Jump to content

Moto Zajednica

NC750X 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nosio bih ga i ja kod Bobana, ali ne znam zasto, mnogo mi se svidja kako sada izgleda. Videcu jos sta cu.

 

Koja je to dosta visa cena? Posto sam nasao na nekom Hondinom sajtu (ne nasem) da je cena oko 80 evra, dosta jeftinija od Motecha.

Pravo da ti kazem zaboravio sam koja je cena, veca je sigurno od SW-a.

Gde si nasao, super je cena nema sta, kolega Kuzma bi takodje uzeo pa ako bi I ti....eto 3kom. eto mozda popust neki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Samo klikni na Louis.da.....ubacio link do nosaca

 

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

 

Ups, nisam video. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Odličan motorin... što bi se reklo pravi ozbiljno neozbiljni motor... :-)

 

Vjerujem da nisam jedini kojem se sviđa džidžanje motora ala Dare stajl pa de onda Boga ti otvori ponovo temu kao što je i Satelis imao pa da onda uživamo...

 

Drugo šta mi se sviđa, ne kod Dareta već generalno kod Honde, je to što sada masa modela ima kofere koji se kače na motor onakav kakav jeste bez ikakvih željeza i dodataka. Za mene beskrajni plus jer hoću nedeljom kada krenem na kafu da mi je motor lijep, a ne kao da je došao sa Dakar relija...

Dare, ne vidim na slikama, je li Honda sa DCT mjenjačem ili je "ručni"?

(Gledam sliku i čini mi se da nema mjenjača ali nisam siguran)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Jako su lepo rešili pitanje nosača kofera. Ali i drugi proizvođači su se potrudili oko toga.  BMW, recimo,  ima još neprimetnije nosače kofera od Honde. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Koji to konkretno model ima neprimjetnije nosače kofera?

 

Ja sam jedino vidio F800GT koji ima samo dvije tanke šipkice koje nisu toliko napadne ali su ipak postojeće...

 

Kod ove Honde, kod VFR1200 recimo nema NIŠTA! Jednostavno kofer ide bez ikakvog dodatka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

F800ST, F800S a cini mi se da i K1200RS ima isti princip ako su u opticaju oni meki BMW koferi. Mozda jos i neki. To su motori iz 2006-e pa na ovamo. Znaci vec dugo se rabi to "elegantno" resenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Odličan motorin... što bi se reklo pravi ozbiljno neozbiljni motor... :-)

 

Vjerujem da nisam jedini kojem se sviđa džidžanje motora ala Dare stajl pa de onda Boga ti otvori ponovo temu kao što je i Satelis imao pa da onda uživamo...

 

Drugo šta mi se sviđa, ne kod Dareta već generalno kod Honde, je to što sada masa modela ima kofere koji se kače na motor onakav kakav jeste bez ikakvih željeza i dodataka. Za mene beskrajni plus jer hoću nedeljom kada krenem na kafu da mi je motor lijep, a ne kao da je došao sa Dakar relija...

Dare, ne vidim na slikama, je li Honda sa DCT mjenjačem ili je "ručni"?

(Gledam sliku i čini mi se da nema mjenjača ali nisam siguran)

 

Jest, resili su nosace bocnih alal im vera......uljudno, nema sta.

Nemam klasican menjac vec DCT ili ti automatik, da imam, pa tacno bi poludeo koliko se cesto menjaju brzine....no i to je stvar navike, kako ko voli  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pretpostavljam da je lakse sa DCT-om ali taj Hondin agregat je izuzetno elastican i fantasticno se ponasa u gradskoj voznji. Daleko je manje saltovanja potrebno nego na bilo kom drugom motoru koji sam imao prilike da probam.

U svakom slucaju, odlican za zujanje tu-i-tamo. Naravno ima svoja ogranicenja ali za ono sto masa nas vozi, jako dobar motor. A da mu je cena ostala kao kod NC700, rekao bih-fenomenalan :)

 

Moja jako ozbiljna zamerka je cena dodatne opreme...ali to je kod svih tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Ja već dugo mjerim novi motorin i nekako sam u zadnje vrijeme mnogo blizak svemu sa automatskim mjenjačem. Valjda sam lijen a i volim biti jednostavno opušten pa mi to prija...

Gledam neki Tourer ili Sport-tourer a Honda se sa DTC-om nameće kao glavna u oba segmenta...

 

Vidjećemo na šta će da izađe potraga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Сателис, где си набавио ове штитнике вила ако није тајна?

 

 

Imas takodje na KP prodaje covek mislim da su oko 1000 din plus PTT.... Ja uzeo skoro za mene, identicni su...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Ovaj na prvom snimku na kawasakiju nema pojma o voznji. Izgleda kao da je prvi put na motoru. A ovaj mali dolje ga solidno pegla. To samo dokazuje da "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"

 

Inace da ne budem sroz off. Vidio sam ovu novu u BD, i jako mi se svidja kako izleda. I nocu led farovi bas dobro sijaju. Mislim da je honda sa ovim motorom bas potrefila sve. Dizajn,funkcionalnost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ovaj na prvom snimku na kawasakiju nema pojma o voznji. Izgleda kao da je prvi put na motoru. A ovaj mali dolje ga solidno pegla. To samo dokazuje da "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"

 

Inace da ne budem sroz off. Vidio sam ovu novu u BD, i jako mi se svidja kako izleda. I nocu led farovi bas dobro sijaju. Mislim da je honda sa ovim motorom bas potrefila sve. Dizajn,funkcionalnost...

Ali kada ga biciklista obilazi hahahaaha  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

Ovaj na prvom snimku na kawasakiju nema pojma o voznji. Izgleda kao da je prvi put na motoru. A ovaj mali dolje ga solidno pegla. To samo dokazuje da "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"

 

Inace da ne budem sroz off. Vidio sam ovu novu u BD, i jako mi se svidja kako izleda. I nocu led farovi bas dobro sijaju. Mislim da je honda sa ovim motorom bas potrefila sve. Dizajn,funkcionalnost...

Ali kada ga biciklista obilazi hahahaaha  :lol3:

 

 

Ахахахахха, и још се неда после  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Gledam slike jos jednom i ne razumem od cega tacno stite ovi stitnici prednjih amortizera? Od kamencica?
Da li si i bacio oko mozda na neki stitnik hladnjaka? Nekako izgleda bas izlozeno potencijalnim ostecenjima, pa i ja listam malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Steta sto nisam slikao amortizer kad sam se vratio iz V. Banje, ondak bi video od cega stite....insekata kolko os.

Bice I stitnik hladnjaka, nasao na aliu.

 

Ne znam koja je fora sa gumama, Kuzmin I moj su stigli istog dana sa razlicitim gumama. Njegov nosi Dunlop dok je kod mene Bridgeston guma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Aha, jasno. Nisam razmisljao o tome. :D
Mozes da okacis ovde stitnik koji si uzeo, da pogledam i ja? Nisam se ni setio AliExpressa.

Gume kod mene su isto Bridgestone, ali Trailwing TW152. Sto znaci da sva trojica imamo razlicite. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

 

 

Ovaj na prvom snimku na kawasakiju nema pojma o voznji. Izgleda kao da je prvi put na motoru. A ovaj mali dolje ga solidno pegla. To samo dokazuje da "boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"

 

Inace da ne budem sroz off. Vidio sam ovu novu u BD, i jako mi se svidja kako izleda. I nocu led farovi bas dobro sijaju. Mislim da je honda sa ovim motorom bas potrefila sve. Dizajn,funkcionalnost...

Ali kada ga biciklista obilazi hahahaaha  :lol3:

 

 

Ахахахахха, и још се неда после  :lol3:

 

kao krene on u krivinu i nagne se 5 stepeni i tu se ukopa.  :lol3:  :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja