Jump to content

Moto Zajednica

Najbolji motor u "klasi" 125ccm

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

sta je bre ovo poslednjih par dana sve neki pametnjakovici koji traze savete kako da zajebu sistem, prvo onaj sto ima 27 godina dvoje dece i ljude u supu sto mu storniraju kazne, pa mu muka sto ga vija policija iako nema ni dozvolu ni papire za motor, evo ga sad ovaj od pitanja koji motor do 125 do toga da ce ga uzeti tek za 2 godine, pa sad i do toga kako bi mogao da ga vozi bez dozvole kao sto vozi auto po selu vec 3 godine :stabre:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

ne znam, nisam pametan :)

 

Bogdane druze, bolje se smiri, jos si mlad da bi se igrao sa policijom i dozvolom. strpi se jos koju godinu pa to sve legalno uradi i nece te boleti glava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

sta je bre ovo poslednjih par dana sve neki pametnjakovici koji traze savete kako da zajebu sistem, prvo onaj sto ima 27 godina dvoje dece i ljude u supu sto mu storniraju kazne, pa mu muka sto ga vija policija iako nema ni dozvolu ni papire za motor, evo ga sad ovaj od pitanja koji motor do 125 do toga da ce ga uzeti tek za 2 godine, pa sad i do toga kako bi mogao da ga vozi bez dozvole kao sto vozi auto po selu vec 3 godine :stabre:

Kad vec hoces da pametujes prvo se opismeni i procitaj sve od pocetka, pitao sam za motor do 125 ccm kad polozim da ga kupim, a zatim sam pitao do 50 ccm kros sa kojim cu moci da se zajebavam po brdu i selu gde me ne moze uhvatiti policija...

 

ne znam, nisam pametan :)

 

Bogdane druze, bolje se smiri, jos si mlad da bi se igrao sa policijom i dozvolom. strpi se jos koju godinu pa to sve legalno uradi i nece te boleti glava.

 

Ma za kros motor nema problema, takav je prostor ovde da sa njime mogu pobeci gde hocu u 5minuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

sta je bre ovo poslednjih par dana sve neki pametnjakovici koji traze savete kako da zajebu sistem, prvo onaj sto ima 27 godina dvoje dece i ljude u supu sto mu storniraju kazne, pa mu muka sto ga vija policija iako nema ni dozvolu ni papire za motor, evo ga sad ovaj od pitanja koji motor do 125 do toga da ce ga uzeti tek za 2 godine, pa sad i do toga kako bi mogao da ga vozi bez dozvole kao sto vozi auto po selu vec 3 godine :stabre:

a ovo je onaj isti sto hoce 1100 odmah :D prvo pa musko :D

 

sta se sve desi za 2 nedelje a kamoli za 2 godine... da sam ja dobio sa 13 sve sta sam hteo bio bih mrtav uveliko 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

 

sta je bre ovo poslednjih par dana sve neki pametnjakovici koji traze savete kako da zajebu sistem, prvo onaj sto ima 27 godina dvoje dece i ljude u supu sto mu storniraju kazne, pa mu muka sto ga vija policija iako nema ni dozvolu ni papire za motor, evo ga sad ovaj od pitanja koji motor do 125 do toga da ce ga uzeti tek za 2 godine, pa sad i do toga kako bi mogao da ga vozi bez dozvole kao sto vozi auto po selu vec 3 godine :stabre:

a ovo je onaj isti sto hoce 1100 odmah :D prvo pa musko :D

 

sta se sve desi za 2 nedelje a kamoli za 2 godine... da sam ja dobio sa 13 sve sta sam hteo bio bih mrtav uveliko 

 

Jebiga buraz, pricao sam sa ocem, uzece mi kroser od 50/80/125 ccm, prijatelj neki njegov ce da uveze iz Svajcarske, vozicu njega do 16 dok ne polozim za A1 pa cu onda uzeti Apriliu RS125, a onda polako menjam :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

da ti znas koliko clanovi ministarstva unutrasnjih poslova prate internet, nikad te slike ne bi kacio... no nebitno, saznaces :D

 

a dobro, mlad decko, ne zna da ih imamo medju kolegama bajkerima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Pa čekaj kad već voziš u ograđenom gde ti ne može ući policija zašto bacati pare na slabe motore... :)

I još možeš da pobegneš lagano...lol :)

 

Predlažem majku 2T motora:

Maico 700 :takoje::lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

 

Pazi ako vec ganjas "sportake" u 125cc moja je preporuka Aprilia RS125, par puta sam imao priliku da vidim uzivo kako ide i bio sam odusevljen.. Ne kazem i Cagiva Mito pa cak i NSR su dobri ali mislim da RS dominira u klasi 125cc. Jedina mana je sto ce prilikom gazenja ili kako ti kazes pod max gasom taj RS da ti trosi skoro pa kao neki naked ili cak sportski motor 600cc. Pored toga masine su "kratkog veka" jer su upravo dosta nasvirane i voze se punim gasom.. Ne ubijam volju daleko od toga, ponavljam RS je odlican motor ali cisto da znas da s`obzirom da je 125cc nije bas jeftin za odrzavanje. Inace za 1500e mozes uzeti 125cc kakav zelis :P Samo moj savet ti je pri kupovini ako vec planiras za 2godine da predjes na jaci da ne kupujes nesto preskupo jer 125cc koji su ti 1200-1300e pa navise se mnogo teze prodaju od onih koji se krecu od 800-1000e upravo iz razloga sto ih vecina ljudi kupuje kao usputnu stanicu (da nauci i stekne osnove motora)..

Samo jedno pitanje, kako mislis sa 18 da legalno vozis GSX-R 600?

Srecno sa kupovinom pa javi ako uzmes nekog zmaja  :takoje:

Pitao sam druga, njegov drug je sa 16 polagao za do 125ccm ( sto po zakonu nije dozvoljeno, tek sa 18, ali skole to ne postuju ), sada je A1 do 125, A2 do valjda 600-700 i A preko toga. Nisam ni ja verovao u to ali proverili su jos jednom i tako je. Sacu proveriti na netu cisto da ne sirim dezinformacije pa javljam.

 

U junu uzimam krosericu neku od 50 kubika koju cu da przim po brdu :D , kad polozim za do 125, prodajem taj kroser, uzimam RS125 koji cu prziti dok ne polozim za do 600-700 a onda cu uzeti neki GSXR ( najverovatnije 600 ) ili ZZR (takodje 600 :D )

 

 

Bez uvrede ali taj drug ti veze nema i poznavanje zakona mu nije bas jaca strana.. :P Ja sam pre 3meseca napunio 19godina i imam A2 kategoriju trenutno. Sa 16 sam polozio za A1, dve godine vozio sa tom kategorijom i cim sam napunio 18, polozio za A2. Sada cekam da napunim 20 (ali takodje da imam 2godine posedovanja A2 kategoriju) i polazem za punu A.

A1 ti je 125cc (ali takodje vrlo malo ljudi zna da i tu imas ogranicenje na snagu motora, pa u sustini ti RS tesko da bi legalno mogao da vozis), A2 ti je do 35kw i za punu A nemas ogranicenja. Tako da ti mozes da nadjes (licno sam nalazio na oglasima) TDM 850cc koji je uveden na 25kw. A sportake tipa GSXR ces vrlo, vrlo tesko naci na 35kw (licno ganjam da nadjem nekog) osim ako ih ne uvezes sto je zaje*an proces.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Sada sam procitao postove do kraja, dajem ti samo jedan prijateljski savet ako hoces prihvati ako ne nemoras.. Ko nije vozio bez dozvole ne zna sta je stres i strah od policije, pricam ti iz licnog iskustva jer sam to radio kada sam imao 15, malo manje od godinu dana sam vozio bez dozvole i kretao se regionalnim putevima isao do Nisa, Prokuplja, Leskovca, Bora itd.. (ne hvalim se ovim, daleko od toga jer svakako nije za pohvalu). Veruj mi to nije voznja, utrnes i iscoravis se gledajuci da li te iza nekog coska i krivine ceka saobracajna policija. Par puta sam naletao i prosao pored policije i rekao sam sebi tad` sam vozio bez dozvole i nikad vise! To sto ti kazes, vozices po brdu ili imanju zvuci ti lepo sada.. Ali videces kada te povuce da izadjes malo na asfalt, put probas neku drugu, novu deonicu itd. Na kraju shvatis da si zaglavio 10-15km od kuce na drzavnom putu a procices 15.puta i 16.ti put ce te nahvatati policija i isprazniti dzep za 120k dinara i zabranom polaganja. Toliko od mene, shvati pouku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

 

 

Pazi ako vec ganjas "sportake" u 125cc moja je preporuka Aprilia RS125, par puta sam imao priliku da vidim uzivo kako ide i bio sam odusevljen.. Ne kazem i Cagiva Mito pa cak i NSR su dobri ali mislim da RS dominira u klasi 125cc. Jedina mana je sto ce prilikom gazenja ili kako ti kazes pod max gasom taj RS da ti trosi skoro pa kao neki naked ili cak sportski motor 600cc. Pored toga masine su "kratkog veka" jer su upravo dosta nasvirane i voze se punim gasom.. Ne ubijam volju daleko od toga, ponavljam RS je odlican motor ali cisto da znas da s`obzirom da je 125cc nije bas jeftin za odrzavanje. Inace za 1500e mozes uzeti 125cc kakav zelis :P Samo moj savet ti je pri kupovini ako vec planiras za 2godine da predjes na jaci da ne kupujes nesto preskupo jer 125cc koji su ti 1200-1300e pa navise se mnogo teze prodaju od onih koji se krecu od 800-1000e upravo iz razloga sto ih vecina ljudi kupuje kao usputnu stanicu (da nauci i stekne osnove motora)..

Samo jedno pitanje, kako mislis sa 18 da legalno vozis GSX-R 600?

Srecno sa kupovinom pa javi ako uzmes nekog zmaja  :takoje:

Pitao sam druga, njegov drug je sa 16 polagao za do 125ccm ( sto po zakonu nije dozvoljeno, tek sa 18, ali skole to ne postuju ), sada je A1 do 125, A2 do valjda 600-700 i A preko toga. Nisam ni ja verovao u to ali proverili su jos jednom i tako je. Sacu proveriti na netu cisto da ne sirim dezinformacije pa javljam.

 

U junu uzimam krosericu neku od 50 kubika koju cu da przim po brdu :D , kad polozim za do 125, prodajem taj kroser, uzimam RS125 koji cu prziti dok ne polozim za do 600-700 a onda cu uzeti neki GSXR ( najverovatnije 600 ) ili ZZR (takodje 600 :D )

 

 

Bez uvrede ali taj drug ti veze nema i poznavanje zakona mu nije bas jaca strana.. :P Ja sam pre 3meseca napunio 19godina i imam A2 kategoriju trenutno. Sa 16 sam polozio za A1, dve godine vozio sa tom kategorijom i cim sam napunio 18, polozio za A2. Sada cekam da napunim 20 (ali takodje da imam 2godine posedovanja A2 kategoriju) i polazem za punu A.

A1 ti je 125cc (ali takodje vrlo malo ljudi zna da i tu imas ogranicenje na snagu motora, pa u sustini ti RS tesko da bi legalno mogao da vozis), A2 ti je do 35kw i za punu A nemas ogranicenja. Tako da ti mozes da nadjes (licno sam nalazio na oglasima) TDM 850cc koji je uveden na 25kw. A sportake tipa GSXR ces vrlo, vrlo tesko naci na 35kw (licno ganjam da nadjem nekog) osim ako ih ne uvezes sto je zaje*an proces.. 

 

 

Nema pojma, sta je on pogresio ? Rekao mi je da A1 sa kojim mogu voziti do 125 ccm mogu polagati sa 16, A2 sa 18 godina mogu polagati i to je do 35kW, sa 20 valjda mogu za punu A, inace drugi drug je rekao da su sada uveli da se po jedna godina ceka izmedju polaganja za vecu kategoriju, ali za ovo za jednu godinu nisam siguran.

 

Sada sam procitao postove do kraja, dajem ti samo jedan prijateljski savet ako hoces prihvati ako ne nemoras.. Ko nije vozio bez dozvole ne zna sta je stres i strah od policije, pricam ti iz licnog iskustva jer sam to radio kada sam imao 15, malo manje od godinu dana sam vozio bez dozvole i kretao se regionalnim putevima isao do Nisa, Prokuplja, Leskovca, Bor itd.. (ne hvalim se ovim, daleko od toga jer svakako nije za pohvalu). Veruj mi to nije voznja, utrnes i iscoravis se gledajuci da li te iza nekog coska i krivine ceka saobracajna policija. Par puta sam naletao i prosao pored policije i rekao sam sebi tad` sam vozio bez dozvole i nikad vise! To sto ti kazes, vozices po brdu ili imanju zvuci ti lepo sada.. Ali videces kada te povuce da izadjes malo na asfalt, put probas neku drugu, novu deonicu itd. Na kraju shvatis da si zaglavio 10-15km od kuce na drzavnom putu a procices 15.puta i 16.ti put ce te nahvatati policija i isprazniti dzep za 120k dinara i zabranom polaganja. Toliko od mene, shvati pouku :)

 

Kao sto sam rekao gore, i da izadjem na asfalt, svi putevi su povezani tako da lako mogu pobeci u brdo i doci do kuce, imam dovoljno brda i onih brdskih staza da istrazim pre nego sto mi dosadi, koje za 2 godinu cu tesko stici da istrazim i predjem ih.

 

Pa čekaj kad već voziš u ograđenom gde ti ne može ući policija zašto bacati pare na slabe motore... :)

I još možeš da pobegneš lagano...lol :)

 

Predlažem majku 2T motora:

Maico 700 :takoje::lol3:

 

Ne bacam pare, uzecu privremeno motor od nekih 500-600e dok ne napunim 16 godina da mogu da polazem za A1, a tada cu uzeti od 125ccm Apriliju RS125 koju cu voziti po asfaltu. Ne volim nesto preterano kros motore ali mi se vozi motor, tako da ce odraditi posao za ove 2 godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

biggest_12660411965246600197911752264763

biggest_big2978954556ab4c6a2e84611916996

 

Sta mislite, da li da uzmem ovaj '88 godiste i 125 kubika da se zafrkavam po brdima i ovde po selu dok ne polozim ? Inace dosta je povoljno. Mogao bih kupiti neki za oko 900 evra da ga mogu voziti i kada polozim ali ispada da cu voziti jedan motor 5 godina, mislim da ce mi dosaditi jedan te isti motor, tako da mislim da je bolje ovaj da vozim godinu ipo- dve pa onda da uzmem Apriliju RS125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

biggest_12660411965246600197911752264763

biggest_big2978954556ab4c6a2e84611916996

 

Sta mislite, da li da uzmem ovaj '88 godiste i 125 kubika da se zafrkavam po brdima i ovde po selu dok ne polozim ? Inace dosta je povoljno. Mogao bih kupiti neki za oko 900 evra da ga mogu voziti i kada polozim ali ispada da cu voziti jedan motor 5 godina, mislim da ce mi dosaditi jedan te isti motor, tako da mislim da je bolje ovaj da vozim godinu ipo- dve pa onda da uzmem Apriliju RS125

 

"Inace dosta je povoljno, mogao bih ga kupiti za nekih 900evra" `88godiste, 900evra povoljno? Kakvi motori se prodaju za 1000e ovo ne bih komentarisao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

Skomy buraz ti si bas preskakao casove srpskog ? Recenica "Inace dosta je povoljno" se odnosi na ovo ispred, Zatim "Mogao bih kupiti neki za oko 900 evra..." se odnosi na misao da mogu da uzmem za 900evra motor i da ga vozim dok ne polozim i da ga posle vozim dok ne napunim 18 da mogu da vozim do 35kW. Razumes sada ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Skomy buraz ti si bas preskakao casove srpskog ? Recenica "Inace dosta je povoljno" se odnosi na ovo ispred, Zatim "Mogao bih kupiti neki za oko 900 evra..." se odnosi na misao da mogu da uzmem za 900evra motor i da ga vozim dok ne polozim i da ga posle vozim dok ne napunim 18 da mogu da vozim do 35kW. Razumes sada ?

 

Preskakao casove srpskog? Hahahah, jaoo majko moja sta sve necu da cujem na ovom forumu.. Ajde procitaj jos par puta ovo sto si napisao pa onda shalji nekog na casove srpskog.

Posto vidim da sa 13godina posedujes dosta znanja o motorima, policiji itd ne bih vise ucestvovao u ovoj temi. Moj ti je savet kupovina ZX12-R, on moze 120km/h da ti ide u prvoj pa ne moras da se mucis da menjas brzine a i dovoljno je brz da pobegnes policiji.. Sa svojih 13godina imas toliko hrabrosti i sigurnosti da bezis policiji a verovatno te ista nikada nije ni zaustavila a kamoli pojurila.. U tvojim godinama ne da nisam smeo tako nesto da pokusam, nego mi nije padalo na pamet ali to je samo jos jedan pokazatelj kako razmishljaju danasnji klinci i koje postovanje imaju prema starijima, policiji, zakonu itd.. Sve najbolje pozdrav!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

 

Skomy buraz ti si bas preskakao casove srpskog ? Recenica "Inace dosta je povoljno" se odnosi na ovo ispred, Zatim "Mogao bih kupiti neki za oko 900 evra..." se odnosi na misao da mogu da uzmem za 900evra motor i da ga vozim dok ne polozim i da ga posle vozim dok ne napunim 18 da mogu da vozim do 35kW. Razumes sada ?

 

Preskakao casove srpskog? Hahahah, jaoo majko moja sta sve necu da cujem na ovom forumu.. Ajde procitaj jos par puta ovo sto si napisao pa onda shalji nekog na casove srpskog.

Posto vidim da sa 13godina posedujes dosta znanja o motorima, policiji itd ne bih vise ucestvovao u ovoj temi. Moj ti je savet kupovina ZX12-R, on moze 120km/h da ti ide u prvoj pa ne moras da se mucis da menjas brzine a i dovoljno je brz da pobegnes policiji.. Sa svojih 13godina imas toliko hrabrosti i sigurnosti da bezis policiji a verovatno te ista nikada nije ni zaustavila a kamoli pojurila.. U tvojim godinama ne da nisam smeo tako nesto da pokusam, nego mi nije padalo na pamet ali to je samo jos jedan pokazatelj kako razmishljaju danasnji klinci i koje postovanje imaju prema starijima, policiji, zakonu itd.. Sve najbolje pozdrav!

 

Kada sam rekao "Inace dosta je povoljno" mislio sam na ovaj motor. A zatim kao sto sam ti i gore napisao drugu opciju da za 900evra uzmem motor koji cu voziti od sada 5 godina....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

 

Skomy buraz ti si bas preskakao casove srpskog ? Recenica "Inace dosta je povoljno" se odnosi na ovo ispred, Zatim "Mogao bih kupiti neki za oko 900 evra..." se odnosi na misao da mogu da uzmem za 900evra motor i da ga vozim dok ne polozim i da ga posle vozim dok ne napunim 18 da mogu da vozim do 35kW. Razumes sada ?

 

Preskakao casove srpskog? Hahahah, jaoo majko moja sta sve necu da cujem na ovom forumu.. Ajde procitaj jos par puta ovo sto si napisao pa onda shalji nekog na casove srpskog.

Posto vidim da sa 13godina posedujes dosta znanja o motorima, policiji itd ne bih vise ucestvovao u ovoj temi. Moj ti je savet kupovina ZX12-R, on moze 120km/h da ti ide u prvoj pa ne moras da se mucis da menjas brzine a i dovoljno je brz da pobegnes policiji.. Sa svojih 13godina imas toliko hrabrosti i sigurnosti da bezis policiji a verovatno te ista nikada nije ni zaustavila a kamoli pojurila.. U tvojim godinama ne da nisam smeo tako nesto da pokusam, nego mi nije padalo na pamet ali to je samo jos jedan pokazatelj kako razmishljaju danasnji klinci i koje postovanje imaju prema starijima, policiji, zakonu itd.. Sve najbolje pozdrav!

 

 

Realno, ubio te klinac... :D

 

A moj savet je prva serija ZX-10R, posto on prvom ide 174 km/h, sto je jos bolje nego ZX-12R :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Niste vise zabavni...bilo je donekle zabavno i sprdanje u staroj temi kad je se Slavisa sprdao, sad ste poceli da dosadjujete time...

 

Slavisa se nije sprdao vec ti je hteo docarati kakve posledice ima to sto si hteo da uradis. Malo mi je bezveze da zelis tako lako da dodjes na "crnu listu" u MUP-u. Ako te nahvataju, svaki slican dogadjaj (recimo jurcanje motorom po naselju ili ataru) ce ih odmah prvo voditi do tebe jer si vec cinio takav prekrsaj.

 

Ja sam pokusao samo da te odvratim od toga jer je to nesto cemu klinci u tvojim godinama prvo pribegavaju pre nego sto legalno steknu uslove da voze motor.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

 

Niste vise zabavni...bilo je donekle zabavno i sprdanje u staroj temi kad je se Slavisa sprdao, sad ste poceli da dosadjujete time...

 

Slavisa se nije sprdao vec ti je hteo docarati kakve posledice ima to sto si hteo da uradis. Malo mi je bezveze da zelis tako lako da dodjes na "crnu listu" u MUP-u. Ako te nahvataju, svaki slican dogadjaj (recimo jurcanje motorom po naselju ili ataru) ce ih odmah prvo voditi do tebe jer si vec cinio takav prekrsaj.

 

Ja sam pokusao samo da te odvratim od toga jer je to nesto cemu klinci u tvojim godinama prvo pribegavaju pre nego sto legalno steknu uslove da voze motor.

 

Ja mislim da si ti ili BorisaMotorisa pricao da uzmem uljaru od 1000 kubika i policija ce mi pisati kaznu samo ako me uhvate, znaci max gas i da ne stajem, i onda je taj sto je to napisao( ti ili Borisa ) napisao takodje da necu ici u bolnicu ako ne padnem, znaci da ne padam i nema problema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja