Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2015

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Žurka mora da bude pod obavezno. :)

uvek bude luda žurka. Sarkazam.

 

nadam se da će se poraditi na tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Razumeo sam.

 

Ako bude mogućnosti razgovaraćemo i o "osveženju" koncepta žurke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nije još ništa određeno ali se za sada rukovodimo poslednjim vikendom u godini. Na izbor konačnog datuma utiču i razni državni organi koji izdaju sve potrebne dozvole.

 

Čim budemo znali sve i sa sigurnošću, otvarićemo temu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Danas smo bili u Sremčici.

 

Dogovorili smo manifestaciju za 24.12. ali to nažalost ne znači da je datum konačan jer je potrebno obezbediti mnogo odobrenja.

 

Zavisimo i od datuma ostalih manifestacija u prednovogodišnjem terminu koje su pod pokroviteljstvom bilo koje zvanične državne ustanove.

 

Zvanično, biće sve u temi koju ćemo otvoriti povodom predstojeće Deda Mraz akcije 2017.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Danas smo bili u Sremčici.

 

Dogovorili smo manifestaciju za 24.12. ali to nažalost ne znači da je datum konačan jer je potrebno obezbediti mnogo odobrenja.

 

Zavisimo i od datuma ostalih manifestacija u prednovogodišnjem terminu koje su pod pokroviteljstvom bilo koje zvanične državne ustanove.

 

Zvanično, biće sve u temi koju ćemo otvoriti povodom predstojeće Deda Mraz akcije 2017.

+

Moram ovako, nemam drugi nacin da ti dam plus

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Imali smo veliku želju da unesemo dosta novina ali su nam rekli u Sremčici da deca ne isprate promene na isti način kao i mi, da cele godine čekaju ono na šta su naučili i da promenama rizikujemo da izazovemo razočarenje. To nas onda i nije stavilo pred neki izbor, treba da im pružimo ono što žele i na šta su navikli tako da ambicija mora da otpadne.

 

U načelu, treba da ostane sve kao što je bilo uz izmene samo onih stvari za koje postoji bolje rešenje uz jako opravdanje da zaista treba da se menjaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

O tome kakav će biti sadržaj žurke još nije razgovarano, nije bilo prilike da se iznese bilo kakav predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

O tome kakav će biti sadržaj žurke još nije razgovarano, nije bilo prilike da se iznese bilo kakav predlog.

da ne bude, ovaj mrle samo nešto kenja, da pojasnim malo:

 

uvek sa radošću odlazim na žurke, uvek sretnem gomilu poznatih ljudi, uvek se upozna još neko nov, sa osmehom napustim žurku, ali kocept humanitarna moto žurka i dosadašnji izbor mesta, muzike ...su uglavnom promašaji.

Lutrija, sponzori, ekipa... to je za veliki +.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sumnjam da postoji drugačiji način da se stvari poprave ako se ne kaže šta bi moglo da bude bolje. Nema tu mesta za povređenu sujetu, cilj je da nam bude što bolje i predložiću, ako ima mogućnosti, da se zameni lokal i muzički izbor. Ako to bude moglo siguran sam da će biti urađeno a ako ne uradiće se prvom narednom prilikom kada bude bilo moguće.

 

Ono što znam je da je bio neki izbor lokala i da su ljudi iz Ogranizacije te lokale obilazili, razgovarali sa menadžerima, kalkulisali i upoređivali... I odabrali ovaj u kome smo bili. Problem bi bio daleko manji da se niko time nije bavio pa da smo završili u prvom lokalu koji nam se našao jer bi se sada izabralo nešto drugo. Nažalost odabir je bio temeljan što ukazuje na neke druge ograničavajuće faktore koji mi sada nisu poznati.

 

Pokrenućemo priču promene lokala i odabira muzike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 559 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Evo konkretno moje razmišljanje:

Prikupljanje donacija i druženje je poenta žurke, pa mi u principu ne smeta prostor, jedino da pića ima dovoljno.

Super kada je neki dobar klub, jer onda mogu nagovorim i društvo koje ne interesuje moto priča da dođu i popiju piće i kupe neki loz, ostave neki dinar u dobrotvorne svrhe...

Lutrija je uvek super, obradovao sam se i za majcu i za set nalepnica koje sam dobio :) a bogami bude i ozbiljnih poklona, svaka čast svima koji se odazovu za sponzorstvo.

Možda da se organizuje i mini berza polovne opreme, ima dosta nas koji možda nisu u prilici da finansijski doprinesu, a imaju deo opreme koji im ne treba a neko drugi bi platio povoljno, sav prihod naravno za Sremčicu?

U svakom slučaju, nadam se da ću moći i ove godine da dođem :)

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja