Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Pricekacu malo, pa cemo da vidimo. Meni je sve vec razvuceno, ako vidim da je to to, lako cu fiknuti kabl i samo staviti druge maglenke umesto ovih. :)

 

Kolega moze neka fotka od maglenki? Ja se nesto razmisljam koje da stavim pa bi mi znacilo da vidim kako izgledaju na masini :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

 

Pricekacu malo, pa cemo da vidimo. Meni je sve vec razvuceno, ako vidim da je to to, lako cu fiknuti kabl i samo staviti druge maglenke umesto ovih. :)

 

Kolega moze neka fotka od maglenki? Ja se nesto razmisljam koje da stavim pa bi mi znacilo da vidim kako izgledaju na masini :)

 

Trenutno ne mogu lepo da slikam, posto mi je motor skroz zabarikadiran, ali poslacu ti neke slike koje sam nagrabio na kompu, valjda se dobro vidi. Ako ti budu trebale bolje, pisi, moci cu da uslikam sledece nedelje. :)

 

http://imgur.com/rYLEppb

http://imgur.com/vzMIz7I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ne mora kolega ovo je odlicno... Ma samo sam hteo da vidim koji je model i kako su "legle" na masinu, moram reci da mi se svidja...

Reci mi kako si vezao, preko prekidaca zasebnog ili na postojecu instalaciju od fara ili? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Maglenke su vezane preko onog konektora za dodatke ispod plastike kod sedista sa leve strane. Potreban ti je relej koji ide u Hondu Civic za klimu, ako se dobro secam, koji se utakne u uticnicu u kutiji sa osiguracima i ukljucuje ga kada se da kontakt.
Napominjem da nista nisam sam vezivao, vec su mi sve odradili u Delti. Imam izvucen i prekidac koji je sakriven malo pored crash bara, cisto da bih mogao da kazem da mogu da ih ugasim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ok, hvala. Konsultovao sam se sa Darkom pa cu najverovatnije poruciti sa alija kompletnu instalaciju kao sto je on dobio uz maglenke sa kojom mogu da ih povezem bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ocu naravno postavicu i fotke, samo cekam da mi sad dodje ta instalacija iz kine pa cu da pakujem, zima je pred nama, lagano :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Dare ali ćeš se ti toga sit i zadovoljan navozatiiii...
Danas ugledam u jednom salonu "isti tvoj samo..." pa skrenem da pogledam...
DTC mjenjač, 3.2013. ... 121.800 na satu... 

Šofer zaslužio titulu IRON BUTT!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jbti sunce, koja kilometraza za kratak period......svaka cast.

Nadam se da hocu, samo da bude zdravlja i para....nista vise  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

I da otmu najbolje šta taj motor ima da ponudi, prostor za kacigu u "rezervoaru"...

 

Hvala, da uzimam uzeo bih strogo bez... 

Ne žurim nigdje i ne treba mi 100 konja... prostora svakako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Koliko se secam, ta prica se pojavila jos pre nego sto su objavljene slike novog modela, negde krajem 2014. kao nagadjanje sta bi verzija za 2016. mogla da ima. Cini mi se da je neko iskopao staru temu i prepricao za clickbait. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Konacno je pao i Robertov auspuh. Za coveka stvarno nemam sta vise da kazem sem reci hvale, odavno nisam imao posla sa nekim ko je tako posvecen poslu i kulturnom odnosu sa musterijama. Apsolutno svaka preporuka.
Kada je stigao, ja sam pao na dupe kakav je kvalitet auspuha i koliko paznje posvecuje detaljima.

Evo i albuma sa par slicica:

 

http://imgur.com/a/KrXbU

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Odlicno izgleda, koliko vidim ostala je fabricka izduvna grana......super  :takoje:

Koliko te je sve izaslo?

 

Pregovarao sam njim za cunak pre par meseci.

U mom slucaju bio je ocigledno ne raspolozen za saradnju, nikako nisam mogao dobiti odgovor da li moze Hexagonal oblik sa karbon kapicom, pritom da ostane moja izduvna grana i koja bi cena bila za to planinarenje.

Odgovor Robertov " ne znam, videcemo da li ima i sta je ostalo od zavrsetka lonca, ne moze ostati  fab. izduvna grana vec se mora druga praviti " i tako se nasa saradnja jbg zavrsi.

Iznenadjen i zatecen sam bio jer za predhodnog ata nikakvih problema nije bilo  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Grana nije menjana, ali zbog toga motor nije nesto mnogo glasniji, mada ima znacajno dublji zvuk.

Sto se tice cene, bilo je 140e za top sa karbon kapicom i 20e za cev. I kod mene je isprva bilo problema sa karbon kapicom, jer to on ne pravi, vec je morao da narucuje od firme koja mu izgleda nije isporucivala na vreme ili sta li. Ja sam mu rekao da cu sacekati koliko treba, i mogu ti reci, vec posle par dana mi se javio da je uspeo da nabavi jednu.

Meni je pravio po modelu koji nije ovaj novi, tako da sam bio malo nesiguran oko toga da li ce pasovati, ali sve je cakum pakum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Slicna prica je bila i u mom slucaju, firma iz Bg-a mozda da mozda ne...sve na mozda no nebitno.

Sad sam se presaltovao na Darka iz NS-a, gledao sam slike kako radi i mogu reci da odlicno izgleda + ima karbon kapice novijeg/drugacijeg izgleda.

Na moja pitanja vrlo brzo i precizno sam dobio odgovor....moze hexagonal, moze takva kapica, moze da ostane fab. grana, kosta toliko i toliko........sto bi rekli kao iz topa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Iskreno, cuo sam za Darka i video neke njegove modele na oglasima, uopste mi se nisu svideli. Zato sam resio da cekam Roberta, pa koliko god trebalo. Ne znam sta da ti kazem, istina je da Darkov nisam video uzivo, ali sam i dalje pod utiskom koliko je ovaj ispao bolje nego sto sam ocekivao. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Trebao si gledati na FB stranici........

 

ovaj model ide kod nas

Screenshot-2016-12-01-00-48-43.png

 

Darkov rad (skinuta slika sa fb-a)

15941050-1405354749475861-54847770196014

 

Vrlo vrlo slicno originalu, meni se dopada kako je uradio.

Promenio član Satelis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Lik iz Cuprije trazi 300e za Akrapa, polovan naravno posto nov kosta skoro 700e.

Darko mi je trazio 160-180e da napravi ali jedino sto ne znam mnogo o njemu, reko bi da kvalitetno radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8941 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ponovicu se sigurno, samo je pitanje da li ce biti iz Cuprije (nema pojma da li ce i kada biti, prodje vec 2 mes.) ili Darko NS ali najpre mislim da ce biti Darko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja