Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1150GS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Jos jedno pitanje vidim da si lokaciju izmedju ostalog naveo i Ub, jel postoji na ubu jos uvek konjicki klub cisto informativno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Zena mi je iz Uba i njeni zive u okolini pa smo cesto u tom kraju, a za ovih zajednickih 20 godina smo ziveli tamo 2 godine pre 10-ak godina i poslednjih evo 7-8 meseci. Cesto se selimo, ali sta cu.

Sto se tice pitanja oko konjickog kluba, da, postoji ujedno i hipodrom u mestu koje se zove Vrelo, a pripada opstini Ub.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Proto, jel prodajes motor, ili reklamiras tasbinu.Ako je ovo drugo, baci na vatru nesto cetvorozno, pa da ti se prikljucimo u promociji. :strikanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Odgovaram coveku na dva pitanja, prvo indirektno o lokaciji posto mozda zbunjuje sto sam naveo tri mesta. Motor prodajem, ali ova tema je odavno izgubila taj smisao, ne kazem da mi smeta. Sto se tice tazbine ne reklamiram jer nisam nesto odusevljen zivotom u ravnici, ali za nesto cetvoronozno i stosta uz to nije nikad bio problem, ali bolje u okviru neke voznje koja podrazumeva ovu trecu lokaciju. Ima sta da se vidi, a ima i dosta prostora za konak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kako objasnjavas to BMW-penzija? 125KS nije dovoljno za tvoje vozacke sposobnosti? :) Znam mnogo ljudi koji voza 1200GS i godisnje prelaze 10x ono sto ti i ja zajedno predjemo... Recimo Helge Pedersen, obisao 6 kontinenata, 100 zemalja, ni on ne zna koliko kilometara (predpostavlja se preko 300000 milja). Mislis da je to radio pred penziju?

 

Raspitaj se recimo za Rakelu  iz Splita. I kod nas ima dosta "penzionera": Marokanac (zaista penzioner), Motoholic, pogledaj sta je Severian presao na Adv-u, pa Mikulanac, pa SashaP, pa Furious Panda... Da ne pominjem sada stotine njih sa ADVRider foruma.

 

Zelim ti da sad za vreme tvog aktivnog bajkerskog staza predjes bar delic ovoga sto su prevezli ovi penzioneri, pa onda zaista u penziju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

  :zdravo: Ciko, ciko, a jel` mogu ja nesto da kazem ..... cuti bre ti mali,  dosadan si, >:(  svaki dan isto GS NA PRODAJU, GS NA PRODAJU, idi bre u neku drugu temu :tras2:  pa ga tamo prodaj .... :ups:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

  :zdravo: Ciko, ciko, a jel` mogu ja nesto da kazem ..... cuti bre ti mali,  dosadan si, >:(  svaki dan isto GS NA PRODAJU, GS NA PRODAJU, idi bre u neku drugu temu :tras2:  pa ga tamo prodaj .... :ups:

 

Samo sam se pridruzio zafrkanciji, imam i ja pravo da se salim na svoj racun ... A sto se tice drugih uopste nemam nikakav problem neka pise ko sta hoce.

 

Koga interesuje Oglasi-Prodajem-R1150GS u prvom postu sve pise. Niko nije progutao oglas postovima, on postoji. Vidi se opis, vide se slike, vidi se tel., ko hoce pozvace ...

 

Ne slazem se i ne odobravam (ako se ista pitam) da se brisu postovi u ovoj temi. Bice mi lepa uspomena.

 

A ako se otvara nova tema prekopirajte pa prebacujte, tu nemam nista protiv.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Ajd da dodam i ja koju...

Protomajstorov 1150GS je "Sport" varijanta koja se kao takva prodavala sa menjačem koji ima nešto kraću 6. brzinu, istu kao i 1150 Adv model. Prva brzina je ista kao kod ostalih 1150 GS. Menjač, motor i donji nosač telelevera su fabrički crni kod ovih "Sport" varijanti (to se doduše i moglo naručiti kao opcija).

Menjač na konkretnom motoru ima oznaku "GAK", a detaljna specifikacija se može naći ovde:

 

http://www.largiader.com/tech/oiltrans/sixspeed.html

 

Možda ova infomacija može nekome da pomogne da se odluči da pogleda ovaj motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

A gde mu je PLATE ispod kartera?Primetio sam da fali na slikama... :ph34r:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Da, dobro si primetio, fali na slikama. Na motoru je. Radilo se nesto, pa je trenutno bio skinut. Tada sam ga slikao onako, ne za prodaju, pa sam te slike iskoristio za oglas. Tek sam skoro primetio to na slikama. Danas ili sutra cu da ga pernem, podmazujem ... pa cu da stavim neke sveze slike.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Да не поверујеш ... и даље актуелно.

 

Vozi se druze, uzivaj, a kad ode ode.  :BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Šta se dešava, krajnje vreme je da se motor kupi, proda, zmeni, dotera,...konačno sezona počinje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Šta se dešava, krajnje vreme je da se motor kupi, proda, zmeni, dotera,...konačno sezona počinje.

 

Malo je licemerno da mu ti to kazes.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

 

Šta se dešava, krajnje vreme je da se motor kupi, proda, zmeni, dotera,...konačno sezona počinje.

 

Malo je licemerno da mu ti to kazes.

 

 

Zašto tumačiš licemerno osveženje oglasa, a poruka je upravo da je krajnje vreme kupcima da se motor kupi, konkretmo ovaj, jer sezona počinje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Mnogo je ljudi zvalo za ovaj motor. U proseku petorica nedeljno. Nijedan motor nisam ovoliko dugo prodavao. Razlog ?????  :zbunjen:  :neznam:

 

Epilog ... "Poklonio" sam ga prosle nedelje sa novim gumama za 3400 eur. Mogao sam mnogo ranije to da zavrsim i mnogo bolje da prodjem sa nekim zamenama, ali nisam hteo da ulazim u nove prodaje. Sta je tu je ... Idemo dalje ...

 

Sta cu kad sam  :lud: pa trazim leba preko pogace. Mogao sam i sa njim jos dugo da se vozim.

 

Makar sam zavrsio smaranje oko prodaje ... bukvalno 50-ak puta pricanje jedne te iste price ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Mnogo je ljudi zvalo za ovaj motor. U proseku petorica nedeljno. Nijedan motor nisam ovoliko dugo prodavao. Razlog ?????  :zbunjen:  :neznam:

 

Epilog ... "Poklonio" sam ga prosle nedelje sa novim gumama za 3400 eur. Mogao sam mnogo ranije to da zavrsim i mnogo bolje da prodjem sa nekim zamenama, ali nisam hteo da ulazim u nove prodaje. Sta je tu je ... Idemo dalje ...

 

Sta cu kad sam  :lud: pa trazim leba preko pogace. Mogao sam i sa njim jos dugo da se vozim.

 

Makar sam zavrsio smaranje oko prodaje ... bukvalno 50-ak puta pricanje jedne te iste price ...

 

Sta ces sad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja