Jump to content

Moto Zajednica

xMOTO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Jel ima neko iskustva sa online prodavnicom www.xmoto.rs ? Na stranu to sto je sajt uzasno organizovan, ima dosta povoljnih stvari, pa me cudi sto do sada niko nista nije komentarisao o kupovini.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Peconi izvini na off-u, a jesi li poranio u pola pet ili nisi još stigo da legneš? ;)

 

 Ispitni rok  :D

 

 

 

Ja sam od njih kupio cizme prosle godine i sve korektno proslo. Doduse rade kataloski pa to sto narucis mora da sacekas nekoliko dana.

 

I ja planiram neke cizme da narucim, pa bolje da proverim pre kupovine. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Gore iskustvo u zivotu nisam imao!

Prvo me je ispalio jednom, pa drugi put, pa se ne javlja na telefon, pa je posle poceo i da me laze. Bice sutra, bice za sedam dana, pa opet za sedam, pa sutra saljem, itd. Digao sam ruke i rekao vise nikad. On se javlja posle mesec dana da se izvini i ponovo pokrene saradnju, na sta sam naivno pristao, misleci da ce se mali srediti, i da je imao neke probleme koji su doveli do toga. Opet se desilo sve isto kao i na pocetku!

Sto se mene licno tice, pre cu prestati da vozim motor nego da moram da kupim deo od njega, Ricarda Sagmaistera.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Gore iskustvo u zivotu nisam imao!

Prvo me je ispalio jednom, pa drugi put, pa se ne javlja na telefon, pa je posle poceo i da me laze. Bice sutra, bice za sedam dana, pa opet za sedam, pa sutra saljem, itd. Digao sam ruke i rekao vise nikad. On se javlja posle mesec dana da se izvini i ponovo pokrene saradnju, na sta sam naivno pristao, misleci da ce se mali srediti, i da je imao neke probleme koji su doveli do toga. Opet se desilo sve isto kao i na pocetku!

Sto se mene licno tice, pre cu prestati da vozim motor nego da moram da kupim deo od njega, Ricarda Sagmaistera.

Ovo je bilo veoma ozbiljno. Mora da postoji objasnjenje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Najgore je kad kupujes opremu koja se tako narucuje. Ti od njega, on od drugog, drugi od treceg. Samo jedan u lancu da zezne, kupac ispasta. Radim u firmi koja funkcionise na takav nacin i desava se da neko u lancu nabavke robe zezne i moras razumeti kupce kad se ljute...

 

Ako covek ponudi normalno objasnjenje, tipa "firma koja uvozi robu je zeznula, dobicete poruceni artikal u najkracem mogucem roku", pa to je ok. Ali ako masti, te ima te nema, te docice, te poslacu... tu nesto smrdi

 

Treba saslusati i drugu stranu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja sam u nekoliko navrata kupio nekoliko stvari, i dok je bio stari sajt-e-prodavnica (ne mogu da se setim kako se zvala pre X Moto), ali su me vozali i lagali prilicno dugo...tako da sam prosledjivao nekoliko poruka neprimerenog tipa preko sajta.

 

Da u pitanju je Richard....

 

Generalno, povoljne su cene, ali je usluga losha..... a imam i jos nekoliko poznanika koji su hteli jaknu i ne znam sta sve da poruce..... na kraju su odustali, zbog neprofesionalnog pristupa zaposlenih u X moto.

 

Nadam se da su sada profesionalniji i bolji nego sto su bili ranije.... steta je da ostanu sa losom uslugom,  imaju dobre cene i saradnju sa dobrim brendovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Porucivao par stvari, ostao bez nekih gratis majica i sl... Za gume su me malo vozali, dobio sam ih dan pred put a porucio 2 nedelje ranije. Fali profesionalizma definitivno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

I mene je slagao za tu poklon majicu.

Poručio sam dosta stvari, cene su dobre, pogotovo sa vip karticom. Ozbiljnosti nedostaje svakako, ali nekad može da prođe i bez previše zapinjanja. Idealno bi bilo kada bi onlajn prodavnica bila dorasla zadatku, pa da i ne mora da se telefonira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Prolom Banja, Beograd
  • Motocikl: Yamaha DT 125, Kawasaki KLE500

Slicno iskustvo imam i ja... prvi put sam nesto vise od mesec dana cekao na deo i tada sam isto ostao bez poklon majice... kasnije narednih par saranji su bile brze...

 

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Evo mog iskustva:

Preko sajta sam narucio stariji model TCX patika po vrlo povoljnoj ceni uz VIP clanstvo. Kad sam video da se nista ne desava posle nekoliko dana od narucivanja, poslao sam mail sa pitanjem kad mogu da ocekujem patike. Posle 15 minuta mi je stigao odgovor da ce biti poslate za tri dana. Tako je i bilo, patike su stigle kad je i receno, ukupno 7 dana nakon porucivanja, uredno spakovane u kutiju, sa katalozima, vip karticom i poklom majicom. Samo sto je umesto starijeg modela, stigao noviji model patika po istoj ceni. Sto se mene tice, ja sam vrlo zadovoljan. :D

 

 

post-3663-0-55384200-1453898798.jpg

 

 

Ono na sta imam primedbu je moja omiljena AKS EXPRESS kurirska sluzba, sa kojom pored vrlo lose komunikacije, prilikom svake isporuke ostanem olaksan za par stotina dinara na kontu konverzacije valute. Desavalo se vec da nesto narucim u evrima, pa me zavrnu po kursu kad platim u dinarima i obrnuto, ili misticno racun promeni valutu. I sad lepo spremim evre, jer kontam da ce naplatiti u evrima posto su cene na sajtu u toj valuti. I ostavim mojima da plate kad dodje kurir, posto ja nisam kod kuce. Kad ono eto kurira sa racunom u dinarima, i racunicom da na te evre treba da se doplati jos 300-400 dinara. Nije to neka para, ali se stalno desava ista situacija, prestalo je da bude slucajnost. Vidim da to rade namerno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Danas napokon otisao do Subotice.... Pre nekoliko dana u potrazi za novim gumama, nazovem Richarda da mi proveri cenu nekih guma kod svojih dobavljaca (imao sam vec jednom pozitivno iskustvo sa narucivanjem guma preko njega). Decko me je nazvao za sat vremena sa ponudom koju nisam mogao odbiti. Porucio sam gume i vec sutradan me je pozvao da mi javi da su stigle i da ce mi ih poslati. Kako sam imao jos nekih obaveza u Subotici, zamolio sam ga da ostavi gume negde sa strane , a da cu ja doci licno po njih. Sve je odradjeno vrhunski i profesionalno. Nazalost nisam imao vremena da ostanem na kafi i da se ispricam o ponudi robe koju prodaje, ali bice prilike....

 

A sto se guma tice.... po ceni najjeftinijih guma (trazio sam maxxis ili mitas), dobio sam metzeller me880 komplet sa unutrasnjim gumama. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(

Ja aktivno trazim koju jaknu da kupim. Gledao sam svasta po netu i s obzirom da vozim najvise po gradu i kada je vruce, razmatram sledece jakne:

 

Alpinestars T-GP Plus R v2 Air

Dainese Air Frame D1 Tex (Ima u e-mass-u, trebalo bi da odem da je pogledam)

Dainese Hydra Flux D-Dry (Nazalost nema nigde ni blizu Srbije)

 

T-GP, koliko vidim, ima da se uzme kod nas samo u XMOTO radnji. Trenutno sam u komunikaciji sa Richardom, pa javljam kako ce da prodje.

 

Da li je neko imao iskustva sa vracanjem robe njima? Proverio sam Alpinestars sizing-guide ali nikad se ne zna, mozda dobijem pogresan broj. Koliko vidim utiske, ne verujem da je tako nesto moguce ali vredi pitati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Hornet 900

Da li neko ima VIP člansku karticu u Xmoto, ko je voljan da pozajmi da preko nje dobijem popust, pošto uopšte nije mali. :) Voleo bih da uzmem rukavice uskoro, pa ako se nađe neko - častim piće!

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 369 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Pitaj telefonom, bez VIP kartice. Samo pojacaj zvucnik.
Ja sam imao samo jako dobra iskustva sa Ricardom. Cesto sam kupovao od njega.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Narucio gume kod njih Anakee 3, kaze momak preko telefona ko iz puske, Imam. Rekoh to je to, koliko para - toliko, rekoh ok, ajd samo molim te jos proveri dot guma, necu nista staro, kaze on ma kod nas ti je svaka guma najstarija 2018. Ponovim, ajd ako moze samo ti proveri godinu, sad nije mi toliko bitno pocetak, sredina, kraj godine, ali rekoh necu nista tipa dot 2015,2016. Covek skoro pa poceo da mi se kune u jos nerodjenu decu, rekoh ok nista, ako je tako uzimam posalji. Posiljka je putovala do Nisa 7 dana. Zove mene kurir, kaze stiglo, dodji da preuzmes, ja kad pogledah imam sta da vidim, jedna guma 2013, druga 2014 godiste. Rece mi momak sto ih isporucuje, da ja nisam video, da bi mi svakako skrenuo paznju (i on bajker valjda). Zahvalim se momku na cimanju sto ih je dovezao (mada mu je to posao), pitam ima li kakvu izjavu da dam, nesto da potpisem, pa da on to lepo vrati. Kaze nema, sve je ostalo moja briga i posalje gume nazad. Inace u poruci koja mi je prethodno stigla, da mi je posiljka prispela je pisalo da mi je gume poslao Sagmajster Gabor. Tako da sto se tice prfesionalizma i poslovnosti, pogotovu direktna i iskrena komunikacija telefonom, daleko su oni jos uvek od toga, a najgore od svega je mozda i to sto salju gume po principu APP (ako prodje - prodje).

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Naručivao svašta, lamele, štitnike guvernala, mx čizme, štitnike za kolena, guvernal...

Ume malo da otegne sa slanjem ali ništa kritično (uglavnom AKS zajebe isporuku). Navikao sam na to i shodno tome se postavljam i organizujem. Komunikacija porukama na fb i telefonom je svaki put bila odlična, brza i tačna.

I dalje ću kupovati tamo jer sam veoma zadovoljan cenama, kvalitetom i izborom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja