isto  karburatori su isti  sve  al ima 500 kubika ima 750 a hiljadarke nema  vidjo sam jednu sivu davno za djelove  jednom i vise je nema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja