Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Ako vas slucajno put nanese prema V.Gradistu ili Golupcu,na magistralnom putu Pozarevac-Veliko Gradiste na nekih 13-14km od Pozarevca sa leve  strane imate kafanu "Stanica kod Bibeta"(preko puta skretanja za sela Bare i Kasidol) vrhunska klopa,specijalitet su rebraca na krompiru(pekarski krompir)cena je mislim oko 1300din za kilogram,ali je stvarno preukusno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson
33 minutes ago, DonToni said:

'Bem ti život, baš lepo izgleda na slikama... Nego što baš nedeljom ne radi kad je najfrekventnije?!? :stabre:

 

Untitled.jpg

Ne znam zasto ne radi nedeljom, ali znam da je klopa vrhunska bez obzira sto je natpis kafane napisan decijom rukom. U ostalo, pitajte bilo kog valjevca za tu kafanu pa cete, siguran sam, cuti veoma lepe informacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Ja se sad kod drugara koji je često tuda u prolazu raspitao... Kaže ne zna kako je ovde (Usput) ali zna da kod komšije "Budalaša" (restoran Predah) hrana i nije za pohvaliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 12 minuta, Učitelj Splinter je napisao:

Kakva je klopa?

ambijent je jedna starinska kuća sa starinskim nameštajem, posuđem, escajgom...

kao da si kod nekog otišao u selo na slavu.

imaju dnevne menije sa više opcija. Lik je iz Bg, sa Senjaka, živeo u Americi x godina. I kada mu je umrla baba, ostala mu autentična kuća. ostavio sve i otvorio kafanu.

 

Ja sam jeo jareći but, žena neki svinjski file na kajmaku, supa, garnirung... bilo je dobro, cene ok, celokupan neobičan utisak.

vredi otići.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Jedna proverena i zanimljiva informacija. Ko je vozio i voli da vozi kroz Bosnu, na samom ulazu u Han-Pijesak jedan mali planinski gradic, otvara se jos jedna "Suncana Reka". Isti vlasnik i po uzoru na onu na Drini, trebalo bi da sve bude isto ili bar priblizno. Iskreno se nadam da ce na samom pocetku biti sve kako treba i da se nece brzo pokvariti kao ovi stari koji su zbog kolicine posla poceli da fusere. Eto jos malo proleca i pocetka sezone i prilike da proverimo, a do tad strpljenje, nema druge.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Inace kad sam vec na ovoj trasi na putu Bg- Sarajevo, iskrena preporuka za motel "Vidikovac" na samom izlazu iz Zvornika na Zvornickom jezeru. I Restoran "Pogled" na visoravni Han-Pogled, na putu Vlasenica-Han-Pijesak. Oba mesta posecena vise puta i mogu samo da pohvalim i dam preporuku kao ugostitelj. Slike iz Vidikovca imam a iz Pogleda nazalost nemam. Uf kad ce proci ova zima.06769c6375fafc96cc63f300446b8827.jpg009fd71d40e256dba449297fb0814ee6.jpgc4e57a9372218da2c9746aee9bdf647a.jpg

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

  Поздрав,

У добром сећању од пре коју децнију остаде ми кафана "Кум" по изласку из Пожаревца ка Ср.језеру.

Ово прими са дозом резерве ако је дошло до промена! Колега са посла хвалио је "Брку" на самом 

језеру...осмотри ситуацију, а ако има доста гостију онда је још увек добро.

Види где свраћају камионџије и они знају шта је добро.

Лепо се проведи и поздрав од Ђолета.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Slobodno svrati kod "stanica Bibe"na magistralnom putu Pozarevac - V. Gradiste (preko puta skretanja za Bare/Kasidol) ispred skretanja jedno 100m ima pumpa sa desne strane. Ovako kada pogledas birtija najgora, ali hrana je vrhunska! Specijalitet kuće su rebarca na pekarskom krompiru. Vrhunska znači! Probaj posle I njihovu baklavu jako je dobra. I što je jako bitno cene su jako korektne.. Npr pola kg mešanog mesa za mene i devojku (jebem ti čoveka kad ne može da pojede sam pola kg mesa a ima 140kg :P) šopska salata, vrela pogača i dve Coca Cole - za nijansu manje od 1000din 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki bandit 650s k8
Pre sat vremena, bocca_bastard je napisao:

Poceo sam da pravim mapu sa svim kafanama koje imaju predloge ovde iz teme.

Kada sklopim (na Google My Maps) ostavicu ovde link, ili mozemo da ga pinujemo. Zapamtite link na telefonu i uvek vidite sta je od dobrih predlozenih kafana blizu na voznji ;)

 

Evo je mapa u nastajanju, pa pratite, dodacu sve lagano. Svaka kafana ili mesto ima u komentaru link do odgovora u temi gde je predlozena, pa mozete da skocite na taj post i vidite sta su ljudi pisali

 

 

thumbnail?mid=1eodCpQnnzJIWFkW-KW6vBq-dZ
DRIVE.GOOGLE.COM

Sve predlozene drumske kafane iz teme sa BJB

 

Добра идеја,права мото гурманска:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
7 hours ago, balle said:

Neki predlog za road_house na potezu Požarevac-Kostolac-Srebrno jezerac-Golubac?

Hvala

Ako ćeš do Smedereva punjeni Batak kod Zote. Mada tu pojedeš porciju i završio si za ceo dan. Ne moraš ni da doručkuješ. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Ako ćeš do Smedereva punjeni Batak kod Zote. Mada tu pojedeš porciju i završio si za ceo dan. Ne moraš ni da doručkuješ. 
Potvrđujem što kolega kaže.
Odlična klopa

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Sym symphony 50

@djoledb@Nele11

Kod Brke na samom jezeru nije bilo mesta. Jeli/pili u Dunavskom cvetu, dve kuće pored. Ne bih rekomendovao.

Kod Bibe, na stanici, velika gužva na parkingu. Obećava.

Kum, ako se ne varam, u šumi sa leve strane ka Srebrnom jezeru. Nije bilo nikoga, izgleda pusto.

@bocca_bastard UUU batice, svaka ti dala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Kum je odmah posle mlavskog mosta kada ideš od Požarevca ali koliko znam oni nisu klasičan restoran nego uglavnom za proslave. 

@bocca_bastardšto se tiče mene kafana Lug koju si obeležio na mapi (put od Požarevca prema Salakovcu-Petrovcu) ne treba uopšte preporučiti, prošle godine sam vodio prijatelje tamo znaci hrana je bukvalno bila odvratna, dzabe količinski velika kada je bila loša. Niko nije pojeo ni četvrtinu svoga jela koliko je bilo loše, ostalo smo bacili.. (a ja do sada nikada nisam nista bacio) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ko je bas u Loznici:

kafana 'kod Pauna' odlicna klopa

 

Ko je u prolazu pored Loznice i ide zaobilaznim putem, usput mu je kafana 'Gile'. Imaju svezu ribu a znaju i da gurmanisu sa prasici u refuzi na ovaj i onaj nacin. Zimi imaju lep kamin unutra. Nekada su i iznajmljivali sobe iznad, sa dzakuzi, ne znam jel to jos uvek slucaj. Odavno nije bilo potrebno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A u Banji kad ste, ako je leto i preko 30 °C, u 'Gucevskim vajatima' koji su skoro pri vrhu prema spomeniku na Gucevu je 6 °C niza temp. A klopa odlicna plus cene sasvim ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
2 minutes ago, bocca_bastard said:

kad si poslednji put bio tamo? Je l' i dalje dobro?

Kod Pauna sam bio pre par meseci. 

Kod Gila nisam bio neko vreme, ali sam cuo da i dalje drzu standard.

U gucevskim vajatima sam bio prosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
pre 2 minuta, Savan je napisao:

A u Banji kad ste, ako je leto i preko 30 °C, u 'Gucevskim vajatima' koji su skoro pri vrhu prema spomeniku na Gucevu je 6 °C niza temp. A klopa odlicna plus cene sasvim ok.

Prošle godine kad sam se penjao na Gučevo, usput svratim..Dobra Karađorđeva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A u Pancevu, bejah onomad, klub 'Dvoriste', takodje klopa odlicna a i ambijent je prijatan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A kako vidim ima i Kragujevčana dosta pa neka potvrde jel i dalje ‘mala Avala’ ima dobru klopu. Ima par godina kako sam bio tamo ali one vesalice su ostale zapamćene.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

@balle

  Напрежем мождане вијуге, "Кум" није био у шуми тих година кад сам ишао чешће у тај крај.

Био је поред самог пута..., дуго нисам био тамо :neznam:                                :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja