Jump to content

Moto Zajednica

Registar neplacenih kazni

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

to sam i ja isto pomisli, pa rekoh da li d aprobam ili ne... srećom nema ništa, zastarelo tri komada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Malo se okrenuo stomak dok sam popunjavao, jer sam bio siguran da ima jedna, no kaze da nema podataka...samo neka tako i ostane...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Jel ste lepo uneli podatke nasim pismom . Ja prvo bez ćčš i kaze nema nista, kad medjutim kasnije se ispostavilo drugacije :)

 

Dobra stvar u ovome je sto imas uvid kad krenes da registrujes vozilo da li ce te smarati za neplacene kazne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Jel ste lepo uneli podatke nasim pismom . Ja prvo bez ćčš i kaze nema nista, kad medjutim kasnije se ispostavilo drugacije :)

 

Dobra stvar u ovome je sto imas uvid kad krenes da registrujes vozilo da li ce te smarati za neplacene kazne

 

probao sve mogucje i nemogucje varijante :) i dalje nishta! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Ne verujem, imam ne placenu kaznu 5000din, niko me nije zaustavio 3 god, nisam napravio prekrsaj, cak sta vise nista se ne vodi na mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Odlicna aplikacija da ih podsetis da ti naplate kaznu pre zastarevanja i da te sto lakse lociraju i nadju ;)  :D

 

kako mislis da to izvedu sa ovom aplikacijom ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

"

Šabić se osvrnuo i na registar novčanih kazni, koji je od juče počeo da radi, navodeći da je to na prvi pogled fina stvar zbog moderne, elektronske komunikacije, ali da je taj registrar, u zemlji u kojoj je ukradena kompletna baza jedinstvenih matičnih brojeva, zaštićen JMBG-om.

- Da li se mi to igramo, šta mi zapravo radimo, imamo li komunikaciju, razmenjujemo li informacije - upitao je Šabić.

On je rekao da se ne sme traćiti novac na uspostavljanje bilo kakvih registara koji su "kobajagi zaštićeni", a da svi znaju da je prodor moguć do tragikomičnog nivoa."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

Pa dobro ako te informacije zakonski nisu tajne prirode ona nema problema sa koriscenjem tog logina. Mozda je moguce otici do suda i traziti spisak ne placenih kazni za neku trecu osobu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Glupa stvar je koristiti ime,prezime i JMBG kao neophodne podatke za proveru jer je do tih podataka relativno lako doci

 

Ma nema brige, nece meni niko da ukrade licnu kartu i otvori firmu na moje ime. To se desava samo odabranima.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

Imam srecu pa znam ljude koju su radili na razvijanju pomenute aplikacije i bio sam sam tester. Pravi mozgovi. Razvijala se 5 godina i tek je zimus zazivela ta finalna verzija. Nekada je bila jako spora i rad sa njom je bio pakao. Dnevno se unosilo po 5-10 izvestaja i rad sa 5 korisnika je bio pojam. Danas na njoj ima zavedeno preko 250 000 predmeta za svega par meseci (testiranje je bilo u oktobru prosle godine) i dnevnim prosekom oko 1000 logova dnevno (samo zaposleni). Problem je sledeci, treba da se zavede jos 2 puta toliko predmeta koliko je zavedeno, naravno uz pretpostavku da novim predmeta nece biti. Tako da nemojte jos da shvatate zdravo za gotovo. Mozda je n osoba napravila prekrsaj, predmet postoji ali nije zaveden (ne odnosi si se na bazu aplikacije), mozda n osoba je napravila preksaj i zaveden je (postoji u bazi aplikacije) a da nisu zavedene placene kazne i takse pa vas zato opet nema u bazi aplikacije dok vi imate kuci uredno placenu kaznu i bude jedan dan kuc kuc cika u plavom i da te vodi 2 meseca u skelu a ti mu izvadis uplatnicu i kazes ja platio a on kaze ne nisi nema te zavedenog... Ovo je za sve one koje sumnjaju da su slikani i da se trenutno u narednom nekom periodu ne oslanjaju na aplikaciju u smislu 'e nisu me ipak slikali'... Pozdrav 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: ZRX 1100, CB 1300

Dodjem sinoc u Ljermontovu da registrujem motor.Par ljudi ispred mene,nista strasno.Stignem brzo na red kad ispred mene padobanac hooop.Kaze momak da je bio malo pre tu ali da ga je vratila zbog neke dopune papira pa samo da on casom hm... da. Kaze mu ona tetka da je sve  u redu u vezi papira ali da se ipak prvo javi onim dobrim ljudima u USTANICKU 14 u Prekrsajni Sud gde ga ceka par nekih kaznica pa kad to izmiri da dodje kod nje ponovo na druzenje.Momak se pokupi, a ja konacno stigoh na red.Kaze ona da sam divan decko ,petica iz matematike pa iz vladanja...Kuca ona tako  kad od jednom BANANA. Isricam joj da je to nemoguce i da sam se proverio u registru i da sam cist. Dzaba,peti sam joj danas i  kod nje blinkam.Jutros odem u Ustanicku gde mi besede da dugujem 5000 dinara za neki prekrsaj iz septembra 2014.Zasto mi kazna od septembra 2014 nije stigla na kucnu adresu? Zato sto nepismeni zandar nije prepisao kako treba ni prezime ni adresu tako da se ta kazna vukla tamo negde samo pod maticnim brojem i zbog toga nisam mogao da se nadjem u registru.Sta cu ,ruku u dzep pa njima 5000 majki i ode mi nov akumulator.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

Zato sto nepismeni zandar nije prepisao kako treba ni prezime ni adresu tako da se ta kazna vukla tamo negde samo pod maticnim brojem i zbog toga nisam mogao da se nadjem u registru. Sta cu ,ruku u dzep pa njima 5000 majki i ode mi nov akumulator.

 

Muuka prijatelju, to je ono o cemu pricam 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja