Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Svako selo Sumadije ste spomenuli  ;D Dajte nesto sa relacije Ruma -  ;D >:(  :) Dobro pecenje, cevapi ???

krupanj?

 

BRAVO!

Loznica -  restoran PAPILON ako se dobro sjecam, izmedju bioskopa i poste,konobari veoma pristojni i ugladjeni(sad je pitanje dal jos radi proslo 3,4 godine)

Banja Koviljaca - obavezno za posjetit

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Steta. Izgleda da na ovom forumu niko nikada nije vozio motor na relaciji koju sam pomenuo. Niti ima clanova foruma iz tih krajeva. :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1112 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

kafe grill 5 kod obrenije na ulazu u trebinje iz mostara kod novog autobuskog stajalista

, znaju svi bajkeri iz srbije de se pije djabe pivo za bajkere.  :o ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

kafe grill 5 kod obrenije na ulazu u trebinje iz mostara kod novog autobuskog stajalista

, znaju svi bajkeri iz srbije de se pije djabe pivo za bajkere.  :o ;)

 

A ona kafana na ulazu u Mosko ?  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Juce sam u povratku za Beograd svratio do "Gurman" kafane u Bacevcu

Pristojna karadjordjeva po velicini ali ne i po ukusu (ne preporucujem) pepsi, lepinja, okruglo 500 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ovo me podseti da vam kazem je na Ibarskoj magistrali, kod one dve JP benzinske pumpe otvoren ogroman trzni centar DIS. E sad, u tom centru odmah levo na ulazu postoji lep ekspres restoran, sa jos lepsim cenama. Dakle, rucak je oko 110 dinara (kuvano jelo 80, salata 30, hleb besplatan). Ogroman rucak, sa svim dodacima (corba i sl) je oko 200 dinara. Pa ko prolazi i zeli na brzinu da jede po ceni BG hamburgera, ovo je odlicno mesto!

 

Posto smo se za neke BJB voznje sastajali na JP pumpi, predlazem da se za buduce voznje sastajemo u DIS-u. Ispred je parking za bar 2000 automobila :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Svako selo Sumadije ste spomenuli  ;D Dajte nesto sa relacije Ruma -  ;D >:(  :) Dobro pecenje, cevapi ???

krupanj?

 

BRAVO!

Loznica -  restoran PAPILON ako se dobro sjecam, izmedju bioskopa i poste,konobari veoma pristojni i ugladjeni(sad je pitanje dal jos radi proslo 3,4 godine)

Banja Koviljaca - obavezno za posjetit

 

banja koviljaca lepa za posetu ali sto se hrane tice ne daj boze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Svako selo Sumadije ste spomenuli  ;D Dajte nesto sa relacije Ruma -  ;D >:(  :) Dobro pecenje, cevapi ???

krupanj?

 

BRAVO!

Loznica -  restoran PAPILON ako se dobro sjecam, izmedju bioskopa i poste,konobari veoma pristojni i ugladjeni(sad je pitanje dal jos radi proslo 3,4 godine)

Banja Koviljaca - obavezno za posjetit

 

banja koviljaca lepa za posetu ali sto se hrane tice ne daj boze...

dobro smo se najeli u papilonu pa neznam kakva je klopa u banji nemogu reci,al to je tvoj kanton ...valjda bolje znas ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

U Sapcu kraj Save na Starom Gradu omiljenom sastajalistu gradskih bajkera lep restoran-kafana "Stari Grad" docekace vas gazda Zelja sa izvrsnom kuhinjom. Odlican rostilj, riba , prebranac, jela po porudzbini a kolenice ludilo, porcije ogromne sa vrlo prihvatljivim cenama. Na kraju palacinci, ko jednom dodje po pravilu dolazi opet. Kad stignem uslikacu klopu a najbolje da svratite i sami se uverite u kolicine i kvalitet.Lako se nalazi koga god pitate uputice vas bez problema na Stari Grad a onda je sve lako. Pozzz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

sabac ima dosta dobrih restorana sa extra klopom i prihvatljivim cenama,zato i imam problem gde god da odem u drugi grad jer me obicno razocara klopa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

U Loznici lokal po imenu Srpska Kafana. Porcije OGROMNE, ukus super, cene vise nego pristupacne. Pitajte bilo koga u gradu za tu kafanu i uputice vas. Nalazi se u centru grada, oko 300-400 metara od opstine grada ,prema LUKOIL pumi, pa na prvoj raskrsnici levo i odmah posle 50m sa desne strane. ;)

 

P.S. OGROMNE PORCIJE!

 

Papilon jos uvek radi i sada se to zove GTA. Nije losa klopa ali daleko losija nego u Srskoj Kafani! Banja Koviljaca je prelepa ali dobrih restorana slabo ili bolje receno NEMA. Ako ste vec u Koviljaci, preporucujem da se onda popnete na planinu Gucevo koja je odmah iznad banje (oko 10km). Na vrhu ima restoran koji ima ok klopu i cene su prihvatljive. Na sve ovo dodate i prirodu koja je takodje prelepa. Malo iznad restorana ima put koji vas vodi ka vrhu planine i spomeniku sa koga se pruza nezaboravan pogled. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R 1200 GS Adventure

Najbolji grill u Cacku: Megi ul. Dragise Misovica 100 metara  od kaffane car Lazar,kod Meda,cevapi na stari i zaboravljeni nacin,cjene ok,treba probati taj zaboravljeni ukus ;),ljeti je taj isti grill na moravi pored "mk mancula " Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Na izlazu iz Josanicke banje prema Kopaoniku restoran Velez klopa vrh a cene simbolika nas troica dve porcije vesalica na kajmaku sa sampinjonima  i jedna porcija pastrmke plus tri kole plus salate sopska van sezone  1500din :o

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Nisam jos uvek svracao ali ne izgleda lose, pa ako neko planira da svraca neka se javi pa da zajedno ocenimo kafanu.

post-2200-1287903123955_thumb.jpg

post-2200-12879031240371_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Bgd Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 250

Zar niko nije bio u Valjevu `KOD BORE`?

Rostilj odlican,a specijalitet -10 cevapa porcija je 110 din... salata 50, pivo 60...

Nas troje se komplet nakrkalo za 750din:)

 

Kafana postoji 50 godina...

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

U Loznici lokal po imenu Srpska Kafana. Porcije OGROMNE, ukus super, cene vise nego pristupacne. Pitajte bilo koga u gradu za tu kafanu i uputice vas. Nalazi se u centru grada, oko 300-400 metara od opstine grada ,prema LUKOIL pumi, pa na prvoj raskrsnici levo i odmah posle 50m sa desne strane. ;)

 

P.S. OGROMNE PORCIJE!

 

Papilon jos uvek radi i sada se to zove GTA. Nije losa klopa ali daleko losija nego u Srskoj Kafani! Banja Koviljaca je prelepa ali dobrih restorana slabo ili bolje receno NEMA. Ako ste vec u Koviljaci, preporucujem da se onda popnete na planinu Gucevo koja je odmah iznad banje (oko 10km). Na vrhu ima restoran koji ima ok klopu i cene su prihvatljive. Na sve ovo dodate i prirodu koja je takodje prelepa. Malo iznad restorana ima put koji vas vodi ka vrhu planine i spomeniku sa koga se pruza nezaboravan pogled. :)

posetili smo skoro srpsku kafanu i moram priznati da je klopa i sto se kolicine i ukusa fenomenalna...malo sam se pokajao sto sam narucio rostilj kad sam video kakve sve specijalitete imaju (kolenice,teletina ispod saca i slicno)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Bgd Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 250

Mozda samo da dodas u kom delu Valjeva se nalazi?

kad se krene ka Sedlarima,1-2 km od centra...

prodje se Pivara, jos malo, pa sa leve strane...

 

svaka preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Maribor, Slovenija
  • Motocikl: Honda Deauvill NT650, BMW R1150RT

U 6. mesecu planiramo obići deo Srbije. Put nas nosi i na Oplenac. Molim dajte predloge za neku dobru kafanu sa dobrim roštiljem u toj okolini ili na putu ka BG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5489 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

U 6. mesecu planiramo obići deo Srbije. Put nas nosi i na Oplenac. Molim dajte predloge za neku dobru kafanu sa dobrim roštiljem u toj okolini ili na putu ka BG.

 

Prolistaj malo ovu temu, imas navedenih nekoliko kafana.

Ja ovako mogu da se setim od Topole prema Beogradu dve, ali za pragnje: Kacara od Topole prema Mladenovcu i MB od Mladenovca prema Beogradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

U 6. mesecu planiramo obići deo Srbije. Put nas nosi i na Oplenac. Molim dajte predloge za neku dobru kafanu sa dobrim roštiljem u toj okolini ili na putu ka BG.

 

Restoran  "ALEKSANDAR" u Aranđelovcu, na "glavnoj" ulici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Maribor, Slovenija
  • Motocikl: Honda Deauvill NT650, BMW R1150RT

Restoran  "ALEKSANDAR" u Aranđelovcu, na "glavnoj" ulici.

 

Hvala na dobroj preporuci. ;) Lokal samo da :o

To je restoran stvarno na nivou. Dali misliš, da smo mi sa kožnim jaknama, čizama, kacigama......... prava klijentela? ;D

Bolje bi odgovarao neki ''manje fini'' lokal sa izrazitom ponudom roštilja, ne samo jagnjetine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Restoran  "ALEKSANDAR" u Aranđelovcu, na "glavnoj" ulici.

 

Hvala na dobroj preporuci. ;) Lokal samo da :o

To je restoran stvarno na nivou. Dali misliš, da smo mi sa kožnim jaknama, čizama, kacigama......... prava klijentela? ;D

Bolje bi odgovarao neki ''manje fini'' lokal sa izrazitom ponudom roštilja, ne samo jagnjetine.

 

Prvi put sam bio prije desetak godina, dok su još vožene moto - trke u Aranđelovcu. Gazdarica nas je baš toplo dočekala i nije bilo prigovora na "toaletu".

Kasnije sam išao porodično, službeno, na dva točka...  ( čak sam se sa suprugom i kćerkom zadesio i kada je Nj. K.V. prestolonaslednik Akleksandar "banuo" u neke svatove...) i  svaki put me ambijent, usluga i hrana oduševe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Sve preporuke za kafanicu " Koliba preko puta". Nalazi se na izlasku iz Ralje ka Beogradu sa desne strane.

 

Ovo sto sam ja jeo je srneci gulas! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja