Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Uspela je operacija sa Sekulom tj. uspeo je da uhvati onaj popust od tri dana prošle nedelje, nakon što je[mention=22700]Satelis[/mention] dojavio ovde. Komplet lančanici i lanac za mene u jeftinijoj verziji je bio oko 80e, tj. 9600din + poštarine iz ŠA do BG 10135din. Mislim da sam dobro prošao. Jedino što na lančanicima piše MADE IN THAILAND?

 

Pored toga stavio sam Topla/Tap akumulator. Formirao je majstor u radnji i dopunio i testirao. Ugradnja je malo teža kod mene, nisam slikao, ali aku sa klemama ne može da se gurne na mesto nego se kleme moraju šrafiti nakon što se sam aku gurne u rupu. Čak ima ispod gumene trake plastična vrpca oko aku da bi mogao da se izvuče jer je na nagibu na napred. Uglavnom, danas do bankomata, pošte, kancelarije i malo po gradu pali na prvi zub.

78b8b78634994b8b93262b8de56fb25c.jpg&key=ef524f016841746cef9d75ce6ad63fd962c9c41b754b2b52315c57879c4e6139be760b8057f18f9515cb8008f019c0f4.jpg&key=12f6509231641b20ec339a6ebbdf0985c80c18e130be406a82533da6d43588ad

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 15 sati, GuMi5 je napisao:

Je li bolje kupiti ovaj nastavak za vizir kao kod Nemanje recimo ili kupiti kompletan Puig onaj srednji, kao Dare što ima?

Koji?
Zašto?

Pored Puig vizira trebace ti podizac, pored dodatka (kao kod Nemanje) opet ce ti trebati podizac.

Obe varijante rade poSo, pitanje je lepote u oku posmatraca i koliko bi novca izdojio.

 

Kod dodatka sam bio i ostao skeptik, plasilo me je nedovoljno stezanje istog.

Pri naletu jaceg ceonog vetra (onog iznenadnog) vec vidim kako mi dodatak leti direkt u glavu (Filipu ili ti Sargerasu se slicno desilo, smako se sa vizira)..... neprijatno iznenadjenje.

E sad, ako se pak pritegne malo jace, tad me je plasilo da ne napravi havariju na samom viziru  jer otpor vetra pri vecim brzinama nije mali.

U mjoj varijanti te bojazni nema, sve se srafi u 4 tacke tako da sam mirniji, proverim s'vremena na vreme zategnutost srafica i to je toj.

 

@ProMaster

To pitanje isto vazi za tebe (Gumiu sto postavi) ..... ajd sta se femkas vise ko mlada neka :P

 

@Luighi034

Cestitke na kupovini, da te sluzi akko si zamislio.

Stos tice tvog "problema" lakse je iseci nego dati novce za drugi vizir, mozda ti i bude tako odgovaralo, ne znas dok ne probas.

Ako ti ne bude odgovaralo, lako ces kupiti drugi povisen jer fabricki sluzi reda radi tj totalno je bez fukcije.

Ja bi to isekao i zatamnio pa probao.

Sa kojim gumama je stigao?

 

@X8 Vračar

Sve je to super i bez brige, odlicno si prosao :takoje:

 

Promenio član Satelis
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Požega (Hrvatska)
  • Motocikl: Honda nc750x, Piaggio Beverly 300i.e.
Pre 4 sati, GuMi5 je napisao:

Čestitke na šopingu... Lijeeeeeep bijeli... :ljubav:

 

Nego, kupi Akrapoviča. Koliko ja sam shvatio tebi smeta da ne čuješ motor... :lol::neznam:

Bit će i Akrapovič uskoro, nadam se, ali ona turbulencija me ubi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@Satelis - Polako.. Kao ovi iz Delte.. :D Vidiš da su ljudi počeli da dobijaju 2019 MY, ne znam samo gde je kupljena ova poslednja Honda? Oni mi pričaju o maju i junu u idealnom slučaju..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC 750XD

Hoce li NC postati najmasovniji kod nas :)

Možemo organozovati NC udruzenje građana to je sad popularno :jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tracer 9, Forza 750

I da zaštitimo ime kao intelektualnu svojinu pa da tuzimo Hondu što motorima daje ime po našem udruženju, a onda da nam daje motore narednih 20god :D Nešto tako 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4331 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
On 4.3.2019. at 8:11, Satelis je napisao:

Ovi maglenci ugradih @Alexa90 

Napravim neke slike večeras, ali ja ne mogu samo sa oborenim i sa maglenkama pride, automatski se pale. 

Svakako je dan ispred mene, oduševljen sam :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Ko vozi plavog NC-a sa slike?

 

IMG-20190117-135555-jpg-1d06cedc5efbcd23

 

Pitanje za vlasnika...

Jel' taj nosač navigacije što imaš ovaj?

 

s-l1000.jpg
WWW.EBAY.DE

Motorcycle GPS Phone Stand Bracket Holder Navigation Plate For Honda...

 

Pitanje za @Satelis...

Misliš li da je ovaj nosač gps-a kompatibilan sa pokretnim nosačima vizira koje ti imaš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: NC750x

@GuMi5 plavi je moj a nosač je givi i ne izgleda baš kao taj sa ebay-a ali je vrlo sličan. Pozicija je odlična ali ovaj givi ima prilično tanku tu cev na koju se kači tel ili navi. Zato givi futrola za tel ima dodatke za tu tanju cev.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Protegli opanke do Mrcajevaca, da vidimo sta kaze Baralic..... nema omaske, guda odlicna.

U povratku Divljakovac (AR) na kolac s'kafu...... ubiveno 320km mozak resetovan, baterije pune.

163909076_viberimage2019-03-1021_08_59.thumb.jpg.2004d6dbae664e6a25406594807526a0.jpg

 

147317615_viberimage2019-03-1012_09_18.thumb.jpg.93c541ae76b23dc10430246c90fed9aa.jpg

 

467734332_viberimage2019-03-1021_09_01.thumb.jpg.8368b186471c87adbee2d900371caa88.jpg

 

Bese dosta bajkera, ono sta sam mogao da primetim je da su svi vozili normalno, oprezno za razliku od 4-tockasa. Brzo, dosta brzo dok kroz Rudnik mu hebu dadu, sve sami reli vozaci, seku svaku krivinu i vozi po sred dokle god moze ma ne jebe 2%.... Boze me sacuvaj koje bahanalije <_<

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Ispečeš prase, pozoveš ih i unutra si.

 

A da, mora im obezbjediš animatorke, rakiju prije klempe, kafu i kolač posle klempe (i rakiju) i obećaš da ćeš na grupnim vožnjama biti normalan i ponašati se u skladu sa zadatim parametrima. I rakija dok tamanite klempu.

 

Mislim da je to to...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Procedura je vrlo laka, treba samo da castis bar 3 voznje, nekad je to guda nekad nesto drugo, sve zavisi od apetita :Bokilic:

Sala naravno, nema se tu sta posebno reci, Gagi je 30sec od mene, Bobi na minut, Bane i Paja na 2, cesto uvece odemo na pivce te tad i padne dogovor ako ne preteramo to vece i ako se usaglasimo spram obaveza.

 

Hahahahaha Gumi sve objasni :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 22 sati, Nemanja NC750XD je napisao:

I da, sedište je ozbiljan horor, još me dupe boli od juče!

Ne znam sta se to desi, u pocetku mije smetalo sediste pa posle nekog vremena ajd da kazem 10K prestalo, mislio to je to navikao se.

Kad ono medjutim, kao bumerang se vratilo i bilo sve gore i gore, a sta je pravi horor to ces tek videti kad 4,5+ dana peglas izmedju 400-500km e to je onako fin horor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja