Jump to content

Moto Zajednica

transformacija bandita iz S u N

Recommended Posts

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Štitnik hladnjaka moguće da smanjuje protok vazduha ali to ne znaci da je sad nedovoljno. Kod Gsx 1.4 je hladnjak npr bas odradjen sa velikom rezervom pa možeš i vise od pola da ga prekrijes bez opasnosti da će da se pregreje.

 

Da bi bio siguran možda nije loše da namontiras (ako već nisi) merac temp ulja npr. Spravica od 10 20 eura ali znaš sigurno da si u zelenom.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

 

Odlicna ideja, videcu to da uzmem, ako mislis na onaj koji se srafi umesto cepa dole na dekli kvacila? izgleda kao zatvarac tj poklopac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mislim da jeste poslacu ti link posle kad dodjem kuci

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 855 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Nikola imao sam ja na mom banditu bas lep stitnik hladnjaka koji se bas lako stavljao/skidao i nije uopste imao uticaja na protok vazduha.Nisam kasnije video da je neko imao slican. zamoli kolegu "Toma esp" da ti slika,posto sam njemu prodao mog Bandita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Nikola imao sam ja na mom banditu bas lep stitnik hladnjaka koji se bas lako stavljao/skidao i nije uopste imao uticaja na protok vazduha.Nisam kasnije video da je neko imao slican. zamoli kolegu "Toma esp" da ti slika,posto sam njemu prodao mog Bandita.

 

Ima ih po ebay-u, znam na sta mislis, ali im je cena jako fina, 50ak eura... Nego, ajde ja i ti da se pogadjamo za tvoj drag bar korman, hocu da probam, prilicno sam visok mislim da bi mi odgovarao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Napravismo poso sa kolegom Punisom... cekamo da stigne korman pa da prepakujemo to, da vidimo kako ce izgledati, posto sam ja vec video kako to izgleda, jaaaako sam nestrpljiv da namontiram i pokazem vama... :)

 

 

LSL AD2 Drag bike

 

 

7194287634f677ee534a36460289b5e5d9a7eda9

 

 

658a429737fa9c716fbe1ea473785828cfea6e96

 

 

 

Untitled.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mislim da jeste poslacu ti link posle kad dodjem kuci

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

 

 

https://www.louis.de/en/artikel/t-t-oil-temperature-gauge-for-various-vehicles/10035370?list=145054188

 

Ako ukucas u search box 'oil temperature gauges dobices i jos neke modele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Izgledace dobro sigurno. moj je bio mnogo lepsi sa njim,al' sam ga vozio razapet kao Isus :)

 

hahaha kako slikovito opisano :) ja cu malo manje biti razapet jer sam visok mnogo vise nego sto bi trebalo generalno za motore, ali jbg :)

 

 

@Savan

 

Hvala pogledacu, mislim da i na ebayu ima toga... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sigurno da ima i na ebay.

 

Jel su ručke ili poluge kvacila/kočnice sledeći upgrade? :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Sigurno da ima i na ebay.

 

Jel su ručke ili poluge kvacila/kočnice sledeći upgrade? :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

 

Jesu, trebalo bi, pogodi covek pravo u centar... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Zamenjen korman, kao sto sam i mislio, legao mi je kao budali samar, u kombinaciji sa ovim jack up kitom i ovim retrovizorima motor izgleda jako nadrkano sada  :jee1:

 

WP_20160419_13_18_47_Pro.jpg

 

WP_20160419_14_22_36_Pro.jpg

 

i za kraj finalna  :jee1:

 

WP_20160419_14_23_09_Pro.jpg

 

 

sledi....

 

418sBhPPbKL._SY300_.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Svaka cast . Odlicno siti uredio ovo motorce. Nego mene ovaj korman podseca na rogove od bika, tako mi nekako ceo motor izgleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Svaka cast . Odlicno siti uredio ovo motorce. Nego mene ovaj korman podseca na rogove od bika, tako mi nekako ceo motor izgleda :)

 

Jes vala i ucrveneo se, mnogo je besan za svoje godine  :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Moja sugestija ide u pravcu zamene fabričkog auspuha.  Zvučna kulisa bi trebala biti dostojna izgleda ove prerade,  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ovo se zove transformacija! Svaka cast.

Guvernal se stvarno lepo uklopio, medjutim iako sam vidjao dosta puta naked motore pa cak i sportake sa istim, taj siroki guvernal mi je uvek izgledao dosta neudoban za voznju i mozda cu sada da odvalim glupost ali izgleda dosta nezgodniji za krivine i "obaranja" od standardnog.. :P

Podeli tvoja iskustva kada ga malo provozas bas me zanima tvoje misljenje :takoje:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Mnogo se lepse vozi sa sirim kormanom po krivinama i ne znam kako nekome moze da bude udobniji uski korman :)

Moja zamerka je da si sada sa ovim kormanom i narocito ovim retrovizorima presirok.

Videces koliko ce te to iritirati kada krenes da vozis po gradu i ukljucis se u neko provlacenje.:)

 

 

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ogradio sam se sa "mozda cu sada da odvalim glupost" :P Nikada nisam imao priliku da probam motor sa sirokim guvernalom.. Vozio sam naked i sportake sa uskim guvernalima i posto vozim choppera, bio sam odusevljen polozajem sedenja i sirinom guvernala pa sam zato to i rekao :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Posle par stotinak km voznje mogu vam reci da mi korman odgovara, tj ne zamara me, meni licno, jer sam 192cm visok odgovara ovaj polozaj sedenja koji je skroz promenjen u odnosu na fabricki, zbog jack up kita odnosno podizanja zadnjeg kraja i zbog kormana... U pocetku mi je cudno bilo obaranje u krivinama sa ovim kormanom jer je polozaj drzanja ruku mnogo drugaciji i dlanovi stoje mnogo sastrane (van motora) ali je isto tako jako zabavno voziti :)

 

Jedina mana za sad koju sam ja licno primetio je bas ovo sto je makinjo primetio... nema provlacenja u guzvama i na semaforima, mnoooogo je sirok sam korman + retrovizori... Ali sta je tu je, za par minuta uvek mogu da vratim fabricke retrovizore, ali necu za sada, i manje me psuju na semaforima .... :)

 

Sve u svemu generalno je totalno drugaciji osecaj voziti sa ovakvim ogibljenjem i kormanom u odnosu na fabricki setup, dosta upravljivije, vizuelno takodje dosta lepse a boga mi i zabavnije... Najduze sto sam probao je bila ruta 100km pravac, bez pauze, grdelicka klisura + koridor 10, tako da sam imao i dosta krivina za testiranje upravljivosti i dosta pravaca za testiranje ponasanja na vecim brzinama.. sve u svemu, za moj ukus odlicno i bas kako sam ja licno zeleo...

 

Sad preostaju kratke rucice i neki fin top, da ne bude mnogo glasan jer mi smeta kad vozim duze ture, a ja mahom duze ture i vozim, a da ne bude ni ovoliko tih kao ovaj fabricki.. :)

 

WP_20160423_19_29_50_Pro.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd

Svaka čast za preradu, realno sve S verzije naked motora izgledaju mnogo lošije od N varijanti, kako Bandit, tako i Hornet, SV...

Baš bi voleo da vidim motor i uživo, svaka čast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Svaka čast za preradu, realno sve S verzije naked motora izgledaju mnogo lošije od N varijanti, kako Bandit, tako i Hornet, SV...

Baš bi voleo da vidim motor i uživo, svaka čast.

 

Hvala, slazem se za S, cak i ove nove verzije.. jeste stite od vetra sve to stoji ali izgledaju manje atraktivno, stvar ukusa..  bice prilike da se vidimo nadam se :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Druze zasto si izlepio po felnama yoshimura kad nista yosimurino nemas na motoru.....to je po meni ciganija....kao kad na yuga zalepe nalepnicu racing ili sport....ili logoe na vrata ispod retrovizora,raznih marki ulja,amortizera i sl. a voze na najeftinijoj optimi i oprugama secenim brusilicom...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja