Jump to content

Moto Zajednica

Hard Enduro Loznica

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Zeleznik
  • Motocikl: Yamaha R1, YZ250

Inace na fb sam video slike da su neki momci vozili trasu expert klase. Nisam znao da je to dozvoljeno, malo je glupo zar ne? Naravno organizatori ne mogu zabraniti ljudima da dolaze i voze po sumi, ali provozati ih trasom je po meni besmisleno... U svakom slucaju prijavicu se i radujem se voznji :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Oznacili smo segmente deonice i ne postoji sansa da iko prepozna pravu trasu a jos manje da je prodje ! 

 

gucevo_zpsd9nqroyi.jpg

 

gucevo%202_zps3npc30bb.jpg

 

gucevo%203_zpso6jc8o59.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Zeleznik
  • Motocikl: Yamaha R1, YZ250

Samo kazem ono sto sam video na fb sto su organizatori rekli, a to je da je neko vozio expert trasu... Slazem se da je bez veze da neko izvoza pre trke, koja je onda car trke, zar ne? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Delove ali ne i celu expert klasu odvozala je ekipa sa fotografije. Slazete li se da neko mora proci odredjenim delovima staze kako bi znali da li je prolaz moguc ? :)

 

ekipa_zpsetrhgvvj.jpg

 

 

 

P.S. Uskoro ocekujte i kratak video zapis sa kamere jednog od organizatora ! ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Kako bi razjasnili sve nedoumice, ako ih uopste ima, citiram reci sekretara kluba Hard Enduro Loznica.

 

"Kao sekretar kluba i jedan od delegata trke ODGOVORNO tvrdim da NIKO neće proći trasu pre trke jer bi Trka izgubila smisao. Trasu smo do sada obelezavali samo nama poznatim oznakama, ne želimo da stvorimo pogrešnu atmosferu pred samu trku niti da favorizujemo bilo koji tim ili vozača! Svakako, vozači koji ovih dana u sve većem broju dolaze da probaju teren mogu naici na deonice koje ce biti uključene u neku od klasa ali to nije garancija da su prošli pravim putem. Nismo u mogucnosti niti želimo da zabranimo bilo kome vožnju na Gucevu, svako ko želi da proba našu planinu može da dodje i da nam se javi, bicemo dobri domaćini. Veliki pozdrav vidimo se na Gucevu!"

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 967 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Jel ima nekih informacija za nas ''turiste'' sa teškim motorima?

 

Ono šta i kako je zamišljeno oko dela staze i deonica na kojima će se meriti vreme i spretnost vozača?

 

 

Unapred zahvalan na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

@baltrekk

Ako bude suvo ne bi me uopste iznenadilo da odvozas "turisticki" hard klasu.  :)

 

Ja cu videti da dodjem da smetam u kampu i na asfaltu oko njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Molim moderatore da izbrisu ovaj profil i post iznad jer ni sam ne znam kako sam uspeo da ga napravim. Jedino logicno objasnjenje je da je tapatalk, iz nekog razloga, pobrkao loncice i bez mog znanja napravio jos jednog mene. :)

 

 U celosti prenosim reci sekretara kluba Hard Enduro Loznica.

" Do sad, vezano za Turističku klasu organizator je u takmicarskom smislu organizovao prolog koji ce se voziti u Subotu, kao i specijal koji ce se voziti u Nedelju. Prolog neće sadržati prepreke koje mogu ugroziti bezbedbednost učesnika, zamišljen je pre svega kao terenski ispit i ispit spretnosti vozača, specijalni ispit ce biti organizovan na jednom delu deonice i neće biti obavezan za sve učesnika ove klase. Dužina specijala još uvek nije odredjena precizno.

Svaki ucesnik ce dobiti putem mail-a track log trase za Android verziju, iPhone, Windows i ostale platforme koja ce sadržati mesto specijala kao i interesantna mesta za gledanje Hard i Expert klase. "

Vidimo se! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 967 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

Bitno da je poruka ista   :)

 

A i vidiš da je ovaj ''drugi ti'' dosta ažurniji od tebe samog  :jee:  :lol3:  :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Zeleznik
  • Motocikl: Yamaha R1, YZ250

Zeljkampe ako smem jedno pitanje :) Primetio sam na sajtu, mozda ce i druge zanimati a to je da stoji "relaksacija" 2X? Pretpostavljam da je to neki odmor za vreme trke i taj odmor ne ulazi u vreme trke, ili gresim? Hvala na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ne gresis. Trenutni ali ne i konacni plan je da tokom trke bude 2 kratka predaha na kojima ce takmicari dosipati gorivo, popiti vodu pa onda pun gas BRAAAP i nazad u sumu ! :motopad:

 

"BIG WAR TRACK" testira novi program za merenje vremena :

 

vreme_zpsr80ulxp2.jpg

 

 

Par fotografija sa trasiranja od pre 3-4 dana.

 

gucevo_zpsevtygi5d.jpg

 

gucevo%201_zpsqxv9tjww.jpg

 

gucevo%203_zpslm86y3wy.jpg

 

gucevo%202_zpsm9mb7r1u.jpg

 

 

Odmor ! :)

 

gucevo%204_zpslazijtuj.jpg

 

 

Vidimo se !!!

 

:goodluck:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 967 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

 

" Do sad, vezano za Turističku klasu organizator je u takmicarskom smislu organizovao prolog koji ce se voziti u Subotu, kao i specijal koji ce se voziti u Nedelju.... "

 

 

 

Jedno pitanje za organizatore - da li je ovakva preraspodela Tourist klase zbog mogućnosti gledanja hard i expert klase ili je nešto drugo u pitanju?

 

Obično je do sada bilo da teški motori završe sve u jednom danu dok mali motori voze uglavnom dva dana. 

 

Ovo pitam jer ima nas koji treba da putuju u jednom pravcu 400+km, a u ponedeljak svi radimo, a cela priča može da se otegne u nedelju do popodneva....

 

 

Hvala unapred na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Molim moderatore da izbrisu ovaj profil i post iznad jer ni sam ne znam kako sam uspeo da ga napravim. Jedino logicno objasnjenje je da je tapatalk, iz nekog razloga, pobrkao loncice i bez mog znanja napravio jos jednog mene. :)

 

 U celosti prenosim reci sekretara kluba Hard Enduro Loznica.

 

" Do sad, vezano za Turističku klasu organizator je u takmicarskom smislu organizovao prolog koji ce se voziti u Subotu, kao i specijal koji ce se voziti u Nedelju. Prolog neće sadržati prepreke koje mogu ugroziti bezbedbednost učesnika, zamišljen je pre svega kao terenski ispit i ispit spretnosti vozača, specijalni ispit ce biti organizovan na jednom delu deonice i neće biti obavezan za sve učesnika ove klase. Dužina specijala još uvek nije odredjena precizno.

 

Svaki ucesnik ce dobiti putem mail-a track log trase za Android verziju, iPhone, Windows i ostale platforme koja ce sadržati mesto specijala kao i interesantna mesta za gledanje Hard i Expert klase. "

 

Vidimo se! :)

ideja je odlicna i jako mi se svidja,malo je nezgodno za one koji dolaze bas iz udaljenih krajeva,

ali nadam se da ce se snaci jer ovakvih manifestacija nema mnogo i treba ih svakako podrzati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

 

 

" Do sad, vezano za Turističku klasu organizator je u takmicarskom smislu organizovao prolog koji ce se voziti u Subotu, kao i specijal koji ce se voziti u Nedelju.... "

 

 

 

Jedno pitanje za organizatore - da li je ovakva preraspodela Tourist klase zbog mogućnosti gledanja hard i expert klase ili je nešto drugo u pitanju?

 

Obično je do sada bilo da teški motori završe sve u jednom danu dok mali motori voze uglavnom dva dana. 

 

Ovo pitam jer ima nas koji treba da putuju u jednom pravcu 400+km, a u ponedeljak svi radimo, a cela priča može da se otegne u nedelju do popodneva....

 

 

Hvala unapred na odgovoru.

 

Evo ga odgovor.

 

"Slusajuci potrebe vozaca, kao i potrebe organizacije koja zahteva vise nego ozbiljnu pripremu celog dogadjaja a osvrćući se na bezbednost trase i ucesnika doneli smo odluku da TURIST klasa vozi i prolog i specijal u Subotu. Nedelja ce biti slobodan dan za gledanje Hard i Expert klase, mape sa interesantnim mestima za gledanje ce biti izrađene po ranijoj odluci organizatora. Samim tim ostavljamo veći prostor za koriscenje planine u Subotu Turistickoj klasi. O svim daljim informacijama bicete obavesteni putem mail-a, Facebook stranice kao i našeg zvanicnog sajta."

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Izvinjavam se sto se ne javljam nekoliko dana. Bez racunara sam od petka i moram priznati da mi je prijao beg u realan svet. :)

 

Dok sam ja bolovao, drugari su bili vredni i blatnjavi. :)

 

trasiranje%201_zpscysax0lx.jpg

 

trasiranje_zpscpqnrxbx.jpg

 

PRIJAVITE SE NA NASEM SAJTU :

 

http://hardenduro.rs/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Zeleznik
  • Motocikl: Yamaha R1, YZ250

Neko od njih se oglasio na fb, kaze siga kamen voli zeleni mitas :) Nadam se da ce se i neki kamen videti od tolikog blata hahaha... Bogami nisam bas siguran za zeleni mitas :D U svakom slucaju jedva cekam i nadam se lepom druzenju, voznji i vremenu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

BIG WAR TRACK se odrzava na planini Gucevo i u prelepom etno selu Suncana reka koja je smestena tik uz obalu reke Drine.

 

suncana%20reka_zpsmn1czjcz.jpg

 

http://www.suncanareka.rs/

 

 

 

Expert klasa ce voziti, da ne kazem kopati, po napustenom rudniku koji se nalazi u neposrednoj blizini Suncane reke.

 

expert%20klasa%203_zpsqrrnb1zp.jpg

 

expert%20klasa%202_zpsojmol2zj.jpg

 

expert%20klasa_zpsjhueume7.jpg

 

expert%20klasa%201_zpsdisvgyce.jpg

 

 

 

Pozurite sa prijavama ! Ostalo je jos samo nekoliko dana do zakljucenja startne liste !

 

Vidimo se ! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Zeleznik
  • Motocikl: Yamaha R1, YZ250

Zeljkamp izvini, dosadan sam malo. Zanima me kad se plati trka da li se dobija neko obavestenje na mejl tipa uspesno ste platili trku itd... Ili ne... Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Dobija se mail sa potvrdom da je uplacena kotizacija ali tek kada banke odrade svoj deo posla ,tj. kada uplaceni novac legne na racun organizatora. Vazno je da svi cuvate uplatnice.

 

tourist_zps99lzxd56.jpg

 

tourist%201_zpsd7epchsa.jpg

 

tourist%202_zpsaideuiwt.jpg

 

 

 

Podsecam da je do zakljucenja startne liste ostalo jos samo 2 dana i da uplatom potvrdjujes svoje ucesce !

 

Vidimo se ! :)

 

BIG WAR TRACK

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja