Jump to content

Moto Zajednica

BMW K1600GTL Exlusive

Recommended Posts

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Preksinoc sam se vratio na Zemlju sa svemirske stanice, verujte mi ko nije to probao zaista je puno propustio, ceo put je extra od neopisive G sile prilikom poletanja rakete, preko boravka u ss do povratka na zemlju... Pogled na nasu planetu...otvara nove horizonte...zao mi je sto sam zaboravio fotoaparat kod kuce na zemlji pa nemam slika...

 

Elem sto se tice BMW jel to na 4 slici mu curi neko ulje? :jee:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Preksinoc sam se vratio na Zemlju sa svemirske stanice, verujte mi ko nije to probao zaista je puno propustio, ceo put je extra od neopisive G sile prilikom poletanja rakete, preko boravka u ss do povratka na zemlju... Pogled na nasu planetu...otvara nove horizonte...zao mi je sto sam zaboravio fotoaparat kod kuce na zemlji pa nemam slika...

 

Elem sto se tice BMW jel to na 4 slici mu curi neko ulje? :jee:

Ma to mu curi voda od klime :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Drugari,prvo sve najlepše u Novoj godini i puno sigurnih kilometara .Slike su odlične kao i K1600 koji je priča za sebe kao krstarica ali baš u pravom smislu reči,sa svim svojim prednostima i naravno manama ali ko voli takav motor njemu ovo drugo ne smeta .Na mane ne mislim neke kvarove i slično već prvensveno njegovu težinu i gabarite sve ostalo što se tiče motora je vrh nema dalje.E sad da li kaplje kondenzat klime,ulje iz motora menjača to je druga tema.Samo znam da bi mnogi sa foruma voleli ovako nešto u garaži pa ne čude pomalo čudni komentari.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Kao na takmičenjima za najbolje vino. Od 200 vrsti vina " komisija " kaže najbolje je 147. Da je neka druga komisija ili druga debljina koverte bilo bi i neko drugo vino. O ukusima se ne raspravlja kao i o količini novca koje svako od nas može da odvoji za kupovinu motocikla. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

.Samo znam da bi mnogi sa foruma voleli ovako nešto u garaži pa ne čude pomalo čudni komentari.

Ja mislim da kometari nisu cudni, i zao mi je kolega sto mislis da na forumu ima toliko zavidnih ljudi a sad spamuju temu coveku, predpostavljam da iz licnog iskustva...

 

Kometari su takvi kakva je i tema...ne znam o kakvim prednostima i manama pricas? Sve sto o ovom motoru znamo od autora teme je:

 

"kolege,

Ko ovo nije probao puno je propustio

Ovakav uzitak po putevima Evrope je ne opisiv..."

 

Evo ja nisam probao i sad idem da se ubijem....

 

Tacno sam znao da ce se stvoriti slika da zavidimo... Ako napisem da iz teme izbija nadmenost i ego bice da zavidim...Mozda gresim, mozda kolega nije do silnog uzbudjenja zbog BMW-a nasao prave reci, ali sad tokom zimskih dana kad splasne uzbudjenje, nadamo se da ce predstaviti motor na pravi nacin...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Drugari,prvo sve najlepše u Novoj godini i puno sigurnih kilometara .Slike su odlične kao i K1600 koji je priča za sebe kao krstarica ali baš u pravom smislu reči,sa svim svojim prednostima i naravno manama ali ko voli takav motor njemu ovo drugo ne smeta .Na mane ne mislim neke kvarove i slično već prvensveno njegovu težinu i gabarite sve ostalo što se tiče motora je vrh nema dalje.E sad da li kaplje kondenzat klime,ulje iz motora menjača to je druga tema.Samo znam da bi mnogi sa foruma voleli ovako nešto u garaži pa ne čude pomalo čudni komentari.

Vaistinu! Svaka ti je na mestu!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Svajcarska
  • Motocikl: Bmw k1600 gtl exlusive

Drugari nema razloga o prepirkama,decko je samo hteo da kaze da je uzivanje a isto se slozio da je tezak i ogroman tako da mora dobro da se gleda gde parkirati jer nema rikverc!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ja sam čuo, da kad kupiš ovaj motor, BMW uz njega poklanja i jednu Yamahu MT07 da se nađe vlasniku za zajebanciju. Takođe sam čuo da imaju posebnu helikoptersku jedinicu za područje Evrope i Severne Amerike (uključujući i Kanadu), da mogu, kada vlasniku ispadne motor na parkingu, da se stvore na bilo kojoj tački za pola sata i podignu helikopterom motor (koriste specijalnu BMW užad sa specijalnim nastavcima fabrički prilagođenim za kačenje na original BMW nosače za prtljag a piloti prolaze specijalnu obuku). E sad, ako vlasnik kupi original BMW kacigu i moto odelo, onda je ova usluga helikopterske jedinice potpuno besplatna u prvih godinu dana od dana kupovine novog motocikla, a nakon toga plaća se samo 400 EUR godišnje.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ja sam čuo, da kad kupiš ovaj motor, BMW uz njega poklanja i jednu Yamahu MT07 da se nađe vlasniku za zajebanciju. Takođe sam čuo da imaju posebnu helikoptersku jedinicu za područje Evrope i Severne Amerike (uključujući i Kanadu), da mogu, kada vlasniku ispadne motor na parkingu, da se stvore na bilo kojoj tački za pola sata i podignu helikopterom motor (koriste specijalnu BMW užad sa specijalnim nastavcima fabrički prilagođenim za kačenje na original BMW nosače za prtljag a piloti prolaze specijalnu obuku). E sad, ako vlasnik kupi original BMW kacigu i moto odelo, onda je ova usluga helikopterske jedinice potpuno besplatna u prvih godinu dana od dana kupovine novog motocikla, a nakon toga plaća se samo 400 EUR godišnje.

:lol: koji si ti ludak :lol:
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja