Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Zlota (kod Bora, ko ne zna ;-) )

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zlot
  • Motocikl: Yamaha xt 600 tenere 43f

Zdravo svima, koliko vas ima, zovem se Miroslav, imam 28 godina zivim u Zlotu, i povremeno se bajkerisem. :-D Trenutno vozim yamahu xt 600, kupio sam je u oktobru prosle godine tako da nisam dugogodisnji vozac iste ili slicnog.

Ranije sam vozio MZ 125cc i po neki apn, ali odavno... Citanjem ovog foruma (skoro god. dana) sam i odlucio koji motor da kupim. Za sad toliko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pozdrav!

U periodu 1980-1998 živeo sam u tvom "komšiluku" (imao sam kuću u Banskom Polju). Radio sam u EI-zi (fabrika soli), a bio sam i instruktor padobranstva u Aero klubu Bor.

Zaista imaš sreću da u svojoj neposrednoj okolini imaš izvanredne destinacije za Teneru (i druge enduro motore).

Kad je Bog delio prirodne lepote po zemlji izgleda da mu se vreća pocepala iznad istočne Srbije.

I sada često motorom obiđem stari komšiluk vozeći lokalnim putevima i putićima od Niša (ili Aleksinca) do B. Polja.

Svratim sa drugarima i do pećine i do jezerceta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

I ja sam, dok sam bio ziv, cesto prolazio kroz Zlot. Obavezan odmor u centru kod spomenika, kupovina klope da se calabrcne gore u planini, i goriva kod dilera koji mislim i danas tamo rade. Iz Zlota pravo u Kucaj...

 

Dobro nam dosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zlot
  • Motocikl: Yamaha xt 600 tenere 43f

I ja sam, dok sam bio ziv, cesto prolazio kroz Zlot. Obavezan odmor u centru kod spomenika, kupovina klope da se calabrcne gore u planini, i goriva kod dilera koji mislim i danas tamo rade. Iz Zlota pravo u Kucaj...

 

Dobro nam dosao!

Nije se mnogo toga promenilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zlot
  • Motocikl: Yamaha xt 600 tenere 43f

Pozdrav!

U periodu 1980-1998 živeo sam u tvom "komšiluku" (imao sam kuću u Banskom Polju). Radio sam u EI-zi (fabrika soli), a bio sam i instruktor padobranstva u Aero klubu Bor.

Zaista imaš sreću da u svojoj neposrednoj okolini imaš izvanredne destinacije za Teneru (i druge enduro motore).

Kad je Bog delio prirodne lepote po zemlji izgleda da mu se vreća pocepala iznad istočne Srbije.

I sada često motorom obiđem stari komšiluk vozeći lokalnim putevima i putićima od Niša (ili Aleksinca) do B. Polja.

Svratim sa drugarima i do pećine i do jezerceta.

Zato sam i kupio enduro, sa njom (tenerom) skoro svuda moze da se prodje i vidi dosta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e

 

Bio prošle godine u tvom kraju. Lepa priroda kao i pećina. Da ne spominjem i ukusan sir.

Izabrao si motor za te terene.

Dobrodošao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zlot
  • Motocikl: Yamaha xt 600 tenere 43f

Bio prošle godine u tvom kraju. Lepa priroda kao i pećina. Da ne spominjem i ukusan sir.

Izabrao si motor za te terene.

Dobrodošao.

Vala jeste lepa,slobodno pomeni sir nemam nista protiv njega XD... nadam se da jesam, hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja