Jump to content

Moto Zajednica

kupujem enduro ili supermoto

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

kupio bih enduro ili supermoto........ako ima ispod 900 e za sada...samo najpovoljnije ponude molim....krizaaaaa......

 

Pa jel imaš još neki kriterijum sem da je ispod 900 evra??? :P:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha xt600e

e moj meteorolog.....ja sam vozio full cross-eve jos kad ti nisi bio ni rodjen....daleke 1988...1989....a klx je ipak samo hard enduro...vise konja od njega imaju krosevi cvaje od samo 250ccm....to je pravi adrenalin......a kriterijum....nema smisla postavljati velike uslove za malu lovu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha xt600e

ej ras,zvao sam decka sto prodaje teneru....stvarno mislim da je dobar motor.....al mislim da popricekam da mimozda naleti neki xt,....volim lakse motore bez oklopa....gotivnije za teren,znas....da vise vuce na full cross

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

e moj meteorolog.....ja sam vozio full cross-eve jos kad ti nisi bio ni rodjen....daleke 1988...1989....a klx je ipak samo hard enduro...vise konja od njega imaju krosevi cvaje od samo 250ccm....to je pravi adrenalin......a kriterijum....nema smisla postavljati velike uslove za malu lovu

 

Heh, kontam...

Samo sam se nasalio :takoje:

Jedino sto si malo kontradiktoran, hoces kineza, a oni su daleko slabiji od klx-a, barem ovi nasi sa 15 i 18 konja...

Elem, dobro, sad su u igri xt i tenera :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Nema na čemu, vidim da tražiš nešto jeftinije, a znam za ovu teneru sa oglasa pa rekoh da predložim. Da se razumemo, ne poznajem ni prodavca niti motor, samo reko' da skrenem pažnju ako si prevideo ...

 

Još nešto,  KLX650C koji i sam vozim ne bih baš svrstavao u hard enduro. Ona R varijanta je već druga priča ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

e moj meteorolog.....ja sam vozio full cross-eve jos kad ti nisi bio ni rodjen....daleke 1988...1989....a klx je ipak samo hard enduro...vise konja od njega imaju krosevi cvaje od samo 250ccm....to je pravi adrenalin......a kriterijum....nema smisla postavljati velike uslove za malu lovu

 

 

Hehe...vecita dilema koji motor uzeti za amatersku off road voznju,da li full cros ili enduru,da li noviji motor da li stariji....

 

Endurace su dosta teske,neko nejak se tesko bori sa njima,ne moze da se skace sa njima i nesto preterano ludira.....ali zato ima dosta prednosti,pre svega sto su to velike 4taktne masine koje su dosta trajne,i kad se pogodi dobar agregat,nema sta da se pipa nista dugo vremena....mala potrosnja...jednostavno voznja za malo para...

 

 

Full crosevi su uglavnom cvaje,lagane,moze da se ludira kako hoces,idu lepo....ali opet ogromna potrosnja goriva,stalno im nesto fali,ko se vozi dosta ne moze da se namenja klipova i klipnjaca.....nemaju ventilatore na hladnjacima pa se pregrevaju po sumi...

 

 

Ja sam dugo razmisljao sta je bolje i nisam mogao da odllucim,pa sam kupio i enduru i kros,klr 650 i kx 125....pa sad kombinujem sta da vozim u zavisnosti od terena,temperature i raspolozenja.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Vozali se dosta puta zajedno po kojekakvim stazama, super je tenera, nema sta da brines. Imas dosta slika u Fruska Gora za pocetnike temi.

 

 

Poznajem ja Painkiller-a. Ako je tako rekao, tako jeste. Znači, za stanje Tenere ne brini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja