Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka

@X8 Vračar Da, da, Germanija. Louis u Emsburen - u se nalazi tik uz auto - ban br. 31, koji vodi na sever i moram priznati da je poprilicno velik (kao sto i pise u opisu radnje na sajtu :D ). Cak je veci od onog u Emdenu, iako Emden ima 5 puta vise stanovnika (ali se nalazi u ''cosku'' Nemacke :D ).

 

Inace, bio sam u prolazu, bas na pomenutom putu ka Severnom moru i reko' - sto ne bih svratio. U sklopu objekta je i prodavnica Ducati, KTM i Harley Davidson.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

K&N filtere bije gles sa više strana da ne valjaju.
Motorni hoće da pukne, vazduh propušta sitnu prašinu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Baš sam hteo da kažem da sam gledao na yt da su ameri sekli i razmotavali uljne filtere i zaključili da nije KN ništa posebno, ali reko da ne mračnim kolegi...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pre 20 dana drugar kupio novu nc 750, a preključe u ekipu pristigla još jedna, isto automatik. Čini mi se da im je ovo najprodavaniji model.

 

20180926_125048.jpg

20180926_130739.jpg

20180927_160515.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kako je lepo videti novo, u zdravlju ga sluzio i lepo da se navoza(te).

Koliko je platio u Stojanovu ako nije tajna?

 

@miljance

Ne treba da cekas postezonski popust, ako si ozbiljan kupac dobices ga odma....mora da pregovaras nema druge.

Popusti obicno budu pri kraju i pocetkom naredne godine, ciscenje lagera da bi sveza roba mogla doci na prolece.

 

Inace, uzeo sam led "maglenke" za rezervu da imam, rade toliko dobro da je mala rec da sam odusevljen......bice slika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

I da se provede što više vremena u salonu :D
Imali su polovnu Afriku od prošle godine, smešno prešla. Ja sam se zanosio mišlju da menjam, ali morao bi svakako barem 5000 da doplatim...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ovaj drugar sto je prvi kupio, uzeo je svoju u delti. To je po rečima prodavca bila poslednja za ovu godinu dct model, neće uvoziti do sledeće godine. Ostala je jedna u plavoj boji, manuelni menjač.

Drugi drugar je kupio svoju kod Stojanova, takodje poslednji primerak dct verzije, video sam u salonu još 2 komada sa manuelnim menjačem.

Redovna cena je 8290 valjda, obe su plaćene niže od toga, računajte na popust od  par stotina, kako se ko dogovori.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja kada sam bio u Delti pre 20-ak ili vise dana, i tokom pregovora o zameni (dam motor NC700X 2012. i doplatim za polovan auto), motor su mi procenili na 4, uz komentar "Jbg, nov je kod nas 6...". Ne znam da li nov moze sa 7.300 bas na 6 (manuelni), i koliko je to stotina evrica preko, ali ih ima dosta na ulici svakako.

 

Motor sam prodao za 3.850 kes.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S
6 hours ago, Jupiter said:

Ja kada sam bio u Delti pre 20-ak ili vise dana, i tokom pregovora o zameni (dam motor NC700X 2012. i doplatim za polovan auto), motor su mi procenili na 4, uz komentar "Jbg, nov je kod nas 6...". Ne znam da li nov moze sa 7.300 bas na 6 (manuelni), i koliko je to stotina evrica preko, ali ih ima dosta na ulici svakako.

Jel rade zamene staro za novo i za motorcikle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 8 sati, ozn je napisao:

Može i više od par stotina :)

Par stotina može da znači 1300 recimo, a može i 700, ili samo 300. To zavisi od tvojih trgovačkih sposobnosti i trenutka kupovine. Na kraju sezone ili u mrtvom delu kada nema vožnje, možeš da uhvatiš najbolju cenu. 

 

Pre 1 sat, zoliška je napisao:

Na slici izgleda dosta manje od storma  ili je do ugla slikanja 

Jeste sitnija od stroma, nije do ugla slikanja. Kad se nabaci malo veći vizir i kofer pozadi, razvuče se i ona.

Ono što po meni ovaj motor izdvaja od drugih u toj nekoj klasi ( strom, versys, tracer 700 ) jeste taj automatski menjač, to nema niko od konkurencije. 

Ko voli automatiku i ima otprilike toliki budžet, to je to, best buy. 

Sa manuelcima je druga priča.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 21 sati, Milanezi je napisao:

Ovaj drugar sto je prvi kupio, uzeo je svoju u delti. To je po rečima prodavca bila poslednja za ovu godinu dct model, neće uvoziti do sledeće godine. Ostala je jedna u plavoj boji, manuelni menjač.

Drugi drugar je kupio svoju kod Stojanova, takodje poslednji primerak dct verzije, video sam u salonu još 2 komada sa manuelnim menjačem.

Redovna cena je 8290 valjda, obe su plaćene niže od toga, računajte na popust od  par stotina, kako se ko dogovori.

 

 

Je li jedan od njih Rajko aka Aspirin? 

Prošle godine kad sam svratio u LA na pljeku sam proćaskao sa njim, baš mu se svideo NC.  A pre nekoliko nedelja me je zvao da me pita jesam li još uvek zadovoljan, bilo bi lepo da ga je i uzeo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 1 sat, .milke. je napisao:

 

Je li jedan od njih Rajko aka Aspirin? 

Prošle godine kad sam svratio u LA na pljeku sam proćaskao sa njim, baš mu se svideo NC.  A pre nekoliko nedelja me je zvao da me pita jesam li još uvek zadovoljan, bilo bi lepo da ga je i uzeo. :D

Jeste Rajko :))

Imao je nc700dct, prodao je i posle par dana je uzeo ovu novu 750.

I sa starom je bio zadovoljan, sa ovom će verovatno biti još i više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Gel i grejac tj sve je tu, samo majstor nije :) Ivica je na odmoru do kraja Septembra meseca.

Zovem ga u toku nedelje, planiram da skoknem do Nis radi konacnog dogovora oko dezena, izgleda i tako to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC 750XD

Celo sedište Shad može da se uzme iz Slovenije 270eur i da se vrati porez... Kod nas je 300e (možda bi moglo još nešto nize) Mora da se poruči.

Koliko bi trebalo da izadje materijal i rad ukupno sa gel-om?(za oba ako si racunao)

 Radio bi i ja ako budeš zadovoljan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja