Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: ugljevik
  • Motocikl: honda silver wing 500

ODLICNA KLOPA I AMBIJENT U ETNO SELU STANISIC-BIJELJINA. NALAZI SE NA MAGISTRALNOM PUTU OD GRANICNOG PRELAZA PAVLOVICA MOST PREMA BIJELJINI. TO SE MORA VIDJETI I NARAVNO KLOPATI. HRANA DOMACA KAO I RAKIJA A AKO STE UMORNI OD PUTA MOZE SE I SPAVATI U KOLIBAMA (BRVNARE). PREDLAZEM DOMACU RKIJU OD KRUSKE EXTRA JE. CIJENE SU MALO VECE ALI SVE JE TO OK NA OSNOVU AMBIJENTA I USLUGE KAO I KVALITETA HRANE! AKO VAM JE USPUT NECETE SE POKAJATI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

ODLICNA KLOPA I AMBIJENT U ETNO SELU STANISIC-BIJELJINA. NALAZI SE NA MAGISTRALNOM PUTU OD GRANICNOG PRELAZA PAVLOVICA MOST PREMA BIJELJINI. TO SE MORA VIDJETI I NARAVNO KLOPATI. HRANA DOMACA KAO I RAKIJA A AKO STE UMORNI OD PUTA MOZE SE I SPAVATI U KOLIBAMA (BRVNARE). PREDLAZEM DOMACU RKIJU OD KRUSKE EXTRA JE. CIJENE SU MALO VECE ALI SVE JE TO OK NA OSNOVU AMBIJENTA I USLUGE KAO I KVALITETA HRANE! AKO VAM JE USPUT NECETE SE POKAJATI

 

Potvrdjujem!!! :) Overio sam pri povratku iz Umaga u maju.

 

post-1943-12878998945482_thumb.jpg

post-1943-12878998946439_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

Potvrdjujem i ja onakvu Karadjordjevu nije jeli sigurno, cene jesu nesto jace ali je klopa ludilo a klopao sam na milion mesta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Konjarnik-Bgd
  • Motocikl: dr 650 se - T7

ako vas put navede smederevskim putem kroz Grocku obavezno svratite "kod Ljube" trovaca visestrukog prvaka bivse Juge u spremanju riblje čorbe. riba je isto vrh (jeo sam soma),a o domacoj kajsiji ne treba trositi reci.

cene su smesne radža 50din,čorba 90-100

toplo preporucujem ko voli ribu.

samo pitajte u Grockoj za Ljubu trovača svi znaju i lako se nalazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Konjarnik-Bgd
  • Motocikl: dr 650 se - T7

posto sam poslom cesto u Zrenjaninu obavezno svratim na klopu u fancy- etno- kafanu-selo-zoo "Trofej"

kompleks se nalazi na par km pre ZR sa leve strane i nema sanse da se masi.

imaju vrhusku lovacku corbu i banatske kobaje,a mozete i da se druzite sa medom,nojevima i ostalim zivotinjkama

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

posto sam poslom cesto u Zrenjaninu obavezno svratim na klopu u fancy- etno- kafanu-selo-zoo "Trofej"

kompleks se nalazi na par km pre ZR sa leve strane i nema sanse da se masi.

imaju vrhusku lovacku corbu i banatske kobaje,a mozete i da se druzite sa medom,nojevima i ostalim zivotinjkama

 

bijo i overio od klope...slazzem se sa kolegom ...kao  i uvek ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Konjarnik-Bgd
  • Motocikl: dr 650 se - T7

posto sam poslom cesto u Zrenjaninu obavezno svratim na klopu u fancy- etno- kafanu-selo-zoo "Trofej"

kompleks se nalazi na par km pre ZR sa leve strane i nema sanse da se masi.

imaju vrhusku lovacku corbu i banatske kobaje,a mozete i da se druzite sa medom,nojevima i ostalim zivotinjkama

 

bijo i overio od klope...slazzem se sa kolegom ...kao  i uvek ;D

 

ako paznes tog zlatnog tdm-a ,moš da biras de ces da vodiš :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Dobanovci

Kafana kamiondzije Svrljig porcije koje vire iz tanjira, sem kobasice jer je oval duzine pola metra a pocija 1 metar iz dva dela pa neviri, a cene su kada sam zadnji put bio bile smesne !  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

El spomenu neko Gurman na Ibarskoj. Nekada bila preko puta "Cetri vetra" pa se pomerila malo napred ka Beogradu, a nedavno kada sam prolazio vidim je u Bacevcu. Klopa je vrh, a porciju ladno dvoje da jedu. Karadjordjeva viri po par santimrtara iz ovala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kafana kamiondzije Svrljig porcije koje vire iz tanjira, sem kobasice jer je oval duzine pola metra a pocija 1 metar iz dva dela pa neviri, a cene su kada sam zadnji put bio bile smesne !  ;)

 

Slazem se da je kafana super. Ja sam bio 2005. pri povratku iz Turske i Bugarske. Mnogo zanimljivo je to sto je u kafani jedan zid naslikan kamonima iz vremena kad je kafana otvorena, a to je bilo davno.

post-1943-12879016493494_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Kada krenete ka MNE Ibarskom magistralom od Kraljeva

Bogutovac kod Mira - vec pomenuta

caffe ROJAL Raska, pre mosta

kafana - DVA JELENA Berane

kafana pored reke Tare, 5km iza Kolasnina sa leve srane, veliki parking, stolovi pored vode

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Kolege...

dobio sam informaciju i nalog za preporuku lokala koji se zove "zlatiborsko prozorce" ako netko zna o cemu pricam neka stavi detalj.. decki su bili odusevljeni pristupom domacina (trazili su kokakolu,dobili cup s vodom i domaci sirup,uz objasnjenje da se u tom lokalu "nesluze zapadnjacka sranja")

:palac gore: od Osjecana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Kafana kamiondzije Svrljig porcije koje vire iz tanjira, sem kobasice jer je oval duzine pola metra a pocija 1 metar iz dva dela pa neviri, a cene su kada sam zadnji put bio bile smesne !  ;)

 

Slazem se da je kafana super. Ja sam bio 2005. pri povratku iz Turske i Bugarske. Mnogo zanimljivo je to sto je u kafani jedan zid naslikan kamonima iz vremena kad je kafana otvorena, a to je bilo davno.

 

 

 

 

 

 

 

Mala greska kolega ,ta kafana u kojoj si ti svratio je ispred sicevacke klisure i nema veze sa KAMIONDZIJAMA koji je u Svrljigu.Mislim da je taj ispred Sicevacke klisure uradio plagijat da bi na slavu originala privukao musterije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kafana kamiondzije Svrljig porcije koje vire iz tanjira, sem kobasice jer je oval duzine pola metra a pocija 1 metar iz dva dela pa neviri, a cene su kada sam zadnji put bio bile smesne !  ;)

 

Slazem se da je kafana super. Ja sam bio 2005. pri povratku iz Turske i Bugarske. Mnogo zanimljivo je to sto je u kafani jedan zid naslikan kamonima iz vremena kad je kafana otvorena, a to je bilo davno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mala greska kolega ,ta kafana u kojoj si ti svratio je ispred sicevacke klisure i nema veze sa KAMIONDZIJAMA koji je u Svrljigu.Mislim da je taj ispred Sicevacke klisure uradio plagijat da bi na slavu originala privukao musterije.

 

Tacno tako, ali ko bi rekao da je plagijat, kafana ima barem 30-40 godina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Kafana kamiondzije Svrljig porcije koje vire iz tanjira, sem kobasice jer je oval duzine pola metra a pocija 1 metar iz dva dela pa neviri, a cene su kada sam zadnji put bio bile smesne !  ;)

 

Slazem se da je kafana super. Ja sam bio 2005. pri povratku iz Turske i Bugarske. Mnogo zanimljivo je to sto je u kafani jedan zid naslikan kamonima iz vremena kad je kafana otvorena, a to je bilo davno.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja sam obratio paznju na nju tek posle uspeha kojiu je postigao Kamiondzija Svrljig tamo negde posle devedesetih.Inace ta kafana je bil steciste sibicara raznih sorti i mnogi putnici su tu zakukali  najvise bugari.Sema je bila da vozac autobusa ima besplatan rucak ako zaustavi na pauzu bas tu i onda nastupaju  ONI..

      Kamiondzija Svrljig je druga prica ,nastao je tako sto se gazdi kafane inace nekadasnjem kamiondziji smucilio da jede po raznim bircuzinma razne splacine i resio da otvori kafanu po svom ukusu i meri i pokaze svima kako treba da izgleda prava DRUMSKA MEHANA.... i uspeo ie u tome sto posto.

 

 

 

 

 

Mala greska kolega ,ta kafana u kojoj si ti svratio je ispred sicevacke klisure i nema veze sa KAMIONDZIJAMA koji je u Svrljigu.Mislim da je taj ispred Sicevacke klisure uradio plagijat da bi na slavu originala privukao musterije.

 

Tacno tako, ali ko bi rekao da je plagijat, kafana ima barem 30-40 godina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Neznam da li je ko pominjao kafanu Kod Braca malo pre Stepojevca iz pravca Beograda prvo nije skupo a porcije ogromne..Primer dvoje ljudi moze dobro da se najede i da popije po pice za 700 kinti cak i za 400 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

Kolege...

dobio sam informaciju i nalog za preporuku lokala koji se zove "zlatiborsko prozorce" ako netko zna o cemu pricam neka stavi detalj.. decki su bili odusevljeni pristupom domacina (trazili su kokakolu,dobili cup s vodom i domaci sirup,uz objasnjenje da se u tom lokalu "nesluze zapadnjacka sranja")

:palac gore: od Osjecana

 

http://www.zlatiborskoprozorce.co.yu/ U Novom Sadu se nalazi ja sam isto cuo pohvale ali nikako da posetim ...nije drumska kafana ali eto ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Kada se krene od Paracina prema Zajecaru, postoji sa leve strane kafana koja se zove "Kamiondzije 2"...da li je to podruznica originalne kafane iz Svrljiga ili nesto drugo.

 

Kad sam poslednji put bio tamo,kasnio sam iz Beograda, a zurio sam nazad pa nisam imao vremena da svratim.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Juče bio na nekom krštenju i završili u restoranu Zrmanja u Batajnici. Stvarno sam se prijatno iznenadio i kako je sređeno u etno-stilu, porcije baš ogromne, cene vrlo pristojne - nas 12 sa svim predjelima, pićem izašla oko 16 hiljada

 

Zrmanja Bataja 1.jpg

Zrmanja Bataja 2.jpg

Zrmanja Bataja 3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

I ja sam bio na krstenju,da nismo na istom? :)

 

Btw,mislim da se ovaj lokal zove "Oroz" bar ga tako Batajnicani zovu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jeste, ima dva imena, Oroz i Zrmanja ;D

 

A nismo bili na istom krštenju, prepoznao bih te ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja