Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
Nije, 750 nema taj deo od metala na crevu kućišta.
Sorry ako sam dosadan ali nznm da li smo se razumeli ...znaci kod NC750 (35KW) je to na drugi način smanjeno?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8924 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Aha mislis kako je reseno na 750ccm od 35-40-43kw?

Ako na to mislis.... ne znam, nisam o tome razmisljao pravo da ti kazem.

Posto cu se sutra videti sa Nacetom bas cu ga pitati zna li nesto o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
14 hours ago, Satelis said:

Aha mislis kako je reseno na 750ccm od 35-40-43kw?

Ako na to mislis.... ne znam, nisam o tome razmisljao pravo da ti kazem.

Posto cu se sutra videti sa Nacetom bas cu ga pitati zna li nesto o tome.

Da da upravo to, kako je to reseno na 750ccm od 35KW i da li se "lako" moze vratiti na punu snagu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350
On 1/18/2021 at 9:01 PM, godovic said:


 

 


Ja bi prvo da se izvinim sto sam prosrao za Delti, vishe bilo shale, ali sam posle shvatio da mogu lako uvrediti neko.

Drugo.. oko shtendera, dali ostajemo na 4 komada i bilo bi mi lakshe da jedan od vas preuzme organizaciju jer sam ja u drugoj drzavi. Hvala :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

Ako nije kasno ja bi se prijavio kao 5-ti za poruciti. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ako se potrefilo, super!
Cekam slike i utiske modela za 2021.!
:)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Tek u maju će stići... :vutra: I mene baš interesuje kakav je uživo nov model. Na slikama mi se svidja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Probao sam prevedem jedan zanimljiv tekst u vezi nove Honde NC750X sa sajta motorcycle.com, pa koga interesuje može pročitati:

 

           “Čini mi se da zvuči kao da je Honda jednom od mojih ličnih favorita dala malo više od svega što ga čini omiljenim: više snage, više brtaja (RPM), izvanredna efikasnost goriva (do 4.3L/100km), 6 kg manje težine, veći prostor za odlaganje , niža visina sedišta, oštriji dizajn, režimi vožnje, manuelni menjač sa 6 brzina (DTC je i dalje opcija), što NC-u daje zaista sve najbolje karakteristike motocikla i skutera. Zbog svega ovoga ga Honda svrstava u kategoriju motocikla Adventure (gde je trenutna cena NC-a u SAD-u 8.099 USD).

         Honda, koja nikada nije bio veliki prodavac u SAD-u, kaže da NC750X uživa stalnu popularnost širom Evrope od svog predstavljanja 2012. godine (kao NC700X). “Njegov revolucionarni dvocilindraš, obrtni moment, ubrizgavanje goriva, opušten, prostran položaj za vožnju sa širokim upravljačem i udobnim sedištem, prilagodljivo ogibljenje i prepoznatljiv avanturistički stil deo su njegovog uspeha“, kaže Honda. Takođe, pretinac za odlaganje (gde bi obično bio rezervoar za gorivo), sposoban da primi Fullface kacigu i jedinstveni Hondin menjač sa dvostrukim kvačilom (DCT), koji je više od polovine evropskih kupaca izabralo u 2019. godini.

       Za 2014, NC je dobio dodatnih 75ccm, prelazeći sa 670 na 745cc; za 2016. godinu dodata je nova avanturistička estetika, novi instrumenti, DCT nadogradnje i LED osvetljenje; za 2018. je uvedena dvostepena Honda Selectable Torkue Control-a i manje moćna verzija sa 47 HP za potrebe licenciranja.

          Sada za 2021. godinu, Honda kaže da stvara na osnovnim snagama NC-a, praktičnosti, udobnosti i rukovanje, poboljšavajući ih sve tri.”

 

          Snaga uvećana za 2kW za EURO5 motor NC750X, plus dodatnih 600 RPM do “u crveno” su glavne promene, zahvaljujući radu na vremenskoj regulaciji ventila i efikasnosti usisa / izduva. Kraći odnosi za prvi, drugi i treći stepen povećavaju ubrzanje, dok kvačilo smanjuje opterećenje ručice i održava vožnju glatkom u brzom prebacivanju u niži stepen prenosa.

          Throttle Bi Wire (TBW) sa sobom donosi prilagodljive karakteristike motora kroz 3 zadata režima vožnje - RAIN, STANDARD i SPORT plus prilagodljivi KORISNIČKI režim. Honda Selectable Torkue Control (HSTC) sada ima finije podešavanje preko 3 nivoa, dok DCT nudi automatske rasporede menjanja koji se integrišu sa režimima vožnje, kao i kontrolu u KORISNIČKOM režimu.

          Sledeća stvar koja privlači pažnju je gubitak težine od 6 kg, zahvaljujući novom poboljšanju rama i detalja oko motora i karoserije. Tu je i oštriji, minimalističkiji oblik karoserije, sa modernim stilom za LED farove, zadnja svetla i indikatore, dok redizajnirani prostor za odlaganje raste u zaprmini i upotrebljivosti. Visina sedišta je smanjena za 30 mm, vizir nudi veću zaštitu od vetra, a novi LCD ekran je atraktivan dodatak.

          2021 NC750X će biti dostupan u sledećim opcijama boja: Grand Prix crvena, Mat Ballistic crna metalik, Biserno bela, Glint Wave plava metalik

 

 

Motor

 

 

  • Throttle By Wire i dodatnih 3kW snage: 43,1kW (58 HP) sa obrtnim momentom od 69Nm
  • Kraća prva tri stepena prenosa za sportskiji osećaj, plus dodatnih 600 RPM
  • Kvačilo smanjuje opterećenje ručice za 20%
  • U skladu sa EURO5 normom, potrošnja 3,5L/100km
  • Dostupna verzija licence A2 snage 35kW

        Dizajn NC750X vodeno hlađenog SOHC 8-ventilskog paralelnog dvocilindričnog motora obezbeđuje snažne performanse u opsegu od niskog do srednjeg broja obrtaja. Njegova relativno dugačka arhitektura i posebno oblikovana komora za sagorevanje su u kombinaciji sa radilicom sa velikom inercijalnom masom da bi proizveli velike količine obrtnog momenta bez napora već od vrlo niskih obrtaja. Usmeren ka napred spušta težište za optimalnu stabilnost. Verzija agregata za 2021. godinu sada je lakša za 1,2 kg.

          Takođe za 2021. godinu, zahvaljujući fino izbalansiranoj regulaciji vremena ventila (koje se takođe sada razlikuje između dva cilindra), plus dodatku Throttle Bi Wire (TBW) i poboljšanjima izduvnih gasova, motor ima veću snagu i obrtaje “u crvenom” već od 7000 RPM. Pored povećanja snage ima povećani obrtni momenat ispod 5.000 RPM.

       Snaga se povećava na 43,1kW (58 HP) pri 6.750 RPM, sa maksimalnim obrtnim momentom od 69Nm pri 4.750 RPM. Sa povećanjem performansi su i kraći prenosni odnosi za prvi, drugi i treći stepen prenosa (i za manuelni i za DCT) koji poboljšavaju start i ubrzanje kroz svaku brzinu. Od 30 km/h NC750X će preći 20m za 1,7s i 50m za 3,2s; pri 60 km/h motor se okreće samo 2.500 RPM. Četvrti, peti i šesti stepen prenosa su sada nešto viši, radi maksimalne efikasnosti potrošnje goriva.

       Dostupna je i A2 verzija od 35 kW, koju Honda distributer može u lako pretvoriti u verziju pune snage. Takođe je moguće ograničiti verziju pune snage na 35kV kod Hondinog dilera zamenom standardnog kućišta leptira za gas i remapiranjem ECU-a.

Dvostruki balanseri suprotstavljaju se vibracijama zbog veće inercije obrtaja u minuti, za motor koji ne samo da radi glatko, već ima i karakterističan ‘puls’ zahvaljujući 270° uglu radilice i neujednačenim intervalima paljenja. Gde je to moguće, komponente su napravljene da rade više funkcija: bregasto vratilo pokreće pumpu za vodu, dok vratilo balansera pokreće pumpu za ulje. Na ovaj način broj delova je minimalan, i motor je lagan, efikasan i pouzdan.

         Lagani petiugaoni izduv koristi dve komore povezane cevčicom, koja sa komorom rezonatora stvora dubok, prepoznatljiv zvuk i izduvni puls. Ugrađeni katalizator ima dvoslojnu strukturu za čišće emisije gasova.

         NC750X motor ima izmerenu potrošnju od 3.5L/100km, pružajući domet od skoro 400 km sa rezervoarom od 14.1L.

 

 

 

Elektronika motora

 

 

  • Throttle Bi Wire pruža 3 režima vožnje, plus KORISNIČKi režim.
  • Honda Selectable Torkue Control ima mnogo finiju kontrolu i 3 nivoa podešavanja

       Sa TBW koji sada upravlja performansama motora i karakteristikama, vozač može da izabere 3 režima za različite uslove vožnje. Izborom režima upravlja se između leve ručice i LCD ekrana.

  • SPORT mod pruža agresivniju isporuku snage motora i kočenja, sa niskim HSTC intervencijama i DCT režimom 4.
  • RAIN mod najmanje agresivno isporučuje snagu motora i koči najmanje agresivno, ima visoku HSTC intervenciju i nivo 1 za DCT.
  • STANDARD pruža uravnoteženu isporuku snage motora, kočenje motorom i intervenciju HSTC, plus režim 2 za DCT.
  • KORISNIK (USER) nudi prilagođene opcije niskoe / srednje / visoke isporuke snage motora i kočenja motorom, niskog / srednjeg / visokog / isključenog HSTC i četiri različita načina prebacivanja za DCT.

        Honda Selectable Torkue Control (HSTC) je standardno ugrađena i u manuelnu i u DCT verziju. Sada nudi mnogo mekšu i finiju kontrolu jer upravlja obrtnim momentom zadnjih točkova zahvaljujući TBW, preko 3 nivoa za razliku od predhodna 2:

  • Nivo 1 omogućava minimalnu intervenciju za obrtanje zadnjih točkova - na primer na šljunku ili prašini, a nivo kontrole je smanjen u odnosu na prethodni model.
  • Nivo 2 je podrazumevana postavka i pruža pouzdanu trakciju za opšte uslove vožnje.
  • Nivo 3 pruža maksimalnu kontrolu za klizave puteve.
  • HSTC se takođe može ISKLJUČITI.

 

 

Prenos sa dvostrukim kvačilom (DCT)

 

 

  • Različiti rasporedi menjanja primenjeni u zavisnosti od izabranog režima vožnje
  • KORISNIČKI režim omogućava izbor između 4 podešavanja
  • Adaptivna kontrola kvačila daje prirodan osećaj

        Po dolasku na tržište VFR1200F 2010. godine, Hondina jedinstvena tehnologija motora sa DCT menjačem sada je u jedanaestoj godini proizvodnje. Od uvođenja u Evropu je prodato preko 140.000 motocikala opremljenih DCT-om, a 52% kupaca izabralo je DCT opciju za NC750X 2019. godine.

      „Laka i direktna“ DCT tehnologija pruža dosledne promene brzina na gore ili dole i vrlo brzo postaje laka za upotrebu. Koristi dva kvačila: jedno za pokretanje i 1., 3. i 5. brzinu: drugo za 2., 4. i 6., sa glavnim vratilom za svako kvačilo smešteno jedan unutar druge za kompaktno pakovanje. Oba kvačila se nezavisno kontrolišu sopstvenim elektro-hidrauličkim kolom. Kada dođe do promene brzine, sistem unapred bira ciljni zupčanik koristeći kvačilo koje trenutno nije u upotrebi. Jedno kvačilo se elektronski isključuju dok se istovremeno drugo kvačilo uključuje. Rezultat je glatka, brza i neprimetna promena brzine. Dalje, kako dvostruko kvačilo prenosi pogon iz jednog u drugi stepen prenosa sa minimalnim prekidom pogona na zadnji točak, svaki udar promene stepena prenosa  su zanemarljivi, čineći da promena bude direktna i glatka. Dodatne pogodnosti uključuju izdržljivost (jer zupčanici ne mogu biti oštećeni preskakanjem brzine), gradska vožnja bez stresa, smanjeni umor vozača i veća koncetracija vozača na sve ostale aspekte vožnje. Sa DCT menjačem, vozač može da izabere ručni režim, koristeći tastere na levoj ručki za promenu brzine, ili može izabrati potpuni automatski režim. U automatskom režimu za NC750X rade 4 različita moda šaltanja, sa 3 podrazumevane vrednosti: Nivo 1 je najopušteniji i koristi se u režimu RAIN; Nivoi 2 i 4 menjaju brzine pri višim obrtajima i povezani su sa STANDARDNIM i SPORT režimima vožnje. U USER režimu vožnje, može se izabrati četvrti DCT režim - između STANDARD i SPORT u smislu „agresivnosti“. Prilagodljiva kontrola kvačila je karakteristika DCT-a NC750X i upravlja količinom prenosa obrtnog momenta kvačila. Ovo dodaje prirodan osećaj kvačila prilikom otvaranja ili zatvaranja gasa radi mirnije vožnje.

 

 

 

Dizajn i oprema

 

  • Oštriji, agresivniji minimalistički dizajn
  • Novi LED far / zadnje svetlo, migavci i LCD ekran
  • Novi vizir poboljšava zaštitu od vetra i vremenskih uslova
  • Veći prostor za odlaganje od 23 litara

      NC750Ks poseduje oštri izgled zahvaljujući redizajniranim i smanjenim gornjim i donjim oplatama i naglašenim mišićavim dizajnom. Novi LED far ostavlja snažan utisak prednjeg dela. Poboljšavajući zaštitu od vetra i vremenskih uslova, vizir je takođe nov. Bočni paneli i bočni poklopci su tanji i, zajedno sa sedištem, u liniji su sa izduvom, što dodatno naglašava pomeranje mase ka napred. Redizajnirano LED stop svetlo poklapa se sa LED indikatorima. Jedinstvena NC karakteristika - skladišni prostor u kojem je na drugim motociklima tradicionalno rezervoar za gorivo - povećana je za 1 L na 23; njegov redizajnirani unutrašnji oblik sada će lako primiti kacigu. Spoljni deo poklopca ima robusne spoljne šine - korisne za montiranje torbe. Unutrašnjost poklopca ima četiri kuke koje omogućavaju gumenim trakama da pomognu u organizovanju prtljaga i na najbolji način iskoriste sav prostor. Novo za 2021. godinu je opcija montiranja USB-C utičnice, smeštene u gornjem levom uglu. Takođe, novost je i LCD ekran, koja omogućava upravljanje režimima vožnje preko prekidača za izbor na levoj ručki. Zadnji pokazivači sada imaju funkciju Signala za zaustavljanje u slučaju nužde (ESS): pri brzini preko 53km/h, pri radu bilo kočnice ako se detektuje naglo kočenje, zmigavci trepćući upozoravaju druge učesnike u saobraćaju da je u toku naglo zaustavljanje. ESS se automatski isključuje; umesto da koristi jednostavni tajmer, sistem upoređuje razliku brzina prednjeg i zadnjeg točka i izračunava kada treba isključiti ESS. Ključ karakteriše Honda sistem za paljenje (HISS). Ako se ID čip ugrađen u ključ i ID u jedinici za upravljanje motorom (ECU) ne podudaraju, motor se neće pokrenuti.

 

 

 

Ram

 

  • Revidirani cevasti dijamantski ram od čelika smanjuje težinu i oslobađa prostor
  • Težina praznog vozila je za 6 kg manja
  • Visina sedišta niža za 30 mm
  • Kraći rad prednjih amortizera sa Showa Dual Bending od 41 mm i zadnje monoshock Pro-Link podesivo oslanjanje.

        Za nevidljivo, ali važano, unapredjenje šasije NC750X, Hondini razvojni inženjeri započeli su sa cevastim dijamantskim ramom i pažljivim redizajnom (koristeći različite debljine i težinu cevi), ne samo da su uštedeli 1,8 kg u odnosu na prethodni model, već su i oslobodili veći korisniji prostor za odeljak za odlaganje premeštanjem akumulatora i redizajniranjem kutije filtera za vazduh. Ugao ostaje 27 ° sa tragom od 110 mm, međuosovinskim rastojanjem od 1,525 mm i raspodelom težine napred / pozadi u odnosu 48/52. Masa praznog motocikla je 214 kg (224 kg DCT), 6 kg manja od predhodnika. Visina sedišta je takođe 30 mm niža. Položaj za vožnju je uspravan i neutralan. Još jedna prednost ovog položaja za vožnju u avanturističkom stilu je odlična kontrola pri malim brzinama - u kombinaciji sa malim, rezultat je izuzetno rukovanje i ravnoteža pri malim brzinama. Niža visina sedišta postignuta je blagim smanjenjem hoda vešanja. Teleskopske viljuške od 41 mm sada imaju hod od 120 mm i koriste dvostruke ventile Showa, sa odnosima optimizovanim za prigušivanje kompresije i odskoka. Ovo omogućava stvaranje sile prigušenja u tačnom proporcionalnom odnosu poboljšavajući kvalitet vožnje i udobnost. Zadnja monoshock vila poseduje sistem za podešavanje predopterećenja opruge sa hodom od 120mm. Funkcioniše putem Pro-Link-a koji nudi optimizovanu ravnotežu mekog početnog hoda za vožnju po neravninama pri malim brzinama, zajedno sa odličnom kontrolom. Prednji 320-milimetarski disk i dvoklipna kočiona klešta pružaju mnoštvo zaustavne snage, upotpunjene zadnjim diskom od 240 mm i jednoklipnim kleštima. Dvokanalni ABS pruža moćno i samopouzdano kočenje čak i na klizavim ili mokrim podlogama. Prednji i zadnji točkovi od livenog aluminijuma veličine 17 inča nose gume 120/70 ZR17 i 160/60 ZR17. Kovani aluminijumski ventili u obliku slova L olakšavaju proveru i podešavanje vazdušnog pritiska u gumama.

 

 

 

Dodatna oprema

 

 Čitav asortiman Honda originalne dodatne opreme dostupan je za NC750X i uključuje:

 

  • USB-C utičnica u prostoru za skladištenje
  • Nosači kofera 
  • Centralni kofer od 38L / 50L sa opcijom od aluminijuma / u boji  
  • Bočni koferi 26L / 32L opcijom od aluminijuma / u boji 
  • Veći vizir 
  • Štitnici nogu 
  • Rol barovi 
  • Svetla za maglu 
  • Grejači ručica 

 

 

Specifikacije

 

 

Tip motora: Tečno hlađeni 4-taktni 8-ventil, SOHC paralelni 2-cilindar. U skladu sa EURO5.

Zapremina: 745cc

Prečnik i hod: 77 mm x 80 mm

Odnos kompresije: 10,7: 1

Max Snaga: 57,8 HP pri 6.750 RPM

Max Obrtni momenat: 69Nm pri 4.750 PRI

Kapacitet ulja: 4L

Elektronsko ubrizgavanje goriva sa karburacijom PGM-FI

Kapacitet rezervoara za gorivo: 14.1L

Starter Electric

Kapacitet akumulatora: 12V / 11AH

Tip kvačila MT: Mokro kvačilo sa više ploča

DCT: Mokra hidraulična hidraulična 2-kvačilo

Tip menjača MT: 6-stepeni ručni menjač, DCT: 6-stepeni menjač sa dvostrukim kvačilom

Pogon: lanac

Ram: dijamntski, čelične cevi

Prednje vešanje: teleskopska vila od 41 mm, hod od 120mm

Zadnje vešanje: monoshock zadnjee oslanjanje, Pro-Link, hod od 120mm

Prednji točak: 17M / C k MT3.50, liveni aluminijum sa više krakova

Zadnji točak: 17M / C k MT4.50, liveni aluminijum sa više krakova

Prednja guma: 120/70-ZR17M / C (58V)

Zadnja guma: 160/60-ZR17M / C (69V)

Prednja kočnica: 320 mm disk sa 2-klipnim kleštima

Zadnja kočnica: 240 mm disk sa jednoklipnim kleštima

ABS sistem: 2-kanalni ABS

Dimenzije (DxŠxV): 221cm x 84.5cm x 133cm

Međuosovinsko rastojanje: 153cm

Visina sedišta: 80cm

Klirens: 14.5cm

Težina praznog motora: 214kg

Promenio član Yanco
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 342 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

Off topic... Posto sam aktivan samo na ovaj deo foruma i tu su mi uglavnom poznati, molim nekog iz centra Beograda ko ima auto, moze da izdvoji 1/2 sata i da sutra (Nedelja), prepodne, prebaci 2 prazna kofera od Parka Tashmajdan do Hotel Rex. Bio bi srecan da vidim kofere uskoro u Skoplju :)

Zavrsheno! Hvala svima :)

Promenio član godovic
done!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT
Pre sat vremena, godovic je napisao:

Off topic... Posto sam aktivan samo na ovaj deo foruma i tu su mi uglavnom poznati, molim nekog iz centra Beograda ko ima auto, moze da izdvoji 1/2 sata i da sutra (Nedelja), prepodne, prebaci 2 prazna kofera od Parka Tashmajdan do Hotel Rex. Bio bi srecan da vidim kofere uskoro u Skoplju :)

Ja nisam u centru Beograda, ali sam slobodan i rado ću pomoći. I zbog mene je neko teglio štender iz Makedonije.

Daj adrese, imena i brojeve telefona, od koga preuzeti, kome predati.

Promenio član Justicije
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ako zataji nesto tu sam, ja sam u centru svakako. Za back up.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Danas u Petrovaradinu, gledam pirka topao vetric i mislim se kako da nije panika na poslu, mogao sam obrnuti jedan krug da napunim i svoje i njegove bat malo.
Kad zacuh brundanje na 10m od mene. Plavi lepotan isterao gdin iz garaze. Pridjem samo da cujem i bacim oko, gdin navuce rukavice, razmenismo 2, 3 reci i ode lagano. :)
Ako je kolega na forumu pozdravljam ga.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Ne duguješ ništa, ne zezaj


Danas lepo vreme, reših i ja da ga malo provozam. Sretoh kolege na NBG, spustili se sa Mosta na Adi, crven NC i jos jedan, nisam obratio pažnju na boju.

Kasnije, stanem ja da se ispričam sa drugarom, pogledam, kada mi nešto bio čudan nosač kofera. Ladno mi ispalo 2 šrafa sa nosača. Ajde što mi ispali šrafovi ali ispale mi i obe čaure. Odem do Delte, oni nemaju delove za nosače, samo komplet. Veoma su konfuzni. Još su me ubeđivali da nemam fabrički nosač

E sad, ima li neko ideju gde da tražim čaure? 044d0d8bdbd02a08a618e9b4c0c98005.jpg

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8924 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pogledaj po gvozdjarskim radnjama gde se prodaju srafici razni. Ako nema, uzmes potrebne mere pa kod strugara i resen problem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT
Pre 11 sati, godovic je napisao:

Hvala momci @Rašica @Justicije @Chika Jimi, @MF je vec zavrshio. Dugujem roshtilj i pivo za sve :)

 

Hahahaha, ne duguješ ništa, naravno. Ne postoji delo "pomoć u pokušaju".

Što se mene tiče, svako se može obratiti za pomoć ako sam u mogućnosti da uradim.

Srećna ti bi upotreba kofera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt
Honda NC 700,X,S,750 X,.
Pojacan crash bars Seba,na lageru.
Mogucnost slanja kurirskim sluzbama.
Cena 15000 din.063 838 0981 Seba.

01-Crash-Bar-1.png

01-Crash-Bar-2.png

01-Crash-Bar-3.png

01-Crash-Bar-4.png

01-Crash-Bar-5.png

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja