Jump to content

Moto Zajednica

MT 07 - Iskustva vlasnika

Recommended Posts

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Ćale, dobro si ga upakovao, nema falinke.

Ovo na slici nisam ja vec moj sin

 

Ćao Druže!

 

Eeee, pa ne pakujem ja bilo kome. Nisi ti makar ko :D

 

Nek ti je srećan put i mnogo lepih momenata sa novom švalerkom. Lepa je, nema šta.

 

Kad stižeš u naše krajeve?

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ćale, dobro si ga upakovao, nema falinke.

Ovo na slici nisam ja vec moj sin

Gleda sin i misli ,ovaj moj čale je prso ko lajsna , šta to kupi !!!  :jok:  :jok:  :jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Cestitke!

 

Da se navozas sa njim. Ja sam ponosni vlasnik jednog MT-07 i isto tako nisam mladic vec odavno-preturio 43. Nazalost zbog poslovnih aranzmana se i ne druzimo previse ali sam ipak uspio prosle godine da prebacim nekoliko hiljada km. Uspio sam i do Trebinja na skup. Bilo je prejako. Motor je ziva vatra za masinicu od 170 kg. Obara se kao bicikl a po gradu je nenadjebljiv. U svakom slucaju je sasvim ok i za dnevne ture od 300-400 km.

 

Jos jedared Cestitke 

Pozdrav  :jee1:  :jee1:  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

 

Ćale, dobro si ga upakovao, nema falinke.

Ovo na slici nisam ja vec moj sin

Gleda sin i misli ,ovaj moj čale je prso ko lajsna , šta to kupi !!!  :jok:  :jok:  :jok:

 

Pa, nisam obratio paznju na njegov izraz lica, ali izgleda da je bas tako kao sto kazes

Pozz, Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Cestitke!

 

Da se navozas sa njim. Ja sam ponosni vlasnik jednog MT-07 i isto tako nisam mladic vec odavno-preturio 43. Nazalost zbog poslovnih aranzmana se i ne druzimo previse ali sam ipak uspio prosle godine da prebacim nekoliko hiljada km. Uspio sam i do Trebinja na skup. Bilo je prejako. Motor je ziva vatra za masinicu od 170 kg. Obara se kao bicikl a po gradu je nenadjebljiv. U svakom slucaju je sasvim ok i za dnevne ture od 300-400 km.

 

Jos jedared Cestitke 

Pozdrav  :jee1:  :jee1:  :jee1:

Ma ti si meni u cvetu mladosti, Hvala, od pre 2h sam dobio tablucu i sad sam regularni korisnik puteva Srbije

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Super izgleda. Jesu li mu to stavili Bridgestone? Na mome bio inače Michelin. 

 

I druze, cuvaj koske, baci još jedno 150-200 eurića na neke prave pantalone. Nemoj u tim rosnim godinama da se zajebavaš u farmerkama. Prvo, sjeb*at ćeš se ako rokneš a drugo, produvaće ti košava kolena pa će biti muke. Ne žali, nisu to neke pare ;) Samo prijateljski savet, nemoj da se ljutiš sine Dragane ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Нека ти је са срећом и да се лепо навозаш и пређеш пуно брзбедних моторашких километара. Мотор ми се допада. Баш је сладак и за твоје је године.Хе! Хе! Пробао сам и МТ 07 и Трејсера негде у априлу ове године на стази Навак кад је Јамаха имала неку промоцију и пробне вожње нових модела. Оба модела су ми се допала, али је овај твој зврк много подвознији и лакше се и више обара. Био сам изненађен. Уживај у возикању.Можда се и провозамо ове године пошто и ја возим Јамаху, али маторог Дивержна, а волим лагану и опуштену вожњу. Поздрав.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Da iskoristim priliku i pozdravim Ćala. Dopadaju mi se tvoji saveti. Dosta si pomogao u izboru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Tipe pa ti si samo pola godine mladji od mene, mozda se javi i neko stariji

Cim se prolepsa, pravim turu i za Valjevo. Mahom su mi relacije bile do Raske,  Krusevca, Vr.Banje , ali i Zajecar, Negotin , pa sve uz Dunav do Srebrnog jezera pa na Pozarevac, pa na Planu pa kuci ( dobra trura ceo krug 450km(

Ove godine planiram (posto sam sada znatno "SNAZNIJI " nego prosle)  zapadni deo nase lepe. 

Pozz 
 

P.S. Da ne zaboravimo Çala ili Caleta (kako vec) tip ume da navija i to samo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Super izgleda. Jesu li mu to stavili Bridgestone? Na mome bio inače Michelin. 

 

I druze, cuvaj koske, baci još jedno 150-200 eurića na neke prave pantalone. Nemoj u tim rosnim godinama da se zajebavaš u farmerkama. Prvo, sjeb*at ćeš se ako rokneš a drugo, produvaće ti košava kolena pa će biti muke. Ne žali, nisu to neke pare ;) Samo prijateljski savet, nemoj da se ljutiš sine Dragane ;)

Izv. nisam odgovorio kjod mene su Bridgestone , a u uputstvu pise da samo te dve marke preporucuju.

Sto se tice starih kosti, ovo je bio prvi dan samo proba. One pantalone mi stoje ko piletu sise a i ne svidjaju mi se. Nosim farmerke za motor sa ojacanjima, a gore leti obicnu jaknu, a za prolece jakna sa protektorima i uloscima za zimu.

Nema meni vise sta da propada, sta je dosad propalo, propalo je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Al kolko god gledam ove vizire, ipak mislim, da ovaj tvoj originalni od Yamahe ipak izgleda najbolje. Jeste dosta skuplji od GIVI i ostalih, al najbolje mu legne. Ipak ja ću verovatno da insistiram bez vizira.

 

Kad budeš dobio malo više osećaja kroz vožnju, malo opiši kako je sa vetrom. Verovatno u prsa ne udara toliko koliko u kacigu ili ni to nije strašno...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Е баш супер што си решио да скокнеш до Ваљева. Било би ми драго да се упознамо и провозамо.

Можеш и да преспаваш па да упознаш моју екипу од нас четири, пет мотораша, ту приближних година

што се дружимо и често заједно возимо по целој Србији. Мој телефон 063 502 798

 

Не знам како ћемо Ћала да доведемо у наше крајеве? Можда он има неку идеју.?

 

Поздрав за обојицу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Е баш супер што си решио да скокнеш до Ваљева. Било би ми драго да се упознамо и провозамо.

Можеш и да преспаваш па да упознаш моју екипу од нас четири, пет мотораша, ту приближних година

што се дружимо и често заједно возимо по целој Србији. Мој телефон 063 502 798

 

Не знам како ћемо Ћала да доведемо у наше крајеве? Можда он има неку идеју.?

 

Поздрав за обојицу.

Bez brige, bice samo da temperatura predje 20 stepeni,

Sto se tice privatnih poruka moja adresa je

jakendza@gmail.com ,  ( nije bas sve javno , nesto je i privatno )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Al kolko god gledam ove vizire, ipak mislim, da ovaj tvoj originalni od Yamahe ipak izgleda najbolje. Jeste dosta skuplji od GIVI i ostalih, al najbolje mu legne. Ipak ja ću verovatno da insistiram bez vizira.

 

Kad budeš dobio malo više osećaja kroz vožnju, malo opiši kako je sa vetrom. Verovatno u prsa ne udara toliko koliko u kacigu ili ni to nije strašno...?

jbg. ja dado 120e za vizir, nisam mogao da ga gledam onako ruznog, a za vetar nemam pojma, tek cu videti

ali do 120-130 vizir i ne znaci nesto, ako nije bas hladno.

Inace juce sam okacio tablice i kao registrovani korisnik puteva Srbije, iso malo do Varvarina ( oko 100 km tamo-vamo). I prvi utisak, onaj opsti je "sve je isto samo njega nema" ( mislim u odnosu na moj mali cbr125 ).

Naravno da nije tako u pojedinostima, ali trebace mi malo vremena da se srodim sa motorinom.

Lagano se obara ( ne smem bas fa forsiram) sigurniji sam dok sam nagnut ( u glavi mi ona zadnja guma 180, pa valjda sam zato slobodniji nego pre )

Sediste je kod rezervoara skoro duplo uze nogo na cbr125 i lakse bacam dupe iz jedne u drugu stranu, samo klizi .

Ali zato kad povuce, moram telom da kontriram da me ne preturi na ledja. 

Ma zabava tek pocinje ( ne mogu ni da se setim sta sam sve probao)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Имаш ти да се навозиш и науживаш са њим. Брзо ћеш се навикнути. Само вози.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Имаш ти да се навозиш и науживаш са њим. Брзо ћеш се навикнути. Само вози.

Pa, nema mi druge. Sta je tu je.Ako nece breg Muhamedu ...

Danas sam malo krivudao ( 100 km tamo-vamo) .Motorin je meni strava. Po istim putevima voznja cbr125 i mt 07 nebo i zemlja.

Ipak idem laganim koracima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Pozz druze danas sam u Jagodini video kad sam krenuo u skolu yamahicu crnu sa zeleno drecavim tockovima javio mi se covek i ode...a deluje kao nov 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Izvinjavam se na offu nisam znao da si to bio ti :D Inace motor je super bas mi se svidja....i lepsi je uzivo..i primetio sam da se ne cuje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Pozz druze danas sam u Jagodini video kad sam krenuo u skolu yamahicu crnu sa zeleno drecavim tockovima javio mi se covek i ode...a deluje kao nov 

Djole jes' ti ponavljac?  :P  ;)  :yamaha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

Izvinjavam se na offu nisam znao da si to bio ti :D Inace motor je super bas mi se svidja....i lepsi je uzivo..i primetio sam da se ne cuje :D

Ne cuje se uopste , ni kada radi ni kada ne radi.

Samo ABS malo "drči"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova

 

Izvinjavam se na offu nisam znao da si to bio ti :D Inace motor je super bas mi se svidja....i lepsi je uzivo..i primetio sam da se ne cuje :D

Ne cuje se uopste , ni kada radi ni kada ne radi.

Samo ABS malo "drči"

P.S. i meni deluje kao nov

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Ako si ma prosloj turi do Varvarina bio preko Katuna (u Drenovac desno), onda ti zavidim na voznji, ja sam sinoc bio, ali nazalost kolima, ali se razmisljam i motorom u skorije vreme da obidjem tu cestu.. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja