Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung gtr 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Piaggio liberty

Zanimaju me karakteristike Hyosung gtr 125-ce,da li je pouzdan,mislim vredi li sta?Znam da nije neka zvucna marka,ali gledao sam simke na jutjubu i on ide lepo,a nije mu los ni zvuk....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zenica
  • Motocikl: Malaguti

Da si pito za husqvarna mogo bi ti nes rec oko njeg :P (jest da je nevezano hahahha ) Ja nebi uzo myb nikad crossa,sportaka ili neku drugu 125icu sa zracnim hladenjem sem choppera vece kubikaze,to mi je nekako nesigurno imo sam skuter 70ccm i cesto sam ga pregrijavao.Jebeno ruzan osjecaj je cekanje dok se ohladi i kurblanje dok je dosta zagrijan..Najbolje ti je da odes probac motor odvezes nekom majstoru ili povedes nekog ko se razumije oko toga bolje njemu dat nesto kesa nego da poslije se hvatas za glavu..Ne znam je li ti moj odg sta pomogo.jbg  LP !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Piaggio liberty

Da si pito za husqvarna mogo bi ti nes rec oko njeg :P (jest da je nevezano hahahha ) Ja nebi uzo myb nikad crossa,sportaka ili neku drugu 125icu sa zracnim hladenjem sem choppera vece kubikaze,to mi je nekako nesigurno imo sam skuter 70ccm i cesto sam ga pregrijavao.Jebeno ruzan osjecaj je cekanje dok se ohladi i kurblanje dok je dosta zagrijan..Najbolje ti je da odes probac motor odvezes nekom majstoru ili povedes nekog ko se razumije oko toga bolje njemu dat nesto kesa nego da poslije se hvatas za glavu..Ne znam je li ti moj odg sta pomogo.jbg  LP !

Nisam je definitivno resio da ga uzmem :)  samo sam pitao,posto mi se svidja na izgled ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Lep je to motor, nije kinez vec korejanac (nemam nista protiv kineza samo da se zna) :). Kada sam kupovao svoj prvi motor, on mi je bio uzi izbor, doduse onaj od 250cc kao sto ga prodaje kolega Bokilic. Isao sam, probao i video dva modela, i mogu ti preneti samo pozitivne utiske. Cini mi se da je neki kolega dosta obisao po Srbiji i okolini sa 250cc cometom, i da je bila tema ili sam to video negde drugde. U svakom slucaju, jako interesantan motorcic, samo raspitaj se kod nekoga ko ga ima ili kod nekog majstora kao sto kolega Sashac kaze za mrezu delova. Pozz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Piaggio liberty

Ok,hvala...meni se on svidja,ali videcu jos,treba da kupim neki od 125 samo nzm koji,pa tako sad se malo raspitujem....Koje su sad 125-tice najbolje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

To pitanje nije na mestu, tj. nemas najbolje 125-ice. Svaki motor i model ima svoje prednosti i mane, pogledas npr sprint pulsera kineza kog mozes za male pare da kupis i da se vozas, ali ima svojih mana. Isto tako mozes da kupis Hondu Varadero 125 (koju sam ja vozio) i da budes prezadovoljan. Sve zavisi za sta ti treba i koliko si spreman da izdvojis love Procesljaj malo po forumu imas milon podtema gde mozes mnogo korisnih stvari procitati i saznati (kao ja kada sam prvi motor kupovao).. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja