Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio x9 125 ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Livno
  • Motocikl: Piaggio X9 125

Pozdrav svima, novi sam na forumu, vozim Piaggio x9 125 ccm... malo slaba masina za ovu karoseriju al eto.. uglavnom ono solidno je iso al u zadnje vrjeme mi se utromio dosta... dali neko moze dat neki savjet sta da uradio, rastavljo sam ga sve je uredno s masinom, klipovi karike zdrave, ventili dobri usput sam ih oslajfo, nezz sta mu je.. hvala unaprijed

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8942 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pozdrav kolega  :zdravo:

 

Jesi li meri kompresiju motora, ako jesi kolika je? Ako je kompr. dobra, sledeci korak je karburator, ciscenje, stelovanje, mozda zamena pa zatim proveris da ti nije ispucala usisna grana kao i vakum crevo koje je takodje od gume, takodjer vidi crevo izmedju kuc. fil. vazduha i karburatora, mozda falsira vazduh negde.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Livno
  • Motocikl: Piaggio X9 125

Kompersija je dobra mjerio sam kod mehanicara rekao je da je dobra, a usisno grlo sam mjenjao vec 2 puta to mu je mana stalno ispuca bas zato kao sto kazes jer je gumeno... a provjerit cu to ostalo sto si rekao, a jos sam se neceg sjetio, na bloku gdje je izlaz za uspuh tj gdje se kopca grana auspuha malo lufta pusta zvuk pa prdi, mozda i tu gubi jer auspuh je dosta bitan za snagu dali sam u pravu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja