Jump to content

Moto Zajednica

Plastike za Yamahu R125

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kosovska Mitorvica
  • Motocikl: Yamaha YZF R125

Kupio sam Yamahu YZF R125 2008,u dobrom stanju ali su joj vecina plastike slomljene. Sada je sredjujem preko zime da bi bila spremna za sezonu ali mi fale dve plastike ne znam gde mogu da ih nadjem. Trazio sam na Ebay.com ali je mnogo skupo.Sa postarinom mi izlazi oko 200e za samo 2 plastike. Ukoliko neko ima plastike za yamahu R125 neka mi javi posto bih hteo da kupim. TAKODJE SAM HTEO DA PITAM DA LI MOZDA NEKO ZNA DA LI IMA NEKO U SRBIJI KO BI MOGO DA MI NAPRAVI TE DVE PLASTIKE OD POLIESTERA ( DA IH IZLIJE U KALUPU). Ukoliko neko zna neka mi napise broj telefona od tog ceveka ko bi mogo da mi uradi. Hvala unapred :)  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kosovska Mitorvica
  • Motocikl: Yamaha YZF R125

ako su ti polupane plastike, mozda mozes da mu posaljes pa da ih iskrpi ili da prema njima pravi kalup... ne znam kako to ide sa plastikom... 

Nemam ja te plastike uopste imam desnu stranu ali levu nemam uopste. Zna se moj cale licno sa brkom reko je da nema kalup i da ne moze nista da uradi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja