Jump to content

Moto Zajednica

Louise akcija auspusi pomoc !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Pozdrav,

Vec duze vreme gledam da kupim drugi auspuh za Suzuki gs 500. Naso sam kod race sa ade za 80-90e moze da mi napravi i danas listam popuste na louis sajtu i naletim na auspuhe. Postavicu link da mozete da vidite o kojim modelima se radi i ako moze neko da mi pomogne,da me savetuje,dal bi moglo to na gs-a da se stavi. P.s nadam se da linkom ne krsim pravila foruma.

https://www.louis.eu/artikel/exhaust-system-seconds-reduced-by-up-to-30prozent/50032712?list=136977275

Zanima me ovaj Mivv,Storm,Shark i hurric. Da li neko mozda ima takav auspuh na motoru ? Ja zelim da dobijem sto je vise moguce na dubini zvuka jer je fabricki veoma tih. E sad ne znam da li bi postigo to ovim auspusima koje sam naveo,i koji bi bio najbolji od njih. 

Ako neko ima iskustva sa ovim auspusima ili se razume,voleo bih da mi pomogne,jer mislim da je cena odlicna,takodje hocu jos nesto da narucim pa sve u jedno da upakujem.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Druze moram da te razocaram, ali ne gledas sajt pravilno, moras da popunis one podatke sa strane gde pise:
Koji motor, koja kubikaza, koji model, i tek onda ce ti se prikazati dostupnost, cena i SIFRA za proizvod.
Ja bih ti toplo preporucio da uzmes auspuh iz Ade kod Roberta, i jos bolje bi bilo da odes kod njega, da ti covek lepo montira auspuh, da uradi prikljucak, slip on, posto na GS-u mora da se sece jer je fabricki izduvni sistem iz jednog komada, covek je jako pedantan, perfekcionista, bices zadovoljan, ja sam prezadovoljan kako je lepo meni uradio.
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa dobices dublji zvuk sigurno sa nekim od ovih.. mada su i auspusi iz Ade super,ja sam vozio neki Dragon na Er5 i imao je vrhunski zvuk..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Не знам да ли сте приметили, али нису сви ауспуси по 50е.

 

Кад изаберете модел ауспуха који вам се свиђа, онда вам се та цена аутоматски повећа и покаже праву.

 

Р.Ѕ предухитрио ме biker-boy док сам писао

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Druze moram da te razocaram, ali ne gledas sajt pravilno, moras da popunis one podatke sa strane gde pise:

Koji motor, koja kubikaza, koji model, i tek onda ce ti se prikazati dostupnost, cena i SIFRA za proizvod.

Ja bih ti toplo preporucio da uzmes auspuh iz Ade kod Roberta, i jos bolje bi bilo da odes kod njega, da ti covek lepo montira auspuh, da uradi prikljucak, slip on, posto na GS-u mora da se sece jer je fabricki izduvni sistem iz jednog komada, covek je jako pedantan, perfekcionista, bices zadovoljan, ja sam prezadovoljan kako je lepo meni uradio.

 

Cekaj,zbunio si me sad. Znaci ova cena ne vazi ili sta ? kakve veze ima dal ukucam sa desne strane motor ima samo od 600cc pa na gore i to gsxr,msm ne kapiram koja je fora sa tim.

Problem je sto sam ja udaljen skoro 400km od njega i ne mogu nikako da dodjem da mi namontira.

Ova ponuda mi veoma primamljiva,a i malo cudno,pa sam zato pitao. JEr je to stvarno ta cena ? 

Koliko ovde pise ovi auspusi su montirani jedanput,neki su i zagrebani.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

fora je u tome sto ti sajt pokazuje da ima auspuh samo za odredjeni model, GSXR600 recimo,  mada, mogao bi ti staviti i auspuh za GSXR na GS, ali fazon je to to nije 50eur, vec mnoogo vise kao sto sam vidis.
Meni je Robert radio nov auspuh, po uzoru na Yoshimuru rs3, i cena je bila 100eur, sa montazom i db killer-om

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

fora je u tome sto ti sajt pokazuje da ima auspuh samo za odredjeni model, GSXR600 recimo,  mada, mogao bi ti staviti i auspuh za GSXR na GS, ali fazon je to to nije 50eur, vec mnoogo vise kao sto sam vidis.

Meni je Robert radio nov auspuh, po uzoru na Yoshimuru rs3, i cena je bila 100eur, sa montazom i db killer-om

Da vidim ali opet mislim da ima neka fora sa ovim da su ovo korisceni pa je manja cena,nemam pojma. Jer ima mozda neko otvoren nalog tamo da im posalje poruku cisto informativno dal cena vazi za sve modele.

P.s cuo sam da Roberta dosta hvale,cuo sam se ja sa njim,napravio bi mi on i granu i sve isto bi ispalo oko 100e,samo sto bi trebao da mu saljem ceo moj auspuh kad isecem da po njemu odradi cevku,da napravi luk,ali naleteh na ovo,pa reko da pitam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

 49 Eura je najniza cena za auspuh. Lepo pise "from 49E" To ti je u ovom slucaju auspuh za Gileru Stalker 50. Ono sta bi tebi eventualno odgovaralo je od 150 pa na skuplje. I opet da budzis jer nema za tvoj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Ja uskoro rasklapam moju makinu da je sredjujem, pa sam igrom sluchaja bash skoro imao i poshiroku prepisku preko maila sa Robertom iz Ade. ja sam blizu, i verovatno cju odvesti motor kad zavrshim sve shto sam naumio, ali mi je u jednom mailu dok josh nisam spomenuo odakle sam, rekao da ili dodjem lichno, ili ako ne mogu, spakujem ceo auspuh sa sve granama, i poshaljem mu, on cje da iseche, sredi spojnicu, namontira novi, ispolira sve ovo shto sam mu poslao, znachi i grane, i moj fabrichniki sredi tako da uvek i njega mogu da vratim ako recimo prodajem motor a hocju da zadrzim njegov auspuh. takodje (ovo mi je potpuni respekt) napisao mi i ovo "Kurir sluzbom ili Post ekspresom ako posaljite za dva ili tri dana najkasnije uradim i vratim Vam i ako Vam ne svidja, mozete mi vratiti i otkupim nazad auspuh."...

 

suma sumarum, za auspuh koji se meni na oko svideo, prepravku starog, Preradu fabrichke grane i fabrichkog auspuha da moze da se montira nazad i poliranje rekao mi 12000 din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Uradi kod Roberta,covek je perfekcionista oko jednog milimetra koji obican covek ni ne vidi on potrosi sat vremena i to u njegovom stanju koje samo on zna kako je.Kod mene je uradio celu granu da bi ako mi padne na pamet nekad vratio fabricki auspuh,dzabe ja pricao da nikad necu vratiti fabricki,ali nema sanse da ga ubedim.Tek kad on bude zadovoljan sa sopstvenim radom onda je gotovo-tebi ne vredi da pricas da je odlicno i da ne treba nista vise on uvek vidi jos nesto.Pri tom se toliko razume u sam koncept i konstrukciju vecine motora da je to neverovatno.Da mu se nije desila ta nesreca mislim da bi do sad imao fabriku koja se ne bi postidela ni akrapovica.Evo ti i jedna slika.

image.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja