Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2015

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

VukiTA hvala za pohvale na rad redara :), veruj da nam nije prvi put da koordiniramo i usmeravamo toliki broj ljudi. Ispred Skupštine oko 11h je bilo nešto što se zove "organizovani haos" :takoje: na prvi pogled ali tačno se znalo gde ćemo parkirati i usmeriti tolike motore i ljude, radio stanice su tu nezamenljive :) .Za čas, posle slikanja, oformismo kolonu i slika koja se odmah videla niz Kneza Miloša sa ogromnom kolonom u savršenom dvoredu - to je ono što su Redari vežbali i dogovarali ;)

 

Uglavnom, sa stanovišta Organizacije prošlo je odlično, sa jednim malim incidentom bez posledica, sa odličnim ponačanjem učesnika u organizovanoj koloni, odličnim ozvučenjem i muzičarima :care: , opuštanjem i smehom u restoranu...

 

Hvala svim učesnicima na odličnoj akciji, obećavam, Bože zdravlja, sledeće godine još bolje i još lepše druženje. :sampion: :sampion: :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Prvo svaka cast organizatorima i pomocnicima koji su nam ovo omogucili. Naravno svaka cast i nama :)   Cujem komentare ljudi ne vezanih za nas ,samo reci hvale. Juce keva moja ulazi u Lily apoteku pored starog dvora ,ova zena na kasi prica ne znam sta je ovo neka guzva strajkuju sad i ovi sa motorima :)   Keva joj objasni i ova se sva raznezi i kaze joj najezila sam se ,dodje mi da zaplacem :) Uzgred da li neko zna ime benda koji je svirao u domu?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Svaka cast organizatorima i ucesnicima jucerasnje humanitarne akcije!!! :takoje:  :care: Narocito me prijatno iznenadila tema razgovora izmedju Deda Mrazova na motorima. Uglavnom se pricalo o sticenicima ustanove koju smo posetili i njihovim problemima. Dogadjaj pun emocija i pozitivne energije. Bravo LJUDINE!  :) Vidimo se i sledece godine. Srecna svima 2016! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Prvi put učestvovao i nemam reči da opišem koliko je lepo biti deo ovoga. 

 

Celokupna akcija je sjajna, počev od okupljanja, kolone, ljudi koji nas gledaju i smeju se, snimaju, mašu, trube, do dečice u Sremčici i njihove sreće i osmeha.

 

Svaka čast za organizaciju, sve je delovalo toliko lako i jednostavno, iako je u pitanju bilo 400 vozila, policija, hitna, kilometarska kolona, svirka, nabavka, paketići itd.

 

Takođe, želeo bih da se zahvalim i ljudima koji su slikali i snimali sve ovo, na cimanju i organizaciji, obradi i postavljanju slika. Zbog vas ove momente možemo da podelimo sa drugim ljudima, pa da im i slikom prenesemo utiske i atmosferu čiji smo deo bili.

 

SVAKA ČAST ! ! !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Beograd-Banjica
  • Motocikl: GSX600F

Samo mogu da pohvalim sve koji su ucestvovali u akciji  :takoje: organizovana kolona,puno osmeha i zagrljaja ...neprocenjivo :) sledece godine opet samo da nas bude jos vise   :hack:

Da li neko ima snimak one devojcice sto je u domu zavrtala u blokadu :D ?.. njen osmeh i srecu, ne mogu da vam opisem :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ljudine svaka čast! Uplatio sam donaciju ali jbg nisam stigao da dođem. Prelepa akcija! Prelepe slike! Prejaki utisci!

 

 

Sta reci? Fenomenalno! Steta, stvarno nisam mogao da dodjem!!! :gaa:

 

Ocekujemo vas sledece godine.....prvo za Uskrs, a posle i ponovo za Dedamrazijadu, kao i sve druge koji nisu mogli da dodju ove godine. :jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Nisam upoznat pa da pitam..... Nose li se fotke ljudima u dom? Tipa iradi se 50ak komada 10x15 i oni ih tamo okače na pano i sl. Kontam da bi ih to baš usrećilo. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda VFR800

Realizovana je jos jedna uspesna akcija...cestitke svima!

 

Zeleli smo da na ovogodisnjoj akciji uvrstimo nesto novo, tako da sam u dogovoru sa klubom, mesto redarske sluzbe zamenio instrumentom (bubnjevima) i sa svojim prijateljima koji su se takodje rado odazvali pozivu, svirali i uveseljavali decu a i vas.

Nadamo se da smo u tome i uspeli  ;)

Dva sata pre nego sto su motori zagrmeli u dvoristu doma, dok smo montirali i podesavali opremu imali smo priliku da se zabavljamo i jos bolje upoznamo sa decom. Bilo je to lepo druzenje.

 

Do sledece akcije, veliki pozdrav!

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Realizovana je jos jedna uspesna akcija...cestitke svima!

 

Zeleli smo da na ovogodisnjoj akciji uvrstimo nesto novo, tako da sam u dogovoru sa klubom, mesto redarske sluzbe zamenio instrumentom (bubnjevima) i sa svojim prijateljima koji su se takodje rado odazvali pozivu, svirali i uveseljavali decu a i vas.

Nadamo se da smo u tome i uspeli  ;)

Dva sata pre nego sto su motori zagrmeli u dvoristu doma, dok smo montirali i podesavali opremu imali smo priliku da se zabavljamo i jos bolje upoznamo sa decom. Bilo je to lepo druzenje.

 

Do sledece akcije, veliki pozdrav!

Bili ste ODLIČNI!!!!!  :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Jos jednom mi je puno srce sto sam bila deo ove akcije :jee1:     Ovo je jos jedan dokaz sta sve moze da se desi kada se ljudi sloze i imaju cilj :sampion:  Mnogo nasmejanih lica, drugara,  lepo vreme i najvaznije sreca dece iz doma ma sveeeeeeeeeeeeeeee  :)  DRUGARI USPELI SMOOOOOO  :na_glavi: divno divno divno divno divnooooooo  :care:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Realizovana je jos jedna uspesna akcija...cestitke svima!

 

Zeleli smo da na ovogodisnjoj akciji uvrstimo nesto novo, tako da sam u dogovoru sa klubom, mesto redarske sluzbe zamenio instrumentom (bubnjevima) i sa svojim prijateljima koji su se takodje rado odazvali pozivu, svirali i uveseljavali decu a i vas.

Nadamo se da smo u tome i uspeli  ;)

Dva sata pre nego sto su motori zagrmeli u dvoristu doma, dok smo montirali i podesavali opremu imali smo priliku da se zabavljamo i jos bolje upoznamo sa decom. Bilo je to lepo druzenje.

 

Do sledece akcije, veliki pozdrav!

 

Ivice, svaka cast celom bendu.... pored odlicne svirke, bili ste i odlicno pripremljeni na uslove u domu.....bilo je zadovoljstvo slusati vas i gledati  :takoje:  :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Kao i svake godine, posle ovakve akcije koja je puna emocija vratim se kuci jaci, oplemenjeniji i bogatiji. Svaka Vam cast, ponosno je biti deo ovakve zajednice.

 

Nemam nesto slika al sam zato preuzeo sa jednog odeljka MSC-a par slicica

 

Deo MSC ekipe

75pkG.jpg

 

6bZB.jpg

 

alOC.jpg

 

1Spu.jpg

 

Nas serif Alexanto zna tacnu kilometrazu Beograd - Zabalj

82sKC.jpg

 

Veoma mi je drago sto sam upoznao Gospodju Milku i sto sam dobio jedan veoooooommmaa  poseban i drag poklon upravo iz razloga sto se zna odakle dolazi, zato je dobio posebno mesto, tamo gde niko ne prilazi 

yHmJ.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

@ Edge

 

Svirka je bila vrhunska, svaka vam čast!

 

@  Fanky

 

Čestitam još jednom, zaslužio si!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja