Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600 projekat

Recommended Posts

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

zanovio sam ga novim topcase-om, skinuo moto-detail 42, a montirao kappa 49...

takodje moja rak rana, vizir, je dobila epilog...naleteo sam na MRA-ov "Racing-Screen for Naked-Bikes", pazario i namontirao...

ne mogu da kazem da sam bash bash odusevljen, nesto cu morati da menjam, da odaljim malo far da bih mogao da dobijem malo veci nagib vizira, no ispalo je pristojno resenje u svakom slucaju...
 

50.thumb.jpg.49065282a68dd4c103ed48308c2c42f9.jpg

51.thumb.jpg.4ed48b3049eb3889d4c90d239db26e72.jpg

52.thumb.jpg.3256eae365533e05fdc388a10f202544.jpg
53.thumb.jpg.df86ebfa28f388b217354a72cbd9f354.jpg
 

Promenio član zlig0r

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

zanovio sam ga novim topcase-om, skinuo moto-detail 42, a montirao kappa 49...

takodje moja rak rana, vizir, je dobila epilog...naleteo sam na MRA-ov "Racing-Screen for Naked-Bikes", pazario i namontirao...

ne mogu da kazem da sam bash bash odusevljen, nesto cu morati da menjam, da odaljim malo far da bih mogao da dobijem malo veci nagib vizira, no ispalo je pristojno resenje u svakom slucaju...

 

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

 

 

 

Nisi zadovoljan izgledom ili funkcijom vizira?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

izgledom...izgubio je liniju koju je pravio far i satovi...po meni vizir treba da ide malo vislje a da ima malo veci nagib. to je sad ne moguce uciniti. morao bih da ili pomerim satove sebi (sto je takodje nemoguce), jer od njih ne mogu vizir da vise nagnem, li da malo izbacim far napred....no otom potom...mozda se i naviknem na ovakav izgled :)

 

kako se Vama cini?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

bas sam juce sa kumom pravio plan kako cemo...elem, posto nisam parkiran u svojoj garazi, nemam taj luksuz da mi motor stoji duze vremena rastavljen,tj da radim sve natenane preko zime. tako da pravimo plan da sve to zavrsimo u nekom kratkom roku,da ne uzurpiram delovima tudju garazu. za pocetak moram da saznam koji su lezajevi u tockovima, zadnjoj viljusci i u prednjih vila i da ih porucim. takodje da nadjem gde cu nositi tockove i ram na peskiranje. moram i jedno prednje crevo kocnice da nosim da mi naprave duze, pa razmisljam i o opciji pravljenih svih teflonskih, ali nemam predstavu koliko bi to kostalo.

inace nasao sam boju plastika, Charcoal Metallic se zove:

post-253-0-12532400-1480096160.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

oprostili smo se danas, mislim da je to to sto se tice djira ove godine, krecemo sledece nedelje sa rastavljanjem...

 

post-253-0-28287900-1481486671.jpg

Promenio član zlig0r

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Игоре, на клиси, нека од улица иза најлона, мислим да је Светозара Марковића. Заборавио сам име фирме, раде све врсте хидрауличних црева и сајли.

Неко ми је причао да раде и тефлонска (панцирна) црева "на метар" и да је тамо радио за мотор. Најјефтинија варијанта.

А за пескирање могу да ти препоручим човека из Темерина

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Игоре, на клиси, нека од улица иза најлона, мислим да је Светозара Марковића. Заборавио сам име фирме, раде све врсте хидрауличних црева и сајли.

Неко ми је причао да раде и тефлонска (панцирна) црева "на метар" и да је тамо радио за мотор. Најјефтинија варијанта.

А за пескирање могу да ти препоручим човека из Темерина

Djoke Mijatovica se zove ulica .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

aha,da, ti kod najlona, kod njih sam nosio sajlu gasa, i mislio sam kod njih prvo da vidim za pancirna. a za peskiranje sam u kontaktu preko FB sa nekom firmom SB peskiranje Temerin, pretpostavljam Svaler da na njih mislis? kazu da mogu da urade to sto meni treba i da da donesem...

Promenio član zlig0r

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Да, да, на њих.

Два пута сам нешто пескирао код њих и једном фарбао, ја задовољан.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

aha,da, ti kod najlona, kod njih sam nosio sajlu gasa, i mislio sam kod njih prvo da vidim za pancirna. a za peskiranje sam u kontaktu preko FB sa nekom firmo SB peskiranje Temerin, pretpostavljam Svaler da na njih mislis? kazu da mogu da urade to sto meni treba i da da donesem...

SB peskiranje je kolega biker, sjajan momak godinama saradjujemo. Pored peskiranja moze da ti zavrsi i farbanje i plastifikaciju, takodje radi i poliranje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

znam da rade i plastifikaciju, i prva ideja je bila da plastificiram ram i felne, ali sam odustao od plastifikacije rama jer mi je neko rekao da ima svega par nijansi u kojoj se to radi, i da je nemoguce da mi plastificira u tu boji koju sam ja zamislio...pa je ostalo da cu samo felne plastificirati jer idu u opet u crno...

sem ako me ne ubedi da moze da plastificira u jarko plavu, pa da menjam zbog toga komplet boje, jer mi je to druga opcija, a prva je metalik bordo ram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

znam da rade i plastifikaciju, i prva ideja je bila da plastificiram ram i felne, ali sam odustao od plastifikacije rama jer mi je neko rekao da ima svega par nijansi u kojoj se to radi, i da je nemoguce da mi plastificira u tu boji koju sam ja zamislio...pa je ostalo da cu samo felne plastificirati jer idu u opet u crno...

iskreno nemam pojma, uvek plastificiram u crno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

konacno smo u nedelju uhvatili malo vremena da pocnemo sa rasturanjem Bandita :)

plastike sutra nosim kod farbara da krene sa pripremom, a za vikend kad rasturimo i ostatak - ram, felne i ostali metalni delovi idu na peskiranje

 

55.thumb.jpg.d86dfbd0e97754356abee37167c56c2a.jpg54.thumb.jpg.59bf3658835b46587183f675df9f3faa.jpg

Promenio član zlig0r

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

kod prijatelja u Sremske Karlovce.

kontaktirao sam opet SB peskiranje iz Temerina, kaze da ima vise boja u koje mogu da plastifociraju, pa da dodjem da vidim...voleo bih da plastificiram ram a ne da farbam, ali zavisi od boje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Jel ti drugar ima svoju radionicu ili ti to ovako drugarski radi? Zanima me jer bi i ja mozda krajem februara da nesto farbam, pa cisto da vidim opcije kakve su mi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Drugar ima bas radionicu, limarija i farbanje...radi automobile, ali njegov brat je sa nama u klubu, pa sve oko toga nam on radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

muko moja, predji na drugog. dumam dumam i nikako da izdumam sta kako da farbam. imam osnovnu boju za plastike,tu metalik tamno sivu, imamo sam dve varijante za ram, metalik bordo ili yamaha plava, i za sada sam u varijanti plave. ali mi muku zadaju ostali delovi...felne,ukrasne plastike na samom ramu, poklopac karba, trougao iznad agregata, vile, mostovi, cheljusti, unutar diskova, far, korman...tacno mi dodje da naucim da koristim photoshop i da vidim kako bi izgledalo...

inace, mal mi se drugara farbar nije slogirao, samo plastika koje sam mu odneo broji 21 komad :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Ako ne zameraš, na brzaka sam se poigrao tvojim motorom. Kažeš da imaš viška plave, pa ti možda bude od pomoći.

Nemoj da gledaš detalje, jer je stvarno bilo na brzaka ;)

 

 

 

ovkoQWIl.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja