Jump to content

Moto Zajednica

Naplatne rampe

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

a pazi pitanje !  sta se desava ako na tablici , preko brojeva se stavi npr , znojnica za ruku , ili nekim stikerom se prekriju zadnja dva tri broja , i policajac zaustavi ?  

 

jel bi pisao kaznu prljava tablica ili je to neki veci prekrsaj ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Nikad mi nije palo na pamet da ne platim rampu.Koristim taj put,pa je red i da platim.To seljacenje sa prolascima,ipak govori o tim ljudima,i to je negativna slika o nama motociklistima.

 

 

brate , ja ne platim putarinu i to o meni nesto govori .. ok

 

a sta govori o JKP Putevima , kad na primer , ti dodjes kod mene na VMA  i na parkingu stoji znak da je na parkingu zabranjeno parkiranje motocikla ?  sta s tim ? nesa pare su sugave , jel  ?

 

pusti te fore , seljacenje i to ...  jesam seljak ako ne platim putarinu ,zar ne ?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Za Slobine vladavine objašnjava meni stari kum kako se mora poštovati država i ako nepoštuješ trenutnu vlast. Tada mi nije bilo jasno ali mislim da je sashac u pravu. Srbija je majka i mora se poštovati red i zakon ili klizimo u anarhiju. To što je vlast loša to je nešto drugo i postoje načini da se menja milom ili........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ako nekog zanima, evo sta se dobije ako se ne plati auto put a ne sakrije se broj tablice  :tuzno:

 

 

1111.jpg

Mnogo prejeftino....iznos bi trebao biti 10x veči....+kazna naravno.....onda bi se čak nešto moglo promeniti u zemlji Srbiji

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Za Slobine vladavine objašnjava meni stari kum kako se mora poštovati država i ako nepoštuješ trenutnu vlast. Tada mi nije bilo jasno ali mislim da je sashac u pravu. Srbija je majka i mora se poštovati red i zakon ili klizimo u anarhiju. To što je vlast loša to je nešto drugo i postoje načini da se menja milom ili........

Vlast je tačno takva kakvu narod zaslužuje.....ako nepoštene radnje opravdavamo nepoštenim radnjama, kako onda očekivati od vlasti da je dobra i poštena? Ako nešto koristiš, red je da to platiš, zar ne? Ako ti se ne sviđa cena, stanje puta, način naplate, nemoj to koristiti, prosto ko pasulj. Pravila su zato da se poštuju, a ne da jih se krši. U Italiji je kazna za nenošenje kacige trajno oduzimanje motora. Svi , ali bukvalno svi poštuju taj zakon i nema "baja" na putu. Ti su več odavno pešaci. Bilo bi interesantno videti koliko "baja" bi prolazilo pored naplatne rampe da uvedu isto takve kazne u Srbiji.

Ljudi treba da shvate da treba prvo početi od sebe, jer se samo tako društvo menja.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Vlast je tačno takva kakvu narod zaslužuje.....ako nepoštene radnje opravdavamo nepoštenim radnjama, kako onda očekivati od vlasti da je dobra i poštena? Ako nešto koristiš, red je da to platiš, zar ne? Ako ti se ne sviđa cena, stanje puta, način naplate, nemoj to koristiti, prosto ko pasulj. Pravila su zato da se poštuju, a ne da jih se krši.

U potpunosti se slažem,s tim što ,ako mi se ne sviđa put,zdravstvo,pravosuđe, dolazimo do tačke kada je došlo do toga da svaka zdravorazumska osoba ima iskrenu želju da ode u drugu / stranu zemlju. Potpuno opravdano pritom!
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ili preklop ili nalepnica... ili dozvoliš da te malo čukne autobus (moj slučaj)

 

 

 

post-720-0-00348800-1453967368.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Da bi gradjani poceli da postuju zakon (sto i treba, da se razumemo), onda mora to i drzava da pokaze, za primer. Dokle toga nema, ne moze se ni ocekivati nista drugo.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne mogu da ti naplate kaznu za prolazak pored rampe.

To nije prekršaj, nego kad uđeš na auto-put ti si sa "Putevima Srbije" u obligacionom odnosu, zaključili ste ugovor o korišćenju tog puta, i oni samo naplaćuju cenu koja odgovara najdužoj deonici.

 

A prepravka tablice je krivično delo.

Za prljavu i skrivenu ide neka prekršajna kazna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

Ima negdje tema na forumu za provlacenje pored naplatne rampe, i bas ovo sto napisa skyrunner ne mogu da ti naplate kaznu, nemaju zakonsku osnovu. Cak i ako te policija zaustavi odma nakon rampe nista ti ne moze osim ako ne ostetis rampu ili tako neke gluposti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Da bi gradjani poceli da postuju zakon (sto i treba, da se razumemo), onda mora to i drzava da pokaze, za primer. Dokle toga nema, ne moze se ni ocekivati nista drugo.

Građani JESU država, zato sam rekao da treba početi od sebe.Prvo treba ispoštovati dužnosti, da bi se mogla tražiti prava, ali nažalost ljudi na to zaboravljaju

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

Da bi gradjani poceli da postuju zakon (sto i treba, da se razumemo), onda mora to i drzava da pokaze, za primer. Dokle toga nema, ne moze se ni ocekivati nista drugo.

Građani JESU država, zato sam rekao da treba početi od sebe.Prvo treba ispoštovati dužnosti, da bi se mogla tražiti prava, ali nažalost ljudi na to zaboravljaju

 

to je samo teoretski, u praksi si ti kao i svi mi ostali nule za državu koje nitko ništa ne pita tj. javljaju se ljudi koji bi htjeli predstavljati državu samo u vrijeme predizbornih kampanja i onda sa onime što nam obecavaju opet vidiš da nas drže za ovce a to, realno, i jesmo.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

 

Da bi gradjani poceli da postuju zakon (sto i treba, da se razumemo), onda mora to i drzava da pokaze, za primer. Dokle toga nema, ne moze se ni ocekivati nista drugo.

Građani JESU država, zato sam rekao da treba početi od sebe.Prvo treba ispoštovati dužnosti, da bi se mogla tražiti prava, ali nažalost ljudi na to zaboravljaju

 

Malo ti je suplja ta teorija. Zar, recimo penzioneri nisu ti koji redovno ispunjavaju svoje duznosti-struja, komunalije, infostan... i sta se desava? J...u ih pa ih ne pokrivaju. O kakvim mi to ispunjavanjima obaveza govorimo u zemlji u kojoj je postalo normalno da svaki dan ides na posao a platu kad i ako primis. Kome je to ova je...na drzava zatvorila firmu zato sto je neredovno ili uopste nije isplacivao plate, a sto je predvidjeno zakonom? To je jedno ali na drugoj strani ipak se moram sloziti sa tobom. Naime duznost svakog gradjanina je da podigne svoj glas uvek kada ga ugrozavaju. E to je duznost koja se ovde najcesce ne ispunjava jer bi u suprotnom svaka firma u kojoj se desava balkanski nacin isplate zarada stupila u strajk posle prve a ne posle 1001 neisplacene plate kako se to ovde radi i kada je obicno kasno. Ima jedna parola iz vremena devedesetih a glasi:

OTPOR STOKO

Kada u Srbiji, a isti Q..c je i u ostalim ostacima SFRJ govoris normalnim tonom i biranim recima vlast i ostali koji ti kroje sudbinu, lazu te i kradu te kazu:

-Vidi budalu!!!

Ali kad pocnes da govoris na nacin i recima koje oni jedino razumeju e onda im proradi bulja, ali to se ovde ne desava pa stoga dzaba nama palamudjenjee po forumima letnji dan do podne/

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

 

 

Da bi gradjani poceli da postuju zakon (sto i treba, da se razumemo), onda mora to i drzava da pokaze, za primer. Dokle toga nema, ne moze se ni ocekivati nista drugo.

Građani JESU država, zato sam rekao da treba početi od sebe.Prvo treba ispoštovati dužnosti, da bi se mogla tražiti prava, ali nažalost ljudi na to zaboravljaju

 

to je samo teoretski, u praksi si ti kao i svi mi ostali nule za državu koje nitko ništa ne pita tj. javljaju se ljudi koji bi htjeli predstavljati državu samo u vrijeme predizbornih kampanja i onda sa onime što nam obecavaju opet vidiš da nas drže za ovce a to, realno, i jesmo.

 

Slažem se Mile.....ja kao pojedinac sam nula za državu, nas 100 pojedinaca smo nula za državu, 10.000 pojedinaca su nula za državu, 100.000 pojedinaca več menja stvari drastično. Ali tih 100.000 treba imati zdrav odnos i rasčištene stvari u svojoj glavi.Političari su toliko jaki koliko jih mi biramo na izborima. Nažalost jih ljudi biraju po lepoti, po političkoj liniji,itd.....i do tada se stvari neče menjati. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

 

 

Da bi gradjani poceli da postuju zakon (sto i treba, da se razumemo), onda mora to i drzava da pokaze, za primer. Dokle toga nema, ne moze se ni ocekivati nista drugo.

Građani JESU država, zato sam rekao da treba početi od sebe.Prvo treba ispoštovati dužnosti, da bi se mogla tražiti prava, ali nažalost ljudi na to zaboravljaju

 

Malo ti je suplja ta teorija. Zar, recimo penzioneri nisu ti koji redovno ispunjavaju svoje duznosti-struja, komunalije, infostan... i sta se desava? J...u ih pa ih ne pokrivaju. O kakvim mi to ispunjavanjima obaveza govorimo u zemlji u kojoj je postalo normalno da svaki dan ides na posao a platu kad i ako primis. Kome je to ova je...na drzava zatvorila firmu zato sto je neredovno ili uopste nije isplacivao plate, a sto je predvidjeno zakonom? To je jedno ali na drugoj strani ipak se moram sloziti sa tobom. Naime duznost svakog gradjanina je da podigne svoj glas uvek kada ga ugrozavaju. E to je duznost koja se ovde najcesce ne ispunjava jer bi u suprotnom svaka firma u kojoj se desava balkanski nacin isplate zarada stupila u strajk posle prve a ne posle 1001 neisplacene plate kako se to ovde radi i kada je obicno kasno. Ima jedna parola iz vremena devedesetih a glasi:

OTPOR STOKO

Kada u Srbiji, a isti Q..c je i u ostalim ostacima SFRJ govoris normalnim tonom i biranim recima vlast i ostali koji ti kroje sudbinu, lazu te i kradu te kazu:

-Vidi budalu!!!

Ali kad pocnes da govoris na nacin i recima koje oni jedino razumeju e onda im proradi bulja, ali to se ovde ne desava pa stoga dzaba nama palamudjenjee po forumima letnji dan do podne/

 

Stvarno tako misliš? Interesantno....može jedno malo pitanje? Ako ostaviš otključan auto sa ključevima u bravi i lopov ti mazne auto, ko je kriv? Ti ili lopov? Oboje druže,oboje....Ti koji nisi prikladno osigurao auto da ti ga neko ne ukrade i lopov koji je iskoristio tu priliku. Ista situacija je sa platama....nikako ne mogu da shvatim kako ljudi rade ako nema plate. Zar misle da če doči neko sa čarobnim štapičem i rešiti stvari? Nema plate, nema radnika.Nema radnika,nema proizvoda.Nema proizvoda,nema prodaje.Nema prodaje, firma se zatvara. Prosto ko pasulj. Onaj kome je interes da dobro i kvalitetno radi taj daje pravovremeno i normalne plate, sve ostalo je neprihvatljivo.Reci mi koja je svrha raditi 25-30 dana u mesecu bez plate? Zar nije bolje sedeti kod kuče, obrađivati baštu (bar nešto imaš od toga) ili na kraju krajeva pričitati neku dobru knjigu....nego svaki dan iči na posao, trošiti pare na benzin i ostalo a na kraju meseca ionako nema plate. Ljudi trebaju shvatiti da su u odnosu poslodavac-radnik JEDNAKOPRAVNI, a ne podređeni. Koliko ti kao radnik trbaš poslodavca zbog plate, toliko poslodavac treba tebe kao dobrog radnika da mu praviš profit. Nema tu neke teške filozofije.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

radnicka prava propisana zakonom o radu se u 90% firmi ne poštuju od strane poslodavaca. daju se samo minimalna prava i to po principu uzmi ili ostavi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kao i uvek kad covek tezi za licnom koristi,nalazi opravdanje u drugima.Vlast smo izabrali,i to smo u stvari mi.Ali to je osma prica.Smenimo ih sad na izborima,i kraj.Ako uzmemo u razmatranje teoriju...vlast je lopov-lopov sam i ja...odosmo u krasni.Ja samo ne razumem sto ne produzise rampu pola metra,i kraj price...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Kao i uvek kad covek tezi za licnom koristi,nalazi opravdanje u drugima.Vlast smo izabrali,i to smo u stvari mi.Ali to je osma prica.Smenimo ih sad na izborima,i kraj.Ako uzmemo u razmatranje teoriju...vlast je lopov-lopov sam i ja...odosmo u krasni.Ja samo ne razumem sto ne produzise rampu pola metra,i kraj price...

Pa da bi mogli radnici da se provlace :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

 

Probajte da uzmete kod JP Putevi Srbije "karticu" za elektronsko placanje za motor! Nece Vam prodati, kazu to ne vazi za motore, znaci mi sa kacigama i odelimama moramo da padamo u nesvest, zato sto su napravili negativnu selekciju prema nama? Protest za smanjenje naplate nije prosao bez uspeha. Nastavljamo protest, odbijamo da placamo zbog negativne diskiminacije. Probajte da ulozite zalbu stim u vezi. Ja licno cu nastaviti da: NE PLACAM ZBOG NEGATIVNE DISKRIMINACIJE!!!

 

Postoji li pozitivna diskriminacija?

 

da kad tebi odgovara!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Sa ovakvim "strucnjacima" i "postenjacinama" na vlasti, kontroverznim biznismenima koji vedre i oblace, i ostalim "pijavicama",  ja sam za apsolutno neplacanje nicega, i za apsolutnu anarhiju. I bilo bi lepo kad bi se jednom svi organizovali, i doveli se u red... Drzavu cini narod, i drzava postoji zbog naroda. Nismo mi niciji robovi. Za iste te puteve su se borili svi nasi preci, za drzavu, gradove, za svaki pedalj zemlje, da bi mi sad nekim lopovima punili dzep, ili bili sankcionisani zbog nepostovanja propisa koje su oni sami doneli, a koji su "iskljucivo u interesu naroda". Kadija te tuzi - kadija ti sudi... Kad se budemo mi promenili, u glavi, shvaticemo da trebamo da promenimo i celokupnu strukturu vlasti, i sve koji su ovde vec par desetina godina pustili korenje u drzavnim foteljama. E, onda ce nam biti bolje, i imacemo od cega da placamo, bice nas sramota ako ne platimo, tacnije nece nam biti logicno da se ponasamo kao sada ( kada smo primorani ).

 

A svi vi koji ste proevropski orijentisani, osvestite se malo i shvatite vec jednom koliko smo mi daleko od Evrope, odnosno od takvog zivota i standarda kakav je npr. u Nemackoj. Da bi dotle dosli, PRVO trebamo skoro sve da promenimo, i da krenemo ispocetka, ne preskacuci ni jedan jedini stepenik. E, onda mozda nasa deca dozive to, za nekih 30-40 godina... Evropski propisi zahtevaju i evropske plate, odnosno evropski standard, evropsku kulturu, evropsko pravosudje koje je efikasno i jednako za sve.

 

Inace, ovde poslednjih 30 godina posten ispada budala, cilj opravdava sredstva, i kriminal se apsolutno isplati. I niko nije sankcionisan. Ili u najboljem slucaju nije sankcionisan pravedno. Kriminalci su postali uzor, neko kome se divimo jer vozi automobil od 200.000e i zivi u vili od pet miliona. Neko ko "ima uticaja gde god da se pojavi". Neko ko je izgleda ipak iznad drzave, odnosno iznad svih nas. Iznad nas, a gotovo u rangu sa samim Bogom.

 

Parola: "Snadji se".

 

Ko moze - opstace.

 

Ko ne moze - preko grane, ili cuti i trpi... Dokle budes mogao.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

Evropski propisi zahtevaju i evropske plate, odnosno evropski standard

 

 

samo mala ispravka,evropski propisi se prave za evropske plate  odnosno standard,a kod nas hoce propise a zaboravljaju nemerljivo mali standard

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

radnicka prava propisana zakonom o radu se u 90% firmi ne poštuju od strane poslodavaca. daju se samo minimalna prava i to po principu uzmi ili ostavi.

Znam Mile i to je žalostno. Takve firme retko zadržavaju dobre kadrove i jako brzo dolaze na slab glas.E a kad si na lošem glasu, probaj nači dobrog radnika. U SLO polako ljudi shvačaju da su ljudi največa vrednost (ili kapital) firme a ne posao ili profit. Kod nas se več dešava da ne možeš nači dobre radnike, jer niko neče menjati firmu u kojoj mu je dobro i u kojoj su mu poštovana prava za par 100 evra više mesečno.Daleko smo do toga da je poštivanje prava nešto normalno, ali eto ipak ide na bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Kao i uvek kad covek tezi za licnom koristi,nalazi opravdanje u drugima.Vlast smo izabrali,i to smo u stvari mi.Ali to je osma prica.Smenimo ih sad na izborima,i kraj.Ako uzmemo u razmatranje teoriju...vlast je lopov-lopov sam i ja...odosmo u krasni.Ja samo ne razumem sto ne produzise rampu pola metra,i kraj price...

Pa zato jer oni verovatno ne razumeju da neko prolazi a ne plati, zato i nije produžena za pola metra. Zamisli da nekome u vladi pukne film i promene propis da se zabranjuje motorima vožnja po autoputu (što i nije tako nerealna mogučnost). mogli su da stave rampu od pola metra.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Za priču o evropskoj plati i propisima

 

Tamo je prvo nastao red, čvrst sistem, a kad pitate nemca, danca ili francuza na šta je najviše ponosan, to je uvek država.

samo je to uslov za sve ostalo

jasna i svima poznata pravila su uslov svakog napretka.

kad se sve menja i svi pokušavaju da upadnu preko reda i smuljaju nešto na mufte onda imate to šta imate.

Ovde je ljudima slađe da nekoga zajebu za pakovanje žvaka nego da pošteno plate celu kutiju. Naprosto mnogi misle da si ovca ako tako radiš.

 

 

Elem, svemu može da se stane na put i za sve ima način, samo je pitanje hoće li neko sa taj dan ustane na levu nogu i tako mu dune. Kao što su sad krenuli sa "odbezima"

I tablicu sa mehanizmom mogu da doskoce samo da hoće. Zato ko hoće da plati neka plati, ko hoće da beži neka ali neka ne piše previše o tome

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Otisla tema u tri lepe hahahaha  :BJB3:

 

Svi smo svesni u kakvom djubretu zivimo i ko je koliko kriv kao i uticaj koji svako od nas ima da se to promeni, ali nema potrebe projektovati pricu tako siroko. Dovoljno je da se zadrzimo na naplatnoj rampi :)   Poenta je bila mozda da se kaze ko bi platio, a ko ne, kao i eventualno misljenje o kazni, ali ipak mi smo svi motociklisti, braca smo na drumu, bar bi trebalo, oko cene su bili i protesti kada su svi organizovano placali kovanicama onomad... Mislim da tim bezanjem za 200 dinara niko nije specijalno ostecen niti je neki nacin borbe sa drzavom, a opet, sigurno kvari sliku o nama na drumu, putu i sl. Kao i ovi sto beze sa pumpi, ne ostete oni drzavu jer nas pljackaju preko akciza, vec mucene tocioce koji manjak dele medju sobom.

Prolazi i ova zima polako, bice manje tenzija na netu, rasprava i sl., cim udje kljuc u bravu :)

Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja