Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

Nov NC750 sam platio 7K pre 2 meseca. Možda da čovek prvo ode da pita koliko je nov i proba da još malo spusti cenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Honda NC750X
Nov NC750 sam platio 7K pre 2 meseca. Možda da čovek prvo ode da pita koliko je nov i proba da još malo spusti cenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Toliko sam i ja paltio. Spustaju na 7k.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ajd ovako cu, nabrah nekih 5.500 za ovo zadovoljstvo i nesmem kredu ni malo jer cekam za stan, zato i gledam ovo.


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8926 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 4 sati, Chika Jimi je napisao:

I ovaj nije strašan sa cenom ali baš iz Italije sa tako malom km mi baš sumnjičavo.

 

d68040a3cf27-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda NC750x, 2017. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 17000 km, Pančevo. Cena 5.790 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Taj ostavljam u ovom deljenju da se eventualno ode pogledati. (kao back up)

Stanje guma se slaže sa km pređenom jedino ako je imao zamenu pre toga. Da bi imao zamenu, fabričke moraju biti Dunlop Trailmax jer traju najkraće.

Ako kaže da su fabričke gume, laže sigurno jer ne mogu biti u tom stanju na 17K.

 

Sa druge strane, da je prešao 117K..... nikakva km za NC.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1295 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Za 1200-1300e razlike između novog i polovnog starog 4 godine bez proverene kilometraže, ne bih razmišljao da li da uzmem nov motor.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Možda su malo jače cene, pogotovo ako ih ima više na oglasima i obzirom na stanje.

Ona kočnica nije iskrivljena nego je neupotrbljiva. Ne znam kako može da se onoliko iskrivi, a da nikome ne ostane u ruci... za sada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT
On 20.8.2020. at 11:32, Justicije je napisao:

 

s-l400.jpg
WWW.EBAY.COM.AU

<li> CNC ""front"" Multi Step Foot Pegs For Rider - Designed for Touring or off-road  - 100% CNC Billet made from Aluminium ...

Poručeno pa šta im Bog da kad stignu. Par cm više sedište, par cm niži fuzasteri i sigurno ću malo ispraviti noge.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Hvala svakako ljudi na asistenciji.
Probacu da odem danas sutra da vidim ovaj u BGu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ovi svi na PA imaju nerealno malu kilometražu. Svaki NC na ovom forumu ima veću km, osim ovih koji su kupljeni pre 2 meseca.
Zašto ne bi pogledao ovaj sa koferima u NS ili pitaj čoveka da se nađete negde ako ti je daleko? Samo on deluje da je zaista vlasnik vozio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



Poručeno pa šta im Bog da kad stignu. Par cm više sedište, par cm niži fuzasteri i sigurno ću malo ispraviti noge.


Ovde piše passenger... Ne deluje da vozački footpeg može toliko da se spusti, a da ne kači zemlju...
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT
pre 15 minuta, X8 Vračar je napisao:


 

 


Ovde piše passenger... Ne deluje da vozački footpeg može toliko da se spusti, a da ne kači zemlju...

 

tfg-notice-banner.jpg
 
40mm Aluminium Tour Foot Pegs Silver Rear Fit Honda NC750 S/X 2014-2017 15 16
CNC_REAR_TOUR_39mm_footpegs_silver_a3.jpg

CNC ""front"" Multi Step Foot Pegs For Rider

- Designed for Touring or off-road
- 100% CNC Billet made from Aluminium
- High Quality Anodized
- Interlocking teeth design to ensure secure positioning
- Fully Adjustable & High Flexibility
- Multi Step Variety of Mounting Positions
- Better Ground Clearance
- Strongest Thick Platform & Round Teeth
- Best Traction
- Easy to install
- Condition : 100% Brand New
- Color : Silver
- QTY : Foot pegs x 2 pcs (Left & Right)

 

Nisi se spustio do kraja stranice. Mislim da mu je Passenger samo naziv proizvoda. Lepo piše da je za vozača, a link sam skinuo sa youtube snimka gde je lik pokazao kako ih je postavio.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350
Ovi svi na PA imaju nerealno malu kilometražu. Svaki NC na ovom forumu ima veću km, osim ovih koji su kupljeni pre 2 meseca.
Zašto ne bi pogledao ovaj sa koferima u NS ili pitaj čoveka da se nađete negde ako ti je daleko? Samo on deluje da je zaista vlasnik vozio...
Hvala na predlogu. Stavicu u tefter.
Cuo sam se vlasnikom sivog, kaze kupljen je u Bgu pa je ostavljen u Tehnodromu na prodaji pa on uzeo, kaze ima knjizicu a i ovaj je restyling u odnosu na NS. Tako da videcemo da se pogleda ovih dana.
Sto se tice rucke kaze pao mu u mestu, roll bar odradio svoje no videce se ako ke ozbiljnije. To je to za sada.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Čitali smo na forumu da Tehnodrom to radi ali mi je nejasno ko u tom slučaju radi servis i kada jer je motor malo kod vlasnika, malo na prodaji, pa opet neko malo vozi...
Ako su na njemu ove BG tablice sa 23, verovatno da je tačno jer je duže ovde registrovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Necu da pricam nista u napred, meni takodje deluje sve da pije vodu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: CRF 1000L Africa Twin, Moto Guzzi V85TT

Ne znam kako bi prošao kod nas na tehničkom pregledu, ali izgleda moćno.

23_NC750X_00318.jpg
MOTOSTILL.COM

High Quality Material High Glue Durable High Quality Graphics Custom Name, Number and Logos Application Tools Included

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV
Pre 23 sati, Chika Jimi je napisao:

Nesto naleteh juce pa mi djavo neda mira. Cini mi se lepa cena a moped iz Tehnodroma po tablici sto nije los znak.
Probudih se i opet se razmisljam no ajd ovako, zna li neko ovaj moped!?
 

9f9e4f057481-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda NC750X, 2016. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 24000...

 


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

 

Mislim da je 5.700eur za motor 2016 previse....bolje uzmi kredit i kupi nov motor kostace 1.500 vise....mislim da je kilometraza bogato vracena, jer kupiti NC 750 i voziti ga 5.000km godisnje nije realno....ja po gradu predjem vise a ne vozim ture....Posebno u Italiji gde je vozenje motora deo njihove kulture....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X
1 hour ago, Grasko.car said:

Mislim da je 5.700eur za motor 2016 previse....bolje uzmi kredit i kupi nov motor kostace 1.500 vise....mislim da je kilometraza bogato vracena, jer kupiti NC 750 i voziti ga 5.000km godisnje nije realno....ja po gradu predjem vise a ne vozim ture....Posebno u Italiji gde je vozenje motora deo njihove kulture....

Moj NC750 je 2016. i presao je manje od 24000, a ne bih rekao da ga nisam uopste vozio. Oprezno sa kvalifikacijom da nesto nije realno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350
Mislim da je 5.700eur za motor 2016 previse....bolje uzmi kredit i kupi nov motor kostace 1.500 vise....mislim da je kilometraza bogato vracena, jer kupiti NC 750 i voziti ga 5.000km godisnje nije realno....ja po gradu predjem vise a ne vozim ture....Posebno u Italiji gde je vozenje motora deo njihove kulture....
Nisi ispratio par postova gore, kredit trenutno nije opcija, a moped je kupljen u SRB u Bgu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Ok delimicno se slazem za kilometrazu, ali ipak mislim da motor ne moze da se za dve ili tri godine amortizuje samo 20%.....ako nov motor kosta 7.000, mislim da je 5.700 previse za polovan pa kakav god bio. 

 

U inostranstvu sa vremena na vreme iskoce novi motori koji su 2 godine stari i na njih se daje popust od 20% a imaju nula kilometara....

 

Svaka roba ima svog kupca ali ja zaista mislim da je cena previsoka....opet to je moje misljenje i ja nisam kupac motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350
Ok delimicno se slazem za kilometrazu, ali ipak mislim da motor ne moze da se za dve ili tri godine amortizuje samo 20%.....ako nov motor kosta 7.000, mislim da je 5.700 previse za polovan pa kakav god bio. 
 
U inostranstvu sa vremena na vreme iskoce novi motori koji su 2 godine stari i na njih se daje popust od 20% a imaju nula kilometara....
 
Svaka roba ima svog kupca ali ja zaista mislim da je cena previsoka....opet to je moje misljenje i ja nisam kupac motora
Ja se slazem sa tobom da bi cene generalno trebale dole ali nase trziste je takvo kakvo je, Honda je Honda pa i u SRB i od svega u ponudi ovo, po mom zakljucku, nije losa ponuda.
Slazem se da je novo novo ali trenutna situacija je takva.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja