Jump to content

Moto Zajednica

Naplatne rampe

Recommended Posts

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Razumem ja svakoga, različiti ljudi, navike, teška današnjica, nervoza, napetost, većina porodica je pred privatnim stečajem.. Ovde se nikada nije živelo baš dobro, ni u tih deceniju dve pod kreditima jer je ovakva naplata ispala naj gora solucija. Ipak mnogo mnogo gore od nas je živeo onaj blatnjavi Gedžovan iz ma kog dela Srbije koji je morao po ko zna koji put da ostavi njivu, malu decu i ženu te da se bije u dva tri rata.. Ni on nije bio zadovoljan svojim položajem, monarhija mu nije davala skoro ništa, poreze ubirala, ali je on bio Čovek, voleo je i poštovao svoju njivu i svoju državu, voleo je svoj narod kao svoju gladnu decu i dva tri puta je ostavio okućnicu vile i motiku i otišao da se bije kojekuda.... Gedžo, kapa dole jer si verovao u nešto, pobedio si u tri velika rata al opet malo, ništa postigao nisi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Kada do rata dodje, svi su izgubili.

 

Zanimljiv pokusaj upotrebe metafore kako bi se predstavilo kako se treba boriti i kako je taj neki predak tako isao i ratovao za kao bolje sutra, pa se jos tu uvek uplete zemlja, majka, deca, da se igra na kartu emocije.

 

Drustvo, 21. vek je, nisam siguran da treba da se 'vatamo toljaga i strela pa da na njivi resavamo probleme. Isto kao i ratovanje. Takodje, dosta mi je tog busanja u nacionalizam, sprstvo, religiju, pogibije za to nesto, pa cekaj, aj da smo istorijski napredovali, vec je sve gore i gore, pa cemu onda to?

 

Nisu krivi ni CIA ni Mesec ni Veliki medved, krivi smo mi kao narod, proklet geografski prostor sa neizlecivim mentalitetom da se neko zajebe, prevari, da se dobija na mufte i da se zahteva ugodan zivot, sebicluk i sl. Ovde je odavno prezivljavanje, a te price deca, jezik, drzava, kao sto neko vec rece, drzavu cini stanovnistvo, ona sama po sebi kao termin nije nista.

 

Borba je svrsishodna dok ima nade, srbija je davno mrtva, sve sto postoji je agonija, a da bi krenulo na bolje potreban je totalni reset. Do tad, ko prezivi, svaka cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Nepostoji opravdanje za neplacanje putarine,naj lakse je reci drzava nevalja i necu da platim zbog tog i tog a u stvari razlog je licne prirode.

Koliko ovih sto beze i neplacaju putarinu isto rade u drugim drzavama?

Upravo ljudi kao ove pobegulje i cine drzavu i ljudi kao sto su i sami upravljaju drzavom i oni bi da im se moze al posto im se nemoze oni jednim delom zadovoljavaju svoj hir ili slicno neplacanjem putarina i ko zna cega jos.

To je par stotina dinara,kada bi se radilo o par miliona dosli bi u situaciju da bi ovi sto neplacaju bili gori od trenutne vlasti.

:)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Da se razumemo placam putarinu samo da se ne bih stresirao a generalno ga slabo i koristim, ali i savrseno razumem one koje su odlucili da rade suprotno.

Vidis godinama nam pricaju kako imamo najmanje putarine a to nije bas tako sto se veoma lako moze uvideti uporedjivanjem cene din/km kod svih drzava koje su uvele vinjete a to su gotovo sve drzave EU kojoj toliko tezimo. Sa druge strane ima i drzava koje imaju malo skuplje putarine, Hrvatska npr. , ali zato imaju i bresprekoran autoput, bez neravnina, rupa, kolotraga i sl. Na njihovom autoputu auto pravi znacajno manju buku, udobnija je voznja a verovao ili ne cak mi je i potrosnja bila znacajno manja(nase gorivo + tempomat i ista brzina, tj. isti uslovi kao i na nasem autoputu)! A na nasem putu kolotrazi koji te bacaju, zakrpe i otvorene rupe, nemamo jedno parce zdravog puta... na nizbrdici na autoputu izmedju Nisa i Aleksinca mi je zbog nekog ulegnuca ili cega vec prilikom vracanja sa mora toliko poleteo auto da sam pomislio da ce sve otici u PM.

I kao slag na tortu Drobnjak najavi poskupljenje od 10%, i umesto da dobijemo neki normalan razlog poskupljenja, on nam kaze "Ako imate para za gorivo imacete i za autoput" u fazonu ko vas hebe moze mi se, a svi dobro znamo gde na kraju odu te pare jer u puteve imajuci u vidu u kakvom su stanju sigurno ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

 

radnicka prava propisana zakonom o radu se u 90% firmi ne poštuju od strane poslodavaca. daju se samo minimalna prava i to po principu uzmi ili ostavi.

Znam Mile i to je žalostno. Takve firme retko zadržavaju dobre kadrove i jako brzo dolaze na slab glas.E a kad si na lošem glasu, probaj nači dobrog radnika. U SLO polako ljudi shvačaju da su ljudi največa vrednost (ili kapital) firme a ne posao ili profit. Kod nas se več dešava da ne možeš nači dobre radnike, jer niko neče menjati firmu u kojoj mu je dobro i u kojoj su mu poštovana prava za par 100 evra više mesečno.Daleko smo do toga da je poštivanje prava nešto normalno, ali eto ipak ide na bolje.

 

Vidis u Srbiji je situacija malo drugacija. Ovde velika vecina radi za ukupno tih par 100 evra za koje bi u Sloveniji neko razmisljao o promeni posla.

Ljudi koji dobro zaradjuju rade ili u bankama, ili za strane firmame pa ih domace trziste ne dotice, ili radi kao neki "menadzer" sa partijskom knjizicom, sve u svemu manjina.

Za sve ostale je odavno kvalitet radnog kadra postao sekundarna stvar vec uglavnom je pitanje koga poznajes i kome si rod, a ako ti talasas i ne zelis da radis u ponudjenim uslovima kako je Mile vec naveo, ima njih 10 koji cekaju u redu za taj posao i prihvatice uslove.

Inace masa firmi koje su na losem glasu, bar u mojoj struci (energetika), fantasticno posluju, ali to nikako nije rezultat njihovog kaviteta ili konkurentnosti, vec poznanstava i kapitala koji se vrti po kovertama.

Taj kriterijum podobnosti i poznanstva je toliko ogrezo u nasu privredu da se jos uvek cudim kako neki veliki sistemi koji stvarno traze strucnost jos uvek dobro funkcionisu, EPS npr(mada je i tu u pitanju vise odrzavanje u zivotu sistema koji je neko drugi napravio).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Probajte da uzmete kod JP Putevi Srbije "karticu" za elektronsko placanje za motor! Nece Vam prodati, kazu to ne vazi za motore, znaci mi sa kacigama i odelimama moramo da padamo u nesvest, zato sto su napravili negativnu selekciju prema nama? Protest za smanjenje naplate nije prosao bez uspeha. Nastavljamo protest, odbijamo da placamo zbog negativne diskiminacije. Probajte da ulozite zalbu stim u vezi. Ja licno cu nastaviti da: NE PLACAM ZBOG NEGATIVNE DISKRIMINACIJE!!!

 

Nemoj da širiš dezinformacije. Tag radi i sa motorom. Možeš ga kupiti za oko 1500 dinara na pumpama Zmaj 1 i 2 i Mali Požarevac provereno, za druge pumpe ne znam. Tag se vezuje za kategoriju dakle (A,B...) a ne za tablicu i možeš ga šetati sa motora na motor ili iz auto u auto. Dopunjuješ po potrebi...

 

Ajde da budemo malo civilizovani, a ne divljaci koji gde god stignu prave sr@nja.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Da se razumemo placam putarinu samo da se ne bih stresirao a generalno ga slabo i koristim, ali i savrseno razumem one koje su odlucili da rade suprotno.

Vidis godinama nam pricaju kako imamo najmanje putarine a to nije bas tako sto se veoma lako moze uvideti uporedjivanjem cene din/km kod svih drzava koje su uvele vinjete a to su gotovo sve drzave EU kojoj toliko tezimo. Sa druge strane ima i drzava koje imaju malo skuplje putarine, Hrvatska npr. , ali zato imaju i bresprekoran autoput, bez neravnina, rupa, kolotraga i sl. Na njihovom autoputu auto pravi znacajno manju buku, udobnija je voznja a verovao ili ne cak mi je i potrosnja bila znacajno manja(nase gorivo + tempomat i ista brzina, tj. isti uslovi kao i na nasem autoputu)! A na nasem putu kolotrazi koji te bacaju, zakrpe i otvorene rupe, nemamo jedno parce zdravog puta... na nizbrdici na autoputu izmedju Nisa i Aleksinca mi je zbog nekog ulegnuca ili cega vec prilikom vracanja sa mora toliko poleteo auto da sam pomislio da ce sve otici u PM.

I kao slag na tortu Drobnjak najavi poskupljenje od 10%, i umesto da dobijemo neki normalan razlog poskupljenja, on nam kaze "Ako imate para za gorivo imacete i za autoput" u fazonu ko vas hebe moze mi se, a svi dobro znamo gde na kraju odu te pare jer u puteve imajuci u vidu u kakvom su stanju sigurno ne.

 

To što je Drobnjak retard nije razlog da se putarina ne plaća. Autoput je takav kakav je, jbg. U Hrvatskoj se sredstva od putarina verovatno namenski troše za održavanje puteva, kod nas za krpljnje budžetskih rupa... Ipak, tvoj je izbor da li ćeš ga koristiti ili ne. Lično, kad vozim motor izbegavam ga kad god je moguće jer mi je veće zadovoljstvo da se vozim magistralnim/regionalnim putevima. Kad vozim automobil, gledam da se što više vozim autoputem da bih stigao brže tamo gde sam krenuo jer me vožnja automobilom smara.

 

Preko ljudi ne kupuju vinjete i plaćaju putarinu zato što vole nego zato što su kazne ogromne. Probaj kroz Mađarsku da prođeš bez vinjete... Startovaće te policija čim zamakneš 50-tak kolometara od granice i drapiće te 150 EUR a vinjeta je 10. Dakle nisu Švabe i ostali bolji od nas, sistem ih je naučio da se drugačije ponašaju. A da se to može i za mnogo kraće vreme od nekoliko vekova, najbolji su ti primer naši gastarbajteri :/

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

 

Probajte da uzmete kod JP Putevi Srbije "karticu" za elektronsko placanje za motor! Nece Vam prodati, kazu to ne vazi za motore, znaci mi sa kacigama i odelimama moramo da padamo u nesvest, zato sto su napravili negativnu selekciju prema nama? Protest za smanjenje naplate nije prosao bez uspeha. Nastavljamo protest, odbijamo da placamo zbog negativne diskiminacije. Probajte da ulozite zalbu stim u vezi. Ja licno cu nastaviti da: NE PLACAM ZBOG NEGATIVNE DISKRIMINACIJE!!!

 

Nemoj da širiš dezinformacije. Tag radi i sa motorom. Možeš ga kupiti za oko 1500 dinara na pumpama Zmaj 1 i 2 i Mali Požarevac provereno, za druge pumpe ne znam. Tag se vezuje za kategoriju dakle (A,B...) a ne za tablicu i možeš ga šetati sa motora na motor ili iz auto u auto. Dopunjuješ po potrebi...

 

Ajde da budemo malo civilizovani, a ne divljaci koji gde god stignu prave sr@nja.

 

Ispeci pa reci!

Informaciju kvalitetnu, za kupovinu uredjaja/naplatu za motore, mozes dobiti u tom preduzezu na telefon 011 785 71 54 ili 011 785 71 55

Saopsi ovde, sta su ti rekli i izvini se svima, zbog sirenja dezinformacije

Hvala

 

citiram: "Ajde da budemo malo civilizovani, a ne divljaci koji gde god stignu prave sr@nja." kraj citata.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

radnicka prava propisana zakonom o radu se u 90% firmi ne poštuju od strane poslodavaca. daju se samo minimalna prava i to po principu uzmi ili ostavi.

Е кад би сви оставили друга би се песма певала.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5603 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Dok je bila ista cena putarine za automobile i motocikle, nisam plaćao jer mi je to bilo besmisleno. Rekao sam kad smanje na 60-50-40 % od cene za auta, plaćaću. Toga se držim kako su smanjili putarine. Auto put ionako izbegavam kad god mogu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

 

 

Probajte da uzmete kod JP Putevi Srbije "karticu" za elektronsko placanje za motor! Nece Vam prodati, kazu to ne vazi za motore, znaci mi sa kacigama i odelimama moramo da padamo u nesvest, zato sto su napravili negativnu selekciju prema nama? Protest za smanjenje naplate nije prosao bez uspeha. Nastavljamo protest, odbijamo da placamo zbog negativne diskiminacije. Probajte da ulozite zalbu stim u vezi. Ja licno cu nastaviti da: NE PLACAM ZBOG NEGATIVNE DISKRIMINACIJE!!!

 

Nemoj da širiš dezinformacije. Tag radi i sa motorom. Možeš ga kupiti za oko 1500 dinara na pumpama Zmaj 1 i 2 i Mali Požarevac provereno, za druge pumpe ne znam. Tag se vezuje za kategoriju dakle (A,B...) a ne za tablicu i možeš ga šetati sa motora na motor ili iz auto u auto. Dopunjuješ po potrebi...

 

Ajde da budemo malo civilizovani, a ne divljaci koji gde god stignu prave sr@nja.

 

Ispeci pa reci!

Informaciju kvalitetnu, za kupovinu uredjaja/naplatu za motore, mozes dobiti u tom preduzezu na telefon 011 785 71 54 ili 011 785 71 55

Saopsi ovde, sta su ti rekli i izvini se svima, zbog sirenja dezinformacije

Hvala

 

citiram: "Ajde da budemo malo civilizovani, a ne divljaci koji gde god stignu prave sr@nja." kraj citata.

 

Sad zvao i.......NE POSTOJI mogućnos da mi kao motorciklisti dobijemo taj TAGg jer je on tehnički prilagodjen samo za atomobile i dalje veća vozila.Fina žena,reče da bi bilo dobro da u ime udruženja neko od admina pošalje dopis na adresu Putevi Srbije pa bi to onda i moglo da udje u neku proceduru za rešavanje ovog problema.Ja sam 2. koji je već danas zvao ovaj br.(tako mi reče ova fina operatorka)Eto toliko za info. :BMW2:  :BMW2:  :BMW2:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

 

Da se razumemo placam putarinu samo da se ne bih stresirao a generalno ga slabo i koristim, ali i savrseno razumem one koje su odlucili da rade suprotno.

Vidis godinama nam pricaju kako imamo najmanje putarine a to nije bas tako sto se veoma lako moze uvideti uporedjivanjem cene din/km kod svih drzava koje su uvele vinjete a to su gotovo sve drzave EU kojoj toliko tezimo. Sa druge strane ima i drzava koje imaju malo skuplje putarine, Hrvatska npr. , ali zato imaju i bresprekoran autoput, bez neravnina, rupa, kolotraga i sl. Na njihovom autoputu auto pravi znacajno manju buku, udobnija je voznja a verovao ili ne cak mi je i potrosnja bila znacajno manja(nase gorivo + tempomat i ista brzina, tj. isti uslovi kao i na nasem autoputu)! A na nasem putu kolotrazi koji te bacaju, zakrpe i otvorene rupe, nemamo jedno parce zdravog puta... na nizbrdici na autoputu izmedju Nisa i Aleksinca mi je zbog nekog ulegnuca ili cega vec prilikom vracanja sa mora toliko poleteo auto da sam pomislio da ce sve otici u PM.

I kao slag na tortu Drobnjak najavi poskupljenje od 10%, i umesto da dobijemo neki normalan razlog poskupljenja, on nam kaze "Ako imate para za gorivo imacete i za autoput" u fazonu ko vas hebe moze mi se, a svi dobro znamo gde na kraju odu te pare jer u puteve imajuci u vidu u kakvom su stanju sigurno ne.

 

To što je Drobnjak retard nije razlog da se putarina ne plaća. Autoput je takav kakav je, jbg. U Hrvatskoj se sredstva od putarina verovatno namenski troše za održavanje puteva, kod nas za krpljnje budžetskih rupa... Ipak, tvoj je izbor da li ćeš ga koristiti ili ne. Lično, kad vozim motor izbegavam ga kad god je moguće jer mi je veće zadovoljstvo da se vozim magistralnim/regionalnim putevima. Kad vozim automobil, gledam da se što više vozim autoputem da bih stigao brže tamo gde sam krenuo jer me vožnja automobilom smara.

 

Preko ljudi ne kupuju vinjete i plaćaju putarinu zato što vole nego zato što su kazne ogromne. Probaj kroz Mađarsku da prođeš bez vinjete... Startovaće te policija čim zamakneš 50-tak kolometara od granice i drapiće te 150 EUR a vinjeta je 10. Dakle nisu Švabe i ostali bolji od nas, sistem ih je naučio da se drugačije ponašaju. A da se to može i za mnogo kraće vreme od nekoliko vekova, najbolji su ti primer naši gastarbajteri :/

 

 

Drobnjak je u celoj prici samo vrh ledenog brega olosa koji nas godinam vec pravi budalom.

Nigde nisam pozivao na neplacanje vec sam rekao da razumem ljude koji to odbijaju. Takodje ne zivim u ruzicastom svetu gde svabe i svi ostali hrle od odusevljenja da placaju vinjete zbog toga sto zele a ne zbog toga sto moraju. Oni su spomenuti samo kao primer toga kako nemamo najjeftinije putarine sa najboljim sistemom naplate uprkos onome sto nam govore godinama unazad.

 

Sve sto sam hteo da istaknem jeste da nam skupo naplacuju koriscenje puta uzasnog kvaliteta i jos nas ubedjuju kako nam je super jer imamo najbolji put sa najmanjim putarinama.

Onog trenutka kad sve pare koje dajemo drzavi stvarno krenu da se trose za potrebe drzave, a ne privatne potrebe drzavnika (licno bogacenje, svalerke, bahanalije i sl.), prvi cu krenuti da jurim i hvatam prestupnike, a do tada cu imati razumevanja za bilo kakav obilik gradjanske neposlusnosti. Mislim pogledajte samo cene goriva u okruzenju i kod nas. Koliko je cena goriva pala kod nas? Na svetskom trzistu je sa 100$ pala na 20$, a kod nas su bombasticno skinuli za dinar, dva a ostatak prebacili u akcizu. Da li se od tih ili bilo kojih drugih para napravila neka fabrika ili pokrenula neka proizvodnja? Bice jako zanimljivo kad se cena nafte pre ili kasnije vrati na neku realnu cenu.

 

Bilo bi lepo kad bi mogla da se uporedi realna imovinska karta politicara i njihovih porodica pre ulaska u politiku i sad, bez obzir da li su bivsa ili sadasnja pozicija.

 

Za sve ostalo se slazem. I ja izbegavam autoput na motoru(samo kad sam bas umoran i zurim), dok mi je u kolima svejedno, prevoz od tacke A do tacke B.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Sve to stoji ali ako ste hteli 50% manje cene putarine... i ostvarili to... sta je sad problem? Sad placajte tu polovinu....sta sad, odjednom je i to malo pa putevi nisu kvalitetni i zato necemo i dalje da placamo... sta, bice protesta ovog puta dok se ne presvuce sve komplet novim asfaltom? Znam u kakvoj banana- drzavi zivim, to je smejurija i to stoji ali ovo je cist dokaz da je nasem narodu sve malo i da mu se ne moze udovoljiti...

50ak km auto-puta(isto ukljucenje- isto iskljucenje) me za auto izaslo 170din a za motor 90din, dakle otprilike tih 50%... pa zar da zbog toga izigravam nekog huligana, razmisljam da l' ce da me slikaju ili me drka patrola na izlazu? Ja vala jok, pre jeste bilo nerealno, motor ga svakako neuporedivo manje haba od auta, ali s obzirom da ste sad dobili to sto ste trazili dalje neplacanje je cist bezobrazluk... ja ionako retko koristim auto- put tako da mi je svejedno, ali kazem kako ja gledam na to.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Izgovor ne postoji a neko ce uvek naci razlog za neplacanje.

Sve pocinje od coveka samog kakav je a nadam se da ih nema puno sa vecitim izgovorima i besmislenim pravdanjem kao u prvom razredu.

Idu izbori i prilika za promene kakve god.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

stigla mi koverta za prolaz kroz putarinu od aprila 2012.godine .Ima li zastarevanja ovakvim potrazivanjima ili da se placa posle 3.5 godine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Moraš napisati prigovor zastarelosti, jer se na zasterost ne pazi po službenoj dužnosti.

Crni Pero, ti si bre neki veliki zlikovac. :lol: :lol: :lol:  Parkiraš gde hoćeš, prolaziš pored rampe... :D  :D  :D  Tebe ne valja imati za neprijatelja :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Pozovi se na čl. 360 Zakona o obligacionim odnosima, jer prava i obaveze imeđu tebe i Puteva Srbije su regulisana tim zakonom. Većina novčanih potraživanja zastareva za tri godine (osim povremenih potraživanja, ali je to druga ptiča).

Detaljnije objašnjenje mogu dati Skyrunner ili Endurac, koji su više u materiji. Moja struka su više krivično i krivično procesno pravo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

Pitanje za kolege kojima je stigla kazna: Da li ste tada uzimali kartoncic na ukljucenje autoputa?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja