Jump to content

Moto Zajednica

MZ kilometar sat

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Gledao danas na you tube Djenku kako vozi MZ i video ugradjen km sat od bicikla.Jako dobra stvar i mnogo mi se svidja.E sad...pitanje je: kako ugraditi kada je precnik tocka manji nego kod bicikla pa nemozes da ga podesis ...mislim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Kilometar sat za bicikle je univerzalan u smislu da možeš da podešavaš na njemu za koju je veličinu točka. 

Ja sam klincima stavio iste mjerače na bicikle a točkovi su na jednom 12'' a na drugom 20''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Obzirom na obzir posto su uveli nultu toleranciju na brzinu ja stavio brzinomer cateye 8 .Jeste da se ne vidi nocu ali je /bar meni/ super stvar.pozz U uputstvu ima kako se steluje u odosu na obim tocka.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 3/23/2016 at 8:48 AM, john314 said:

Obzirom na obzir posto su uveli nultu toleranciju na brzinu ja stavio brzinomer cateye 8 .Jeste da se ne vidi nocu ali je /bar meni/ super stvar.pozz U uputstvu ima kako se steluje u odosu na obim tocka.pozz

Postavi se jedna LED sa jednom baterijicom, i problem nocne vidljivosti je resen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Kada kupis satic dobijes i uputstvo za stelovanje. Imas tabelu,nadjes koji parametar treba da uneses i to je to. Ja imam neki mali Sigma. Dobro radi,ali nema osvetljenje pa je nocu neupotrebljiv. Ali onda ukljucim aplikaciju na telefonu pa tu pratim brzinu. Mada, moze i neka diodica da se stavi pa je i taj problem rešiv. ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja