Jump to content

Moto Zajednica

xMOTO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Ja danas uzeo gume od Ricarda, lepo smo iskomunicirali, vrlo povoljno, ali sam isao licno posto sam vec isao sluzbeno u Suboticu. Gume sveze iz fabrike, kraj 2019, nemam primedbi za prvi put. Za VIP mi nije nista rekao, ja nisam ni pitao, tako da nemam pojma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
On 28.8.2020. at 23:19, Igor86 je napisao:

Ja danas uzeo gume od Ricarda, lepo smo iskomunicirali, vrlo povoljno, ali sam isao licno posto sam vec isao sluzbeno u Suboticu. Gume sveze iz fabrike, kraj 2019, nemam primedbi za prvi put. Za VIP mi nije nista rekao, ja nisam ni pitao, tako da nemam pojma.

Mislim da ima objasnjenje kod njih na sajtu za tu VIP karticu. Platis je valjda 2500din na godisnjem nivou i onda uz kupovinu imas odredjeni popust

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Nisam obracao paznju prvi put, a posle smo se culi samo, nisam ni ulazio vise na sajt. Dobra je cena bila u svakom slucaju, jos samo da ih zamenim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Kad god moze da se pomogne uvek smo za pomoc..

 

Imao sam par narudzbina kod njih takodje zadovoljan..

 

Sto se kartice Vip tice takodje je imam i voljan sam da pomognem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

Sve pohvale za Xmoto, za Shoei gt air 2 dobio sam 200e nizu cenu nego bilo u Motolendu. Poznajem licno Ričarda.
Kupovao Alpinestar opremu, gume, trenutno u Srbiji najjeftiniji.
Saradnja odlicna, svaka preporuka.
Koliko znaci VIP kartica, trebao bih gume da kupim kao i jos neku jaknu?



Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

Popust moze da se dobije ako se poruci vise artikla.
2,3 kacige - danas porucili 2x shoei gt-air 2
2,3 para gume
Mi kada mozemo tako poručujemo i najvise se isplati, mislim da se cak mozeda dobije i bolji popust nego sa VIP om.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Kakva su iskustva sa zamenom veličine? Uzeo bih Alpinestars jaknu, rukavice, potkapu i čizme, pa kapiram da negde moram omanuti što se veličine tiče. Što se popusta tiče, uzeo bih i VIP karticu, nije mala razlika. Pretpostavljam da ne vredi ići do Subotice da se sve to proba uživo? (zbog lagera, ne znam koliko imaju na stanju stvari).

 

Što se komunikacije tiče, da li mi savetujete da pozovem telefonom broj sa sajta ili da samo ubacim sve u korpu, naručim pa kako stigne? Vidim da su mnogi dobijali popust na više artikala, a ova roba koju gledam je tu negde oko 50-60k, nije baš malo.

Promenio član blackmore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2399 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ne mozes druze ti to nista da probas jer radnja ne postoji. Oni to narucuju sve od negde pa stigne. Na stanju nema nista, vip kartica jedina ako ces vise stvari tokom cele godine kupovati. Drugar odustao od kupovine kod njih a znaju se licno, popizdeo na (ne)organizaciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Uh, dobro da si mi rekao, nisam znao da je takva situacija. Znači ako naručim i ne ubodem veličinu mogu da se slikam...

 

Sreća pa Alpinestars ima u Srbiji svuda jel da... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

Alpinestar ima u Srbiji, ALI njegove cene su 25% nize u odnosu na cene sa zvaničnog sajta Alpinestara, jedino sto ne mozes da probas, ja kupujem, Alpinestar kod njgea, kupiosam Shoei gt 2 320e jeftinije nego.
Komunikacija jr malo teza moras da ihzoves da ih smaras, ne traze pare unapred, isporuka za 7 dana, za vise stvari se dogovaras oko cene.
Uporedi cenuneke jakne kod njega i u Platneru, pa ce ti biti jasno.
Vlasnik platnera mi je priznao da ih "Riki ubi sa cenama"
E da, igume kuoujem kod njega, dunlop road smart III ili pirelli angel GT2...
814d454e04ec1c95577981c9272053ed.jpg

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Hvala na informacijama!

 

Kada kažeš 25% manje cene nego na sajtu, pretpostavljam da misliš kada se kupuje više komada? Recimo ja bih uzeo ove 3 stvari, e sad malo bi mi bio rizik zbog veličine ali šta je tu je:

 

https://www.alpinestars.com/collections/road-gloves/products/sp-2-v2-gloves?variant=31614621057082

https://www.alpinestars.com/products/t-gp-plus-r-v2-air-jacket?variant=31614687805498

https://www.alpinestars.com/products/smx-6-v2-boots?variant=31614606147642

 

Otprilike sam gledao size chart i ne bi trebalo da mogu mnogo da promašim, nadam se.


Nego kad već reče da si gledao GT Air 2, ja sam takođe planirao kupovinu te kacige, pa me zanima da li može da se nabavi određeni dezen koji recimo nije u ponudi na sajtu Xmoto ili samo ono što stoji na sajtu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

ja sam kupio sa ovim dezenom, sto se tice ostalih dezena ne znam ali sam je platio 450e.

 

Kada kažeš 25% manje cene nego na sajtu, pretpostavljam da misliš kada se kupuje više komada? Recimo ja bih uzeo ove 3 stvari, e sad malo bi mi bio rizik zbog veličine ali šta je tu je:

Ovo se odnosi na svaki proizvod posebno.

image.png

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

25% svaki artikal posebno?? Wow, pa to je bukvalno za ne poverovati. Hvala ti puno na informacijama, svakako ću pozvati i raspitati se detaljno. Imam samo još jedno pitanje vezano za Alpinestars generalno: koliko je pouzdan size chart za rukavice/čizme/jakne? Konkretno me zanima da li postoji realna šansa da se pređem prilikom kupovine "na slepo", iako su Alpinestars size chartovi vrlo detaljni.

 

P.S. Kaciga ti je prelepa! Ja sam gledao GT Air 2 Lucky Charms TC-10 i NXR Dystopia.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
Pre 21 sati, blackmore je napisao:

25% svaki artikal posebno?? Wow, pa to je bukvalno za ne poverovati. Hvala ti puno na informacijama, svakako ću pozvati i raspitati se detaljno. Imam samo još jedno pitanje vezano za Alpinestars generalno: koliko je pouzdan size chart za rukavice/čizme/jakne? Konkretno me zanima da li postoji realna šansa da se pređem prilikom kupovine "na slepo", iako su Alpinestars size chartovi vrlo detaljni.

 

P.S. Kaciga ti je prelepa! Ja sam gledao GT Air 2 Lucky Charms TC-10 i NXR Dystopia.

Morao sam samo da pitam kakva je razlika 25% za svaki artikal posebno i 25% na sve artikle zajedno :) 

Promenio član dvlns

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
Pre 2 sati, dvlns je napisao:

Morao sam samo da pitam kakva je razlika 25% za svaki artikal posebno i 25% na sve artikle zajedno :) 

Pa razlika je što sam mislio da je to popust na količinu, tj. kada se kupuje više artikala, a da za pojedinačne artikle ne važi popust, možda sam se loše izrazio :) Uglavnom, bitno je da smo razjasnili :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Vyksa, Rusija
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 (Nastya)

Pozdrav svima. Imam problem, ne mogu u Rusiji naći visoko staklo (turističko nekih 7-9 cm vise originala) za Multistradu 2012 godine. Nalazim samo za novija godišta, a govore mi da to ne bi meni pasalo.

Došao sam na ideju da naručim sa nekog dućana bliže kući ili EU sa dostavom na moj racun do Rusije.

Možete preporučiti dućan gdje bih mogao pogledati?


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Porucio pre 10ak dana neku opremu, stigla juce, doduse ne sve ali kazu bice i ostalo do kraja nedelje.
Komunikacija korektna, cene povoljnije nego preko (Italija, Nemacka), sve u svemu pozitivno iskustvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Loše iskustvo.

Poručila pre mesec dana pantalone, dres, kacigu i naocare. 

Dres mi nije stigao, uračunali su ga u cenu, kacigu poslali drugačiju. 

Za dres mi svake nedelje pričaju da će biti poslat do kraja nedelje. 

Na poslednju poruku da mi vrate novac od dresa ako nemaju da pošalju sam dobila seen. :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja