Jump to content

Moto Zajednica

Korman / guvernal za KLE

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: TDM 900

Kupujem kormam ili takozvan guvernal, upravljac kako ga vec ko zove za kawasaki kle 500, 06 god . Motor mi je pao pa se malo pokrivio sadasnji korman pa bih ga zamenio novim, sadasnji je 22 mm i cini mi se 80 cm ,gde mogu kupiti novi korman najpribliznijih dimenzija fabrickom, moze cak malo i veci ali nikako manji, ako imate neki savet ili preporuku  u vezi kormana kazite bice od pomoci hvala pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Zzule,ja sam za svoj kle pre jedno 5 godina kupio trw Lucas-ov ali obrati paznju HIGH (najdublji) korman,prave ga jos u srednjoj i plitkoj verziji. Cak ni taj nije bio identicne visine kao originalan ali je meni odlicno odgovarao,mislim da ga je Marre stavio na transalpa. Ovaj drugi model iz Louisa mislim da je cak i dublji od originala ali nisam 100% siguran.Meni je Lucas delovao kvalitetnije a i ona srednja prechka moze da se skine po potrebi (ne preporucujem-samo kazem) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Evo jos ponude : 

//www.kupujemprodajem.com/Cross-enduro-aluminijumski-volan-30488038-oglas.htm?filter_id=

//www.kupujemprodajem.com/Cross-enduro-volan-Yamaha-plavi-29840098-oglas.htm?filter_id=

//www.kupujemprodajem.com/Cross-enduro-aluminijumski-volan-sivi-30457572-oglas.htm?filter_id=

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: TDM 900

Pazario sam  preko kp iz kraljeva prodavnica motocross team trw lucas -ov korman iste je  sirine kao i fabrici nije ista takozvana dubina,ali, sve je  to u redu hvala vam na ponudama i savetima pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja