Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vitez 2015

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Fanky svakako ali ni ti Vlado nisi nista manje daleko od titule.... dosta dobrih i kvalitetnih voznji si organizovao, sto izizskuje mnogo truda tj zalaganja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Na zalost ne mogu da se setim nick-a kolege koga predlazem, pa je mozda vec proglasen vitezom. Ako jeste onda zanemarite ovo. Neko ce se vec setiti o kome se radi: kolega BJB-ovac drzi klub ispod opstine Zvezdara, i redovno se angazuje na prikupljanju pomoci onima kojima je preko potrebna. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Oooo drugari , hvala hvala ...

 

Bas mi je drago

 

Gde cu lepsi poklon za rodjendan ( 22.12. )...

 

Naravno , za kolege i bracu na dva tocka nema kompromisa , pomoc uvek i svuda !!

 

Hvala puno jos jednom, citam i jezim se ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

I moj glas ide za Fankyja  :takoje:

 

Voleo bi da vidim da jedne godine titulu BJB viteza ponese i neko iz BJB organizacije-kluba, jer smatram da su pojedinici kao sto su VladaSD, Driling, Arakis i drugi svih ovih godina mnogo ulozili svog vremena i novca kako bi svim clanovima BJB zajednice bilo organizovano i dostupno druzenje i bezbedne voznje. Pocev od obilaska celih planiranih ruta voznje, pronalaska smestaja, organizovanja BJB gulasa (doniranje vecih novcanih suma u organizovanje kupovinu mesa i dr. kako bi ostali prikupljeni novac u celosti otisao tamo gde je i namenjen) i drugo.

 

Neka neko iz organizacije razmisli o ovome i ako smatra da treba neko da se kandiduje neka ga i predlozi, skoro sam siguran da bi taj predlog bio podrzan od BJB zajednice.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Pa u tom slucaju ne treba zaboraviti Pabla, Severiana i The Lorda koji su organizovali kurs bezbedne voznje vise puta ove i predhodnih godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Moj glas ide za Fanky-a....sta god da napisem ponovicu vec receno...predivna akcija koju sam pomno pratio i jedva cekao slike sa realizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

i fanki i darko... darka znam licno, dolazio sam jednom prilikom u beograd, prvi put, on je dosao po mene i ispratio me posto nisam znao sam da se vratim, odveo na usce na pice, provozali se po bg-u... hvala darko :D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Fanky, Darko, Stampar...... pored njih, pade mi na pamet jos jedan kolega, kolega Arsa cini dobra dela jos od 2012-te, uzdize kulturno dobro i ugostio je dosta clanova foruma sa svojim lepsim polovinama

 

nesto vise o tome, moze se pogledati OVDE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ajmo ljudi, dajte predloge..... sigurno medju nama ima mnoogo bajkera koji su zasluzili titulu BJB Viteza, nekim gestom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Fanky, Darko, Stampar...... pored njih, pade mi na pamet jos jedan kolega, kolega Arsa cini dobra dela jos od 2012-te, uzdize kulturno dobro i ugostio je dosta clanova foruma sa svojim lepsim polovinama

 

nesto vise o tome, moze se pogledati OVDE

 

 

Arsa je lik za medalju   :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

 

Priznanja za najplemenitija dela godine

BJBikers Vitez 2015.

 

Cilj akcije je da, kroz javno priznanje i počast koju odamo zaslužnim pojedincima, afirmišemo, negujemo i odajemo počast upravo humanosti i solidarnosti kao osnovnim etičkim principima na kojima se temelji i BJBikers moto-zajednica.

Fanky je apsolutno zaslužio da se okiti ovim priznanjem i moj glas ide njemu.

Ako postoji mogućnost, jer sam već dao glas, predložio bih i Štampara, jer smatram da i on uveliko zaslužuje ovo priznanje (titulu)! Koliko sam razumeo Arakisa, nagrada se dodeljuje zaslužnim pojedincima, koji su iskazali, (osim humanosti), i solidarnost. Većini forumaša je poznato da je Štampar, u skladu sa iskustvom koje evidentno poseduje, svima izlazio u susret, dajući potrebne savete, objašnjavajući do detalja načine razrešenja problema oko motocikala, a svi se, verovatno,  sećamo i njegovih nezaboravnih tema. Jedna od njih je i http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/106153-devojka-za-jedan-dan/?hl=%2Bdevojka+%2Bza+%2Bjedan+%2Bdan. Ako ni zbog čega drugog, na ovom našem forumu će biti upamćen kao pripovedač, čije smo postove željno iščekivali i sa uživanjem čitali!      

 

Sve ovo što sam napisao u obrazloženju predloga za Štampara, važi i za našeg Kawazokija, pa svesrdno i njega predlažem za ovu titulu. Uživanje uz njegov tekući putopis (kao i uz pređašnji), ne može ništa da zameni! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero

Moj Komša, pregurao 60-tu i još stigne svuda. Nikoga nije ostavio na putu,ugostio domaće i strance, odgajio generacije bajkera,pomogao mnogima na razne načine, što se svih ovih godina (od 1967) tiče nezaustavljiv.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

 

 

Pored svih navedenih mislim da Kawazoki zasluzuje svojim putopisima je mnogo doprineo ovom forumu..

Apsolutno.

I ja se slažem da Kawazoki vredi titule BJB vitez.

Ovakva putovanja najmanje se mogu nazvati podvig. A o našem uživanju u pracenju ovakvih podviga da ne pominjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Štampar - svoje veliko znanje iz raznih oblasti uvek spreman da podeli, bez nepotrebnog pametovanja. Putopisi koji nisu puko nabrajanje geografskih pojmova, već prave, životne priče iz kojih mladji mogu dosta da nauče a mi, stariji, da se podsetimo "dobrih starih vremena".

 

Sashac - mnoge obradovao poklonjenim komadima opreme, neke obradovao i zaposlenjem, ima ga na akcijama BJB-a a i neke druge, takođe humanitarne akcije mu nisu strane...

 

Arakis - da li se ovo kosi sa pravilima foruma ili ne možda i nije bitno, ali je evidentno da uvek pomaže u oblasti u kojoj je dovoljno kompetentan, makar savetima. O učešću u akcijama ne treba ni pričati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja