Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 5 sati, Mikec je napisao:

Lomim se jako sta da uzmem, prvi pik mi je NC, a razmisljam da sacekam do kraja sezone, pojacam malo budzet, pa uzmem mozda i neki 2016. i noviji.

Neces pogresiti ako uzmes stariji model al ipak mislim da je bolje da razmisljas u tom pravcu koji si pomenuo.

 

@Ferty_

Fala vi, nakon sto je Darko uradio auspuh, zacudih se koliko se tiho cuje s'obzirom da je skroz otvoren. Tek nakon seckanja katalize zvuk je dobio pravu boju, neverovatna razlika.

Tako da sam misljenja da neces ic imati problema, bez obzira imao il nemao db (preko bolje da ga imas) jer imas katalizu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Rekao bi da taj nosac ne moze na model iz 2016-te.

 

Inace, Nemanja deckonja ne staje, ne gasi se, taxi drajver na dva tocka :)

IMG-20190626-100733.jpg

 

zam. ulja + oba filtera

IMG-20190626-103343.jpg

 

lanac se istegao

IMG-20190626-110130.jpg

 

ki cvonjak, jos 1cm je mogao gore ici

IMG-20190626-110150.jpg

 

sad je Ok

IMG-20190626-110907.jpg

 

park. kocnica nece da se vrati u pocetni polozaj

IMG-20190626-112148.jpg

 

krivac hrdja

IMG-20190626-112804.jpg

 

IMG-20190626-112751.jpg

 

Zamenismo ulje i filtere, antifriz dobar, koc. plocice takodje, sredismo lanac i p. kocnicu, pritisak u opanci dobar...... srecni puti sutra momci i uzivajte u lepoj Rumuniji.

Bacte koju sliku s'visine ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Al' ga cepa, kao da je službeni.  :D

 

Jesu li hiflo filteri?

A i naleteh na ovu cenu Eneos ulja, je li realna?  Ravno 1200 je u svim moto radnjama u gradu, 25km van grada je 330 din. jeftinije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka

Stiglo sa Alija za tricavih 8 dolara. Originalna rucica kvacila mi je malo kriva, nakon sto je moj drugar ispustio bajk iz ruku, jer nije znao da NC ima 220kg. Zato moram da platim na cupriji, hvala Bogu, pa sam prosao relativno jeftino, jer nisam primenio jedno od osnovnih postulata motociklizma - ne daj svoj bajk nikome, narocito ne nevozacima.

 

Inace, narucen je i cep srafa za okretanje radilice prilikom stelovanja ventila, u Delti. Darko je na prethodnim stranicama postavio fotke gde se vidi da je heksagonal poprilicno nacet. Ljudi iz Honde ce me zvati kada stigne. Cena 1500din.

20190626_191703.jpg

Promenio član saxomofon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
3 hours ago, muljaz said:

Imam nesto, mada je mozda za

model pre 2016. Ako nekom treba da kupi

Ako je za 2012. mislim da je nekompletno,

tj. moraju se zameniti i ručke jer se rukodržači u verziji bez kofera

ne završavaju tako da se ovo može samo našrafiti iza.

 

1 hour ago, .milke. said:

A i naleteh na ovu cenu Eneos ulja, je li realna?  Ravno 1200 je u svim moto radnjama u gradu, 25km van grada je 330 din. jeftinije.

Jesi proverio telefonom ili lično da li su cene na sajtu baš aktuelne ?

Ovo je kao neka uradi sam radnja sa svačim zanimljivim za hobby,

jeftine Tigar gume koje se pod tim brendom sada teže nalaze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 9 sati, X8 Vračar je napisao:

Jesi proverio telefonom ili lično da li su cene na sajtu baš aktuelne ?

Ovo je kao neka uradi sam radnja sa svačim zanimljivim za hobby,

jeftine Tigar gume koje se pod tim brendom sada teže nalaze...

Nisam zvao, ali sam poručio online po toj ceni, tako da je to to.  :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Žabalj, Novi Sad
  • Motocikl: Honda X-ADV '23 Shasta White

Bio sam pre par dana u Stojanovu da vidim uzivo kako izgleda NC, sednem, pronjuskam malo i definitivno me je kupio, pa evo malo podataka sto ce mozda posluziti nekome ko je u potrazi kao i ja.

Ponudili su mi DCT varijantu po sajamskoj ceni od 8000e sto mi je mnogo kad se na to doda nesto osnovno sto bih odmah ulozio u njega.

One koje nisu ocarinili mogu da mi ocarine na 35KW bez problema sto me je zaista pozitivno iznenadilo.

 

Ono sto mi je bilo cudno kod konkretnog izlozenog primerka jeste nijansa tamno sive boje plastika, kao i tamnije felne od onih sto sam video na sajtu (konkretno za crveni za koji sam najvise zapeo). Da li je to do novog modela za 2019 ili? Iskreno lepse su mi ove svetlije nijanse, smorih se...

Evo poredjenje slika iz salona i sa sajta:

 

39113b84a05b40285f0afc2049e4086b.jpg&key=1af291f903218d05bc4b2fa653fb5f848bba0c0ff872114fead5ec2e378e160c

 

be02ecac4cc247d03373b921c8289876.jpg&key=6d5863a7c83fcf79541b83d367584a445f105244db41a2a62131cc9284bdd08a

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 6 minuta, Mikec je napisao:

Ono sto mi je bilo cudno kod konkretnog izlozenog primerka jeste nijansa tamno sive boje plastika, kao i tamnije felne od onih sto sam video na sajtu (konkretno za crveni za koji sam najvise zapeo). Da li je to do novog modela za 2019 ili? Iskreno lepse su mi ove svetlije nijanse, smorih se...

 

Tako je, to je novotarija kod modela za 2019. i buduće godine.  Taj sa sajta je važio od 2016. do 2018. godine što se izgleda tiče.

 

Inače to uopšte nije loša cena, Delta je na sajmu DCT verziju prodavala za 8490e, odnosno ista je cena bila na sajmu kao i pre njega (bez cenkanja).

2017. godine je DCT bio 8200e, ali sam u NS-u dobio skoro 400e popusta, što je praktično kao ovo što su tebi dali.

Zvaničan cenovnik u Delti:  https://www.honda-srbija.rs/download.24.html?download=/upload/documents/cenovnici/moto/Motocikli cenovnik 2019.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Šišaju sa tim cenama prokletinje... Mada je to generalno kod svih proizvođača. Nekada je tek nešto skuplji bio Varadero :S

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Pre par godina mt07 ili nc700 (slagacu) bio je 5555e. Cifra koju sam odlicno zapamtio kad sam ih odmeravao. V-strom 650 bio jedva preko 6000e pa nesto kasnije su mi nudili (euro sumar i vector horgos) za  7000 i 6500 sto bese "skupo". Pogledajte cene danas... Sve je 2k evra skuplje ..trecina-cetvrtina bato ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD
10 minutes ago, Alekre said:

Šišaju sa tim cenama prokletinje... Mada je to generalno kod svih proizvođača. Nekada je tek nešto skuplji bio Varadero :S

Tako je. Veliki strom i TDM su bili cca 9k evra. A evo ga jedan nc jos malo pa stize tu cifru. Tj sa registracijom i top case vec je premasuje.

Bez 10k ne mozes da ga opremis kako valja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jest, a kad pogledaš završnu obradu? Koliko je tu manje lakiranih površina, poliranih šrafova, plastičnih oplata, itd? Čak se može reći da Kawasaki, koji je uvek imao te mat i crne baš industrijske finiše, gotovo sada izjednačen i po nekim stvarima rame uz rame sa konkurencijom. Na primer Tracer 900 i većina toga na tu foru, nemaju oblik, već su bukvalno kao egzoskeleti. Nema šanse da uz porast produktivnosti, takav način izrade, komponenti, motocikli koštaj skuplje nego u prošlosti. Nego eto, malo offujemo ali valja razmeniti mišljenja. Ja bih, možda pre lovio par godina star NC nego nov, tipa da je još uvek u garanciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tracer 9, Forza 750

Evo pre nego što pomislite da su Strom i TDM mnogi bolji, Dragan i ja 1300 km malo dolina Nere, malo TA malo TF za od Četvrtka do malopre :) za medveda na putu mora fotka inaće bi bila lovačka priča ahha

IMG_20190628_212329_884.jpg

20190628_181840.jpg

IMG-243b95704af264e40b68ee5632e38e63-V.jpg

IMG-8804696f7c07486da7f85038e7424a24-V.jpg

20190628_113455.jpg

20190628_092705.jpg

20190628_083652.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

@Nemanja NC750XD

Nisu mnogo bolji...malo...

Šalim se,naravno....svaka čast na kilometraži,ekipica mala ali odabrana...meni,eto,pasoš istek'o...jedva ga nadjoh po fijokama,će ga produžavamo...i hvala na pozivu...ima dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Deluje mi da su se skuple glave za okruglim stolom, dogovorile da svi dignu cenu za 25,30%.
Pored toga, neki pametni iz ćoška dobaci da svi modeli budu maksimalno klot jer ovaca ima svakako.

Onomad "ispade" SEKA, pa brže bolje spuštaj cene, ko zna šta ce biti...pitaše se mnogi. Sećam se takodjer dosta nižih cena dvotočkaša pre par godina nego što su danas.....jbg džojstik je uvek na pogresnoj strani.

Nemanja, Dragance..... uživajte, šta drugo reći.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 15 sati, Mikec je napisao:

Iskreno lepse su mi ove svetlije nijanse, smorih se...

Jest slazem se, i meni je lepse kad motocikl ima otvorenije boje te mu u neku ruku dodje uocljiviji u saobracaju.

NC je generalno malen motocikl pa jos kad ucrne felne, plastike.... dodje mu jos manji nego sto jeste, beli ubedljivo najvise upada u oko (crveni mi najlepsi :)).

 

Polako nabavljam delove, gume stizu sl. nedelje, damperi zadnjeg tocka takodje, plocice narucio preko Sekule TRW Org. napred - nazad neka nek se nadju, jos uvek ima poprilicno mesa za 43.6K i dva linak na lancu vidim da mi nisu dobri (ispale gumice, ne znam na koju foru) tako da cu i to promeniti, takodje Sekula treba doneti al se mora cekati, kaze da je na pauzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Yamaha FZ6 S2, CFMOTO 850xc EPS

Juce sam bio na prvoj voznji oko 100km i zadnjica me razbija od voznje.. Kako da resim trenutno udobnost na sedistu? 

Posle sezone planiram da mi neko uradi sediste tj da stavi onaj gel i to.. Ali kako resiti do tada ovaj problem? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja