Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Sad samo kad bi znali u kom delu razvoja se radi patentiranje...ali ohrabruje 

Dobro,za pocetak nije lose ovo sto su bar podelili ako bude bilo realizacije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

Kolege jel zna neko gde mogu online kod nas da porucim filter dct,ovi iz delte ne odgovaraju,a nisam nigde nasao u temi link pa ako neko moze da pomogne,cuo sam da se tesko nalazi..? Ili ako neko mozda ima viska da kupim od njega..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 35 minuta, tanex je napisao:

Kolege jel zna neko gde mogu online kod nas da porucim filter dct,ovi iz delte ne odgovaraju,a nisam nigde nasao u temi link pa ako neko moze da pomogne,cuo sam da se tesko nalazi..? Ili ako neko mozda ima viska da kupim od njega..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Imaš sigurno ovde hiflo, šalju poštom, a poručuješ telefonom čini mi se:   http://motocrossteam.rs/motocrossteam-kraljevo/

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Ni meni nece da se udostoje da odgovore na mejl. Dobio sam dobru ponudu u ac stojanov za motor, pa sam hteo da uporedim sa cenom u delti. Ne javlja se niko ni na telefon naravno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50
23 minutes ago, Overpressure said:

Ni meni nece da se udostoje da odgovore na mejl. Dobio sam dobru ponudu u ac stojanov za motor, pa sam hteo da uporedim sa cenom u delti. Ne javlja se niko ni na telefon naravno. 

Meni je prošle nedelje kad sam zvao telefonom, Delta dalja bolju cenu tj. veći popust od Stojanova. I to na prvu, nisam ja tražio popust nego sam samo pitao koja je cena. A na telefon moraš da budeš malo uporan. Ja sam zvao tipa u 9,10 pa u 11, pa sam ih dobio u 13h.

 

Ne znam šta bi bilo u drugom krugu, kad bih tražio dodatan popust ili ponudio neku svoju cifru. Ali sigurno da može da se pregovara. 


Ja sam inače odložio kupovinu iz dva razloga. Prvi, pre par dana sam čuo da do septembra neće biti moguć "slobodan" izlaz iz zemlje. Pod slobodan, mislim da u povratku ne moraš u karantin 14 dana. (Ja to sebi ne mogu da priuštim jer nemam toliko odmora). Ako ću da se vozim samo po Srb (i to je pitanje u kojoj meri, kad će da puste skroz pol. čas), mogu i sa nekim polovnim jeftinijim motorom.

A drugi, ako će već krajem godine predstaviti novi model o kojem se priča, ne moram sad da kupim ovaj. Žuljalo bi me dupe i novčanik za tim novim modelom sledeće godine. :D
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tracer 9, Forza 750
1 minute ago, eclipse said:

Meni je prošle nedelje kad sam zvao telefonom, Delta dalja bolju cenu tj. veći popust od Stojanova. I to na prvu, nisam ja tražio popust nego sam samo pitao koja je cena. A na telefon moraš da budeš malo uporan. Ja sam zvao tipa u 9,10 pa u 11, pa sam ih dobio u 13h.

 

Ne znam šta bi bilo u drugom krugu, kad bih tražio dodatan popust ili ponudio neku svoju cifru. Ali sigurno da može da se pregovara. 


Ja sam inače odložio kupovinu iz dva razloga. Prvi, pre par dana sam čuo da do septembra neće biti moguć "slobodan" izlaz iz zemlje. Pod slobodan, mislim da u povratku ne moraš u karantin 14 dana. (Ja to sebi ne mogu da priuštim jer nemam toliko odmora). Ako ću da se vozim samo po Srb (i to je pitanje u kojoj meri, kad će da puste skroz pol. čas), mogu i sa nekim polovnim jeftinijim motorom.

A drugi, ako će već krajem godine predstaviti novi model o kojem se priča, ne moram sad da kupim ovaj. Žuljalo bi me dupe i novčanik za tim novim modelom sledeće godine. :D
 

Svaka čast na karakteru, mene kad zazulja samo besparica može da spreči :jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD
1 hour ago, tanex said:

Kolege jel zna neko gde mogu online kod nas da porucim filter dct,ovi iz delte ne odgovaraju,a nisam nigde nasao u temi link pa ako neko moze da pomogne,cuo sam da se tesko nalazi..? Ili ako neko mozda ima viska da kupim od njega..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sve filtere imas u Yamaha Barel, Motoland, Kompp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

@.milke. Hvala,nesto nece da udje na sajt ali probacu kasnije..
@Overpressure Oni se ponasaju kao da oni nama treba da daju pare a ne mi njima Jel nije tajna ponuda msm cena?
@eclipse Jel mozes da napises cenu i model,i mene zanimaju cene tj koliko daju popusta itd

@Ferty Hvala,aj videcu i kod njih..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

Nasao sam filter dct,ako nekome bude trebalo..Zanimljivo za filter ulja da pored ovog obicnog ima ovaj “racing” koji sam video da je satelis stavljao,ali ima i ovaj neki “hrom” koji je najskuplji ali nisam video da ga je neko koristio..
dc250e458955c82cb060199a23a83eb8.jpg
00ee7250cc402851938f4c6e29e1d2e0.jpg
29e8c4ce83af934b00327dc76b96899d.jpg
2dee63ae3ea5af5482532de454618837.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Svi su isti, razlikuju se samo po tome sto racing ima maticu na vrhu za lakse odvrtanje sa rupom za zastitnu zicu na stazi. Poslednji je samo hromiran i namenjen je za motore sa puno poliranog metala i gde je na vidljivom mestu, kao npr na nekim kruzerima.
Bilo je prica i diskusija kako se racing razlikuje od ostalih i po filtracionom medijumu unutra, ali do sada nisam video da je to potvrdjeno.
Licno sam koristio racing kad god sam mogao da ga nadjem zbog toga sto je najzgodniji za odvrtanje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
Pre 5 sati, tanex je napisao:

@.milke. Hvala,nesto nece da udje na sajt ali probacu kasnije..
@Overpressure Oni se ponasaju kao da oni nama treba da daju pare a ne mi njima emoji23.pngemoji23.png Jel nije tajna ponuda msm cena?
@eclipse Jel mozes da napises cenu i model,i mene zanimaju cene tj koliko daju popusta itd

@Ferty Hvala,aj videcu i kod njih..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam se raspitivao za cb500x i cena u ac stojanov je sada 5750 evra. Dakle popust je 1250 evra u odnosu na regularnu cenu što zvuči neverovatno. Na pitanje koje boje imaju na stanju i do kada važi ova cena nisam jos dobio odgovor. Na telefon se nisu javljali ni oni, ni delta. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Svi su isti, razlikuju se samo po tome sto racing ima maticu na vrhu za lakse odvrtanje sa rupom za zastitnu zicu na stazi. Poslednji je samo hromiran i namenjen je za motore sa puno poliranog metala i gde je na vidljivom mestu, kao npr na nekim kruzerima.
Bilo je prica i diskusija kako se racing razlikuje od ostalih i po filtracionom medijumu unutra, ali do sada nisam video da je to potvrdjeno.
Licno sam koristio racing kad god sam mogao da ga nadjem zbog toga sto je najzgodniji za odvrtanje.

Onda ide taj..Hvala na pomoci..Pisano je ovde da je negde najbolje filter vazduha na oko 30 000 da se zameni,ja sam na 25000 sad ali mozda bolje i njega odmah i to je to..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

@Overpressure Pa ozbiljan je to popust..Da se nisu predomislili pa se zato ne javljaju


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

@tanex  Za NC750X u Delti su mi rekli 7k za manuelni a 8k za DCT (500e ispod cene na sajtu). Stojanov je 200e skuplji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
pre 6 minuta, tanex je napisao:

@Overpressure Pa ozbiljan je to popust..Da se nisu predomislili pa se zato ne javljaju emoji23.pngemoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemam pojma. Sutra cu probati opet da ih dobijem. Ne bih da idem bez potvrde za novi sad. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

@tanex  Za NC750X u Delti su mi rekli 7k za manuelni a 8k za DCT (500e ispod cene na sajtu). Stojanov je 200e skuplji.


Pa dobro,nije lose,vrv ima tu mesta za jos pregovaranja i popusta..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Nemam pojma. Sutra cu probati opet da ih dobijem. Ne bih da idem bez potvrde za novi sad. 

Javi sta si uradio..Stvarno lep popust


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
pre 40 minuta, Alekre je napisao:

Jeftinije nego u USA što je jako čudno. 

 

CB500X je tamo 6100 eur, NC750 oko 7500.

To su verovatno cene verzija bez abs-a. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 1 sat, tanex je napisao:

Onda ide taj..Hvala na pomoci..Pisano je ovde da je negde najbolje filter vazduha na oko 30 000 da se zameni,ja sam na 25000 sad ali mozda bolje i njega odmah i to je to..

Ja sam pisao i to vazi za moj slucaj jer ne silazim sa asfalta.

Milke i Ferty recimo dosta cepaju off, tako da bi 30K mnogo bilo da se ne zameni f. vazduha.

 

Srecko i ja danas bili vredni malko, prednji opanak utanjio

IMG-20200428-100256.jpg

 

koc. plocice, dobre, trakice zanimljive

IMG-20200428-100308.jpg

 

osovina, bolcne suve

IMG-20200428-103806.jpg

 

provera obavezna

IMG-20200428-111909.jpg

 

zatim zamena

IMG-20200428-112349.jpg

 

IMG-20200428-114231.jpg

 

Motor je presao oko 40.000km, jedan lezaj nema problema, normalno se okrece . Drugi vec odaje pocetan stadijum obolenja.

Ako se uzme u obzir da ce sledece skidanje tocka biti za nekih 20.000km do sledece zamene guma, lezaj nema trika da bi izdrzao, izdao bi negde na putu a o steti sam vec ranije pisao.

 

preventiva taman na vreme

IMG-20200428-114205.jpg

 

zastita, semerinzi su dobri

IMG-20200428-115040.jpg

 

sve cisto, podmazano, nauljeno

IMG-20200428-115614.jpg

 

e da, Mitaske TF smo udenuli

IMG-20200428-115548.jpg

 

Zamenili bi i zadnju al Baki nema na stanju...bice za koju nedelju, otom potom.

Spremajte se da raspalimo jednu, uz/niz Drinu pa dokle stignemo...samo da popuste mere.

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



Onda ide taj..Hvala na pomoci..Pisano je ovde da je negde najbolje filter vazduha na oko 30 000 da se zameni,ja sam na 25000 sad ali mozda bolje i njega odmah i to je to..


Nema razloga da ne otvoriš i filter vazduha da vidiš kakav je ako je motor od skoro kod tebe. Filter košta smešno. Na integri se lako menja ako ne pokriviš žabice na velikom gornjem poklopcu (ima ih 8 ili 10).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
Pre 12 sati, tanex je napisao:


Javi sta si uradio..Stvarno lep popust emoji4.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nista nisam uradio, javili mi iz ac stojanov da je doslo do greske i da je cena 6750... Stvarno su pajseri, zar je toliko tesko da pogledas bar cifre da li si napisao ispravno kad saljes nekome mejl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
Pre 10 sati, Satelis je napisao:

Ja sam pisao i to vazi za moj slucaj jer ne silazim sa asfalta.

Milke i Ferty recimo dosta cepaju off, tako da bi 30K mnogo bilo da se ne zameni f. vazduha.

Pre 9 sati, X8 Vračar je napisao:

 

 


Nema razloga da ne otvoriš i filter vazduha da vidiš kakav je ako je motor od skoro kod tebe. Filter košta smešno. Na integri se lako menja ako ne pokriviš žabice na velikom gornjem poklopcu (ima ih 8 ili 10).

 

 

 

@Satelis Znam da si ti,nego pisao sam ti pp a nisi mi odgovorio pa sam pretpostavio da si u guzvi ili da te smaram pa onda nisam hteo ovde da te pominjem,mozda ti smeta.Msm da sam video da si jednom prilikom napisao (ili mozda nisi ti) kako je cena za sve te promene 5500 din (jer je neko pisao koliko to kosta u CG) ali ili je poskupelo ili si imao neki popust,meni sa f vazduha blizu 8000 i to ulje sto je poslao kolega na snizenju od 870 din sto je msm najjeftinije.Nego dobro,svakako je jeftinije nego u servis :D

 

@X8 Vračar Motor je od jula prosle godine kod mene ali sam 90% vozio Cuprija-Jagodina (12km u jednom pravcu) na posao i nisam isao dalje od 40,50km od Cuprije i to svega par puta jer nisam imao vremena zbog posla,ali ove godine planiram da se malo vise vozim.Da da,i njega menjam svakako,tj porucio sam ga.Ma ja necu da pokrivim sigurno,nisam strucan pa me je strah da cackam tako da sam nasao majstora da mi odradi sve,ja cu samo da gledam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra
pre 6 minuta, Overpressure je napisao:

Nista nisam uradio, javili mi iz ac stojanov da je doslo do greske i da je cena 6750... Stvarno su pajseri, zar je toliko tesko da pogledas bar cifre da li si napisao ispravno kad saljes nekome mejl...

Ispade ona moja sala da su se predomislili pa se ne javljaju stvarno.Steta,bilo mi je drago da ga uzmes kao da ja kupujem,ali to samo govori koliko su neozbiljni,ne javljaju se,ne znaju cene itd.Inace u Hondi su mi prosle godine nakon 20 pokusaja da ih dobiem trazili za one rucice pozadi fabricke drzace za suvozaca 17000 din i to za jednu samo hah

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 12 sati, tanex je napisao:

Znam da si ti,nego pisao sam ti pp a nisi mi odgovorio

Da nisi ovde napisao da si mi poslao poruku na koju nisam odgovorio ne bi ni video.

Stigne mi na dnevnom nivou dosta obavestenja pa vrlo moguce da mi je promaklo tj odmah sve selektuje kao prcitano (nema boldovanog kao kad je novo obavestenje).

Ostao mi je jedan jedini Hiflo...dobro me podseti da uzmem jos koji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja