Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Malo vozanja po Fruskoj Gori pa se ogladnelo a ručalo se u restoranu Oaza u Gložanu selo na putu Bačka Palanka-Novi Sad.Restoran je naveštačkom jezercu na kome koje je danas bilo okupirano pecarošima.

WP_20181014_13_24_24_Pro.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Vise sam jeo kod Mića nego kuci,svaka preporuka ko je blizu Čačka ili Gornjeg Milanovca,može sad i da se isključi sa Auto Puta u Takovu pa je brzo na Savincu,od 1 Novembra ponovo kreće sa radom.

micaga.PNG

micaga2.PNG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 44 minuta, Veselamasina je napisao:

Vise sam jeo kod Mića nego kuci,svaka preporuka ko je blizu Čačka ili Gornjeg Milanovca,može sad i da se isključi sa Auto Puta u Takovu pa je brzo na Savincu,od 1 Novembra ponovo kreće sa radom.

micaga.PNG

micaga2.PNG

Jel to ona kafana, kako sam čuo, gde ne možeš da naručiš piće ako prethodno nisi naručio klopu? Ako jeste, onda su upravu oni koji tvrde da postoje ljudi koji uživaju u tome da ih  neko u ziguje u zdrav mozak i da još to plaćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam
15 minutes ago, Arso said:

Jel to ona kafana, kako sam čuo, gde ne možeš da naručiš piće ako prethodno nisi naručio klopu? Ako jeste, onda su upravu oni koji tvrde da postoje ljudi koji uživaju u tome da ih  neko u ziguje u zdrav mozak i da još to plaćaju.

Nisam čuo za to,znam da je Mićo nervozan ponekad,ja kad idem u kafanu idem da jedem,a u pivnicu da pijem a u kafić na piće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 2 sati, Veselamasina je napisao:

Nisam čuo za to,znam da je Mićo nervozan ponekad,ja kad idem u kafanu idem da jedem,a u pivnicu da pijem a u kafić na piće.

Moj prijatelje je svojevremeno doveo neku ekipu slikara na klopu, pre jela su hteli da naruče piće ali konobar nije hteo da ih usluži dok ne naruče i jelo, što znači to nema veze sa nervozom već sa odnosom prema gostima od čijeg novca živiš. Još nekoliko njih mi je pričalo o ponašanju stanovitog Mića, zbog čega su u toj kafani bili tri u jedan: prvi put, poslednji put i nikad više.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam
2 hours ago, Arso said:

Moj prijatelje je svojevremeno doveo neku ekipu slikara na klopu, pre jela su hteli da naruče piće ali konobar nije hteo da ih usluži dok ne naruče i jelo, što znači to nema veze sa nervozom već sa odnosom prema gostima od čijeg novca živiš. Još nekoliko njih mi je pričalo o ponašanju stanovitog Mića, zbog čega su u toj kafani bili tri u jedan: prvi put, poslednji put i nikad više.

Ok,ja sam samo preporučio jer je vrhunska klopa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 4 sati, Veselamasina je napisao:

Ok,ja sam samo preporučio jer je vrhunska klopa.

U prijatnoj atmosferi i kod pravog ugostitelja i kajgana ume da bude vrhunska klopa.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam
14 hours ago, Arso said:

U prijatnoj atmosferi i kod pravog ugostitelja i kajgana ume da bude vrhunska klopa.

Bitna mi je klopa,a kakva je atmosfera to mi je nevažno,idem da jedem,ne da razgledam kafanu,nisam ja kafanski čovek,sednem klopam i cepam dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 8 minuta, Veselamasina je napisao:

Bitna mi je klopa,a kakva je atmosfera to mi je nevažno,idem da jedem,ne da razgledam kafanu,nisam ja kafanski čovek,sednem klopam i cepam dalje.

Ajde da ne širimo temu, ne pričam o ambijentu nego o tome da se neko kao što to radi Mića sa Savinca izdrkava po meni o mome trošku, jer to onda dobija odlike mazohizma. U kafani koja se nalazi u neposrednoj blizini, takođe na Savincu, ništa nije lošija klopa nego kod izvikanog Miće. Ali što bi se reklo ukusa ima raznih reče đavo i sede golom guzicom na vrelu ringlu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155
Pre 16 sati, Arso je napisao:

U prijatnoj atmosferi i kod pravog ugostitelja i kajgana ume da bude vrhunska klopa.

Slažem se sa Arsom, volim dobru klopu ali i korektan-normalan odnos osoblja. Ja takođe kad u nekom restoranu imam susret sa osobljem u minus fazi, ako je to neki restoran koji duže posećujem, dam još jednu šansu i posle toga menjam kafanicu.

Hvala bogu po Beogradu i Srbiji ih ima podosta pa za moje pare idem gde mi uz klopu bude i prijatno. Neko će uživati i uz pljeskavicu pored kioska a drugi ...

Ali opet nismo svi isti tako da svako radi kako mu odgovara.

Pozdrav!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam
3 hours ago, Arso said:

Ajde da ne širimo temu, ne pričam o ambijentu nego o tome da se neko kao što to radi Mića sa Savinca izdrkava po meni o mome trošku, jer to onda dobija odlike mazohizma. U kafani koja se nalazi u neposrednoj blizini, takođe na Savincu, ništa nije lošija klopa nego kod izvikanog Miće. Ali što bi se reklo ukusa ima raznih reče đavo i sede golom guzicom na vrelu ringlu.

Slažem se u potpunosti sa tobom,svako je imao različito iskustvo ja sam samo preneo moje,ako si imao neki problem sa njim itd trebao si samo tako da napišeš,ne da stavljaš u cc mene non stop,stvarno ne želim nikakvu raspravu niti da širim temu,tome valjda i služi ova tema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Nisam ja imao negativno iskustvo već moji prijatelji, a da sam ja bio u njihovoj situaciji svakako se ne bih pokupio i otišao u drugu kafanu pre nego bi se malo popričao sa gazda Mićom. Ybog toga i ostalima preporučujem da u velikom luku zaobiđu ovu kafanu, osim ako ne uživaju u tome da ih neko zajebava za njihov novac.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Kod tog Miće smo stali motorima a svratili smo kao eto čuli smo da od svih kafana u okolini ona kao radi. Tačno ni nas nisu hteli da prvo uslužne kafom i pićem. Na moje pitanje zašto? Odgovor je bio nije vam ovo Beograd pa da se k...ite na tim motorima.... ? Jedva zadržavamo drugara da se ne pobije. Da nam ne bi upropastili vožnju.. Otišli smo.

Zato..... zaobidjite tog nadrndanog..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova

Uvek rado svracam u kafanu Zelengora u Stopanji kada god prolazim tim krajevima. Pecenje fantasticno i jedno od najlepsih koje sam jeo sirom Srbije. Domacinski ambijent. Top

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

Sa druge strane puta, prekoputa Zelengore, ima jos dve kafane, Stevina i kod Bosanca. Stevina je najpoznatija po jagnjetini, prasetinu nema, a Bosanac takodje ima odlicnu jagnjetinu, ali i prasetina mu je vrh. Najvise mi se svidja što ispeku do kraja, dok ostali ne peku skroz, da bi dobili na tezini.

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Dok je Steva bio živ tamo je bilo najbolje pečenje, neko je posle radio sa istim lokalom a sada mislim i da ne radi više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Stopanja je i inače poznata po pečenijadi i važe za najbolje poznavaoce pečenja prasića i jagnjića. I stvarno ima je dobro pečenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bismo onomad na jednom lepom djiru po fruskoj gori i kolega Vule Gilera iz NS nas odvede o irganizova rucak i pauzicu u Banostoru u restoranu " Atos". Pa sa moje strane preporuka za ovo mesto i zaista sve pohvale.342723ad71e9c4ca76fbb6acf108f325.jpgafa2366207140772a3736f854a026e1c.jpg3e7d21b46a2a1cf0afd0dfa461ca26d3.jpg906013cca08a3fa894efbc7265605dfe.jpg0461532bd39db904d318ecd8c8f9c88d.jpgd6fc4f1843d4e3f44b3038754676733a.jpgb92de1627555de2c6ef1955e681aebd2.jpg18a55907bc7f4d52214f4a996014953f.jpgf33b244bef87caac79416f9c92464d93.jpg

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre sat vremena, DonToni je napisao:

Svrati li gde? :Bokilic:

u Vranić kod rodbine, razvalili smo se od klope :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja