Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: NC750XDJ
1 hour ago, muljaz said:

Jedan NC je morao biti prezuven. Road 5 Michelin. Predhodne pregazile nesto iznad 15000 i postale grebenaste. Ja sam ovim miselinkama odusevljen. 

I ja imam iste gume. Odlicne su, dvokomponentne, srednji deo tvrd za voznju po autoputu bez prebrzog kockanja gume, bocni delovi sa vise gume za bolje prijanjanje, naginjanje. Jedino sto imam utisak da kada ih naduvam na fabricki pritisak 2,5/2,9 da su nekako  previse tvrde i da se ta tvrdoca prenosi na ceo motor i upravljac. Prethodne bridgestonke mi nisu odavale takav utisak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250
1 hour ago, X8 Vračar said:

Malo je 15.000 za tako skupu gumu...

Bridgestone su bile prethodne. I imaju sare jos pola, ali su po sredini ravne, a prema bokovima stepenaste i ruzan je osecaj voziti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Aha, OK, kažem jer sam ja Michelin 5 vozio preko 20.000km. Mislim da ima fotografija u temi ranije. Takođe počnu da se kockaju od 15.000km pa sam sada uzeo jeftinije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD
E da..ti makedonski koju oprugu imaju, jednu ili dve? Neka napise neko od kolega koji su kupili.
 
Makedonski stender ima dve opruge koje stoje jedna u drugoj.af598c6d70903690ecf54a3a16501545.jpg

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT

Ekipa,

stigli fuzasteri sa ekstenzijom od 40 mm sa ebay a.

Lep proizvod, kvalitetan. Nažalost, pogrešno sam kliknuo i dobio sam adapter za zadnje fuzastere. Proizvod je isporučen iz tri dela, sami fuzasteri, ekstenzija i adapter za prihvat na motoru. Pisao sam im da li mogu poručiti samo prednje adaptere. Ako ne, naručujem prednje bez ekstenzije, a ove stavljam ženi. Mada, dosta su širi, a ja imam dugačko stopalo pa ću možda udarati u njena. Videćemo.

U svakom slučaju, čini mi se proizvod za preporuku. videćemo kad se montira.

fuzaster.jpg

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: NC750XDJ
On 3/6/2020 at 8:49 AM, Alekre said:

Nema tu pomoći. Lanac obično tako i završi radni vek. Možeš ti još tako da voziš, samo gledaj da ga ne pretegneš pa da podrljaš ležajeve. 

 

Ne znam kako je kod ostalih, ali sa novim setom trebalo bi bar 30000 da si miran? 

Vec sam ga zamenio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: NC750XDJ

Drugari,

 

pratim ovaj forum redovno iako se retko javljam. Gledam, mnogo toga se ugradjuje, prepravlja na NC... Ja nisam ljubitelj toga i ja sam samo inicijalno na pocetku ugradio crash bar Givi, zadnji blatobran, foliju za display, stitnik hladnjaka, stitnike prednje viljuske i top case Givi trekker 52... Nista osim toga, znaci, samo zastita...

Nekako mi motor najlepse izgleda onako go, fabricki ... Vi bre od japanca napraviste kineza :)

Salim se, naravno...

Ugradio bih jos i maglenke i uticnicu i to je to...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 344 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100



Drugari,
 
pratim ovaj forum redovno iako se retko javljam. Gledam, mnogo toga se ugradjuje, prepravlja na NC... Ja nisam ljubitelj toga i ja sam samo inicijalno na pocetku ugradio crash bar Givi, zadnji blatobran, foliju za display, stitnik hladnjaka, stitnike prednje viljuske i top case Givi trekker 52... Nista osim toga, znaci, samo zastita...
Nekako mi motor najlepse izgleda onako go, fabricki ... Vi bre od japanca napraviste kineza
Salim se, naravno...
Ugradio bih jos i maglenke i uticnicu i to je to...  


Možda još i zaštitu ruku.....?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 344 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Ako neko ima da proda foliju za ekran za NC neka javi ili ako ima neko samo da mi dà, da iskrojim na nekoj zaštiti za ekran od mobilnog, neka javi...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: NC750XDJ
2 hours ago, Lucky George said:

Kolega @Mixela.... samo dodaj to što planiraš  -  NA ONO ŠTO SI VEĆ UGRADIO  - i imaćeš isti "fabrički" NC ...kao i većina od nas :)

Pa dobro, imam i centralni stender, Hondin original... Zaboravio sam da napisem.

:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Stavis zastitu za ekran koju mislis da krojis preko cajgera i posto je providan, jelte, lako olovkom iscrtas konture i iskrojis. Nema na cemu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

Pozdrav ljudi, konacno sam dobio odgovor od Mts da hoce da me isplate za stetu na motoru.Jeste da mi je stajao u garazi i da od registracije sam ga vozio samo dva dana i onda se desi ovo i tako je i ostao sve vreme tako da je leto propalo ali bitno je da ga sredim.Tako da znate za nedaj Boze da mora da se jure i gaze stalno ali da kad vide da su krivi prihvataju krivicu..Treba mi pomoc posto ne mogu da se snadjem, tj da pronadjem kako se zove ovaj deo jer ja na ovoj semi nekako ne uspevam jer mi pod tim brojem nesto mnogo niska cena.U pitanju je plastika koja je odmah ispod fara..Ako neko moze da pomogne da pronadje na ovoj semi i spoji sa nazivom i cenom..de273b6c1e48ddb7e4d04f3fb80d88f9.jpg
d3468155fcc97b80b6742caa74822503.jpg
54bb9e856331bd1dcbde2eaeec8d842a.jpg
0921231f69ed537fe45a759004cc27cc.jpg
3075d7778f04ee68c32fb01b08ed7537.jpg
2fd833b88d6f035bd2fc011a48d9c91a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Da, ovde se baš ne vidi. Jedino u Delti da postaviš pitanje i sa konkretnom cenom da ti daju...

Ma trazio sam vise delova pa je tu izmedju ostalog i taj ali kad ukucam na net ime dela izlazi mi ona plastika sto ide ispod vizira a ne ova ispod fara a njima sam takodje poslao ove slike i objasnio o kojoj se plastici radi.Takodje specifikacije su na engleskom a ja bas ove delove ne znam da prevedem jer nisu cesti.Po njima je to ova stavka “garnish comp od 11423din” ali na netu mi izlazi da je to plastika ispod vizira a ne ova koja meni treba..I ovo sam jedva dobio,a prosle nedelje kad sam isao za Bg svratim u Hondu i trazio ih licno ali nije im bio tu decko koji se time bavi i receno je da ce me zvati sutradan a ja da ostavim broj i naravno nije me niko zvao.Da ne pricam kako su bili neljubazni u salonu kad sam usao..A treba da im ostavim ovoliki novac i oni tako..7eefcca433ac5db2b4714323060b6afc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Koliki novac (?) ..... to je za njih sica tako da ne se zanosi se previse da si im bitan, nema kod njih toga.

Ne znam zasto bi radio njihov posao, jurio delove?

Tvoje je da kazes dobar dan, treba mi sledece, izvolte br sasije.... al to ne moze preko telefona, mislim moze ali sam 100% siguran da porudzbina nece biti dobra.

Kad si isao za Bg, jel si im se najavio pre toga da ces doc ili si samo svratio? Cuprija nije bas blizu da se svrne do Delte. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja