Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Molim preporuku za Beograd stari grad - centar i bliza okolina. Bit cu u novembru 3-4 dana sa suprugom, odmor posle godisnjeg pa me zanima od svega po malo. Sta ne propustiti, gdje jesti i tako da upotpunim vrijeme ??? HVALA

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Moze i Stara Hercegovina. Odlicna klopa, pristupacne cene, imaju svakodnevno sve od onih pravih jela,  iz davno zaboravljenih vremena.. Skembici,  butkice u kiselom kupusu, svinjska rebarca (po meni su malo vise suvlja, ali ima ko to voli) ribic u kajmaku.. Pivo na tocenje, niksicko. Odlicna klopa, nema promasaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Moram da saopstim moto javnosti , prosli mjesec putovali kroz Srbiju tri druga i ja i cijeli dan bili gladni da bi skrenuli na moj nagovor na "cuvene" cevape u NP kod Jonuza. Tasko razocaranje , sam cevap je ok ali sve bas sve ostalo katastrofa. Bilo je 37-38 stepeni, pice upola hladno, sve sto smo trazili odgovor je nemamo, ne drzimo.Usluga nula, racun povisok napisan lijevo nogom . KATASTROFA NIKAD VISE!!!  

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: prodat :(

Ne znam da li je bilo na prethodnim stranama, ali kad se vec pominju rebaraca, preporuke za Drvo Javorovo u Kneginje Zorke, relativno blizu centra, od slavije 300m.

Sto se tice cevapa, dobri su u cevabdzinici Goja u Ljubickoj ulici, na samom iskljucenju sa autoputa na Dusanovcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Ne razumijem zasto bih nesto trpio, nije vrijedan ni izgubljenog vremena. Cevap je dobar ali nije jedini na svijetu, takvih ima u Bosni kiliko hoces...

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

DSC_3075.JPGBio i ja sa kolegama sad u nedelju. 

Blago receno - uzas! 

Cevapi prepeceni, flambirani, racuna, naravno, nema... 

Kod Mende stotinak metara nize je mnogo bolje ali im nesto blokirali ulicu pa zakatancili... 

Sad bio kod Jonuza i nikad vise. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50
On 10/5/2019 at 6:11 PM, Zeleni 65 said:

Ne razumijem zasto bih nesto trpio, nije vrijedan ni izgubljenog vremena. Cevap je dobar ali nije jedini na svijetu, takvih ima u Bosni koliko hoces...

 

On 10/5/2019 at 6:11 PM, Zeleni 65 said:

Ne razumijem zasto bih nesto trpio, nije vrijedan ni izgubljenog vremena. Cevap je dobar ali nije jedini na svijetu, takvih ima u Bosni koliko hoces...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Ja sam samo jednom svratio kod Jonuza i to pre 3-4 godine i tada sam još rekao nikad više. Totalno razočarenje.
Sa druge strane jako lepo mi je bilo u kafani, tj više brzoj hrani "Sidro". Mantije fenomenalne, roštilj korektan skroz. Poslednjih par puta, kada nas je put naveo u NP, uvek jeli u Sidru.

 

Inače, moram da pomenem jednu beogradsku kafanu, tj restoran...

 

Nije baš drumka kafana, a nije baš ni kafana više restoran, a i verovatno većina beogradskih kolega zna za nju.
Odavno nisam jeo bolji roštilj. Njihov specijalitet je punjena bela vešalica. U tom ovalu pored vešalice koja je inače za 4 osobe, je bila jedna ogromna kobasica, možda 10ak ćevapa, kao neki isečeni biftek i punjeni uštipci. Sve super, ali bela vešalica što je bila dobraaaa, odavno neko bolje meso nisam jeo...
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Lokal u kome se ćevapi služe u tanjiru VAN lepine (uz  to što je po slici lepina presuva), je smiješno nazvati ćevabdžinicom, a kamoli legendarnom...

Kako npr izgleda porcija ćevapa:

Image result for ćevapi

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Za ljubitelje pečenja evo informacija gde se na periferiji Novog Sada (6 km od centra) može pojesti odlična jagnjetina. Preporuka je restoran KOD DUĆE u Veterniku. Njihova fb stranica:

 https://www.facebook.com/UR-KOD-DUĆE-1930065413886259/

 

Što se tiče prasećeg pečenja još bolje je u pečenjari PARDIJA (još 2 km dalje u pravcu B. Palanke). Njihova fb stranicu.

https://sr-rs.facebook.com/RestoranPardija

 

Ne poznajem nijednog od vlasnika tako da nije u pitanju reklamiranje prijatelja nego su naprosto pečenja kod njih uvek bila izvanredna. Oba restorana imaju natavno oba pečenja pa može i da se kombinuje, ali gore je navedeno ko je bolji za koje pečenje.

Cene su korektne jer ta mesta ne spadaju u ekskluzivne restorane...

PRIJATNO! 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
8 hours ago, ZoraNS said:

Za ljubitelje pečenja evo informacija gde se na periferiji Novog Sada (6 km od centra) može pojesti odlična jagnjetina. Preporuka je restoran KOD DUĆE u Veterniku. Njihova fb stranica:

 https://www.facebook.com/UR-KOD-DUĆE-1930065413886259/

 

Što se tiče prasećeg pečenja još bolje je u pečenjari PARDIJA (još 2 km dalje u pravcu B. Palanke). Njihova fb stranicu.

https://sr-rs.facebook.com/RestoranPardija

 

Ne poznajem nijednog od vlasnika tako da nije u pitanju reklamiranje prijatelja nego su naprosto pečenja kod njih uvek bila izvanredna. Oba restorana imaju natavno oba pečenja pa može i da se kombinuje, ali gore je navedeno ko je bolji za koje pečenje.

Cene su korektne jer ta mesta ne spadaju u ekskluzivne restorane...

PRIJATNO! 

 

 

A ona skockana prasetina, to ima samo u NS mislim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

@Vaske4s dobrodosao u klub!:) Inace,na 3 mesta je po meni vrhunsko pecenje u Arandjelovcu,Mali hrast,Orahov hlad,i kod Postara! Ima na forumu jos kolega iz Arandjelovca pa mogu da potvrde.:happy:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre 21 sati, lestra je napisao:

@Vaske4s dobrodosao u klub!:) Inace,na 3 mesta je po meni vrhunsko pecenje u Arandjelovcu,Mali hrast,Orahov hlad,i kod Postara! Ima na forumu jos kolega iz Arandjelovca pa mogu da potvrde.:happy:

Za Postara sam cuo i to mi je sledeca destinacija :)

Pre 20 sati, ZEMZEM je napisao:

U Malom hrastu uvek frka za mesto ako nas više navrati, sad se prebacili u Orahov hlad.

Da,zato ne krecem tamo bez rezervacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Ruski Krstur
  • Motocikl: U potrazi

Evo i ja potvrdjujem da se slobodno moze preskociti Jonuz, bio pre dva dana. Cevapi nista posebni, a usluga katastrofa.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja