Jump to content

Moto Zajednica

Microsoft Lumia 535 crna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Imam Lumiu DS. Odlični telefoni, naročito za posao fantastični.

 

Jako korektna cena za nov 535.

 

Koga boli uvo koliko će koštati telefon kada se izgustira (posle 2 godine) kada je koštao 90 evra nov. Realno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

@goshy

hvala kolega i ja nosim lumiu trenutno 640 LTE, na windowsu sam od lumie 520 i ne vracam se na bagdroid :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Imam ja, prestao da je koristim. Baterija super drzi dva dana bez problema, telefon je spor ali radi posao. Razlog iz kog sam prestao da koristim ovaj telefon i vratio se na stari android je ekran. Touch radi pa ne radi, stisnem jedno on primi drugo i tako u krug. Takodje, na suncu se ne vidi nista. Nakon par meseci nerviranja ostavio sam ga u orman i izvadio android.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Imam ja, prestao da je koristim. Baterija super drzi dva dana bez problema, telefon je spor ali radi posao. Razlog iz kog sam prestao da koristim ovaj telefon i vratio se na stari android je ekran. Touch radi pa ne radi, stisnem jedno on primi drugo i tako u krug. Takodje, na suncu se ne vidi nista. Nakon par meseci nerviranja ostavio sam ga u orman i izvadio android.

testirao sam ga malo, nema problem sa touch-om radi normalno, gledao sam po forumima, kako se kome zalomi, nekom radi extra, neko ima problem, al najvise ih je bilo u pocetku kad se pojavio. Ko je iz Bg-a nikakav problem da se testira fon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

To ne zavisi od OS-a vec od konkretne izvedbe telefona.

Nisam ni rekao da zavisi, mada ne možeš reci da ne zavisi jer je driver za touch drugi, već me mrzelo da pišem HTC one x nego ga zovem android.

 

I ti si stilgar u pravu, kolega ima 535 njemu malo bolje radi touch ali je i dalje trapav. To im nije toliko defekt koliko je fabricka izvedba. U svakom slučaju, za te novce može nekome da posluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja