Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia sr 50 karb ili ditech

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ovaj vivasiti je mrtvi kinez,daleko je to od dobrog skutera,isto tako kymko,sym ... i svi ostali koji nisu napravljeni u italiji.

 

Kolega, moram te ispraviti, da ne dodje do zabune, Vivacity (dvojka) sa oglasa nije kinez i jako pouzdana i dobra masina kao i njegov stariji brat (jedinica), koja se prepoznaje po zutim migavcima.

Dok je Vivacity (trojka) kinez i daleko..... daleko losijeg kvaliteta od 1i 2-jke.

 

https://www.kupujemprodajem.com/Skuter-Aprilia-di-tech-generalisan-30342932-oglas.htm

Šta kažete na ovo, 2007. god traži 800 evra ditech je, uzmite u obzir da mi je deda majstor za motore jedan od boljih u Vojvodini, vozio je i moto trke u mladosti, tako da sto se tice kvarova nema brige?

 

Di-Tech isto sto TSDI= tesko sra*e....... samo kupi, usrecices dedu prvom prilikom a i sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Motocikl: Kupujem

Hvala svima na pomoci, cekacu da uleti neki dobar sr 50, necu se zaletati, cekacu ako treba i mesec, mesec i po samo da se ne zeznem, cim uzmem svi cete znati, stavicu i slike i snimacu kako ide, hvala svima jos jednom, ako neko od vas forumasa prodaje sr nek se javi na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

karburator obavezno... diteck je mnogo osetljiviji i popravke su preskupe... bas sam letos radio jednog prepravljanog peugeota, drugi majstor ga je prepravljao i stalno mu nesto falilo, na kraju i majstor odustao od njega, ovaj mi dogurao motor, ja sam do duse sredio problem ali opet nije to-to, kao fabricki karburatorski... jeste veca potrosnja ali se isplati kod prvog veceg kvara na ubrizgavanju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja